جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

نمایندگی تعمیرات ایسوس

بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر به موازات استفاده از نوین ترین متدها در نمایندگی تعمیرات ایسوس سبب گشته است تا کارشناسان این مرکز قادر به رفع و حل پیچیده ترین و دشوارترین اشکالات ایجاد شده در دستگاه های ایسوس گردند.

اگر چه محصولات ایسوس در مدلها و ابعاد متنوعی طراحی و تولید میگردند لیکن کاربران محصولات آن، صرف نظر از مدل و نوع دستگاه خویش، می توانند به مرکز تعمیرات ایسوس مراجعه نمایند و تمامی خدمات تخصصی مرتبط با دستگاه خویش را دریافت کنند.

نمایندگی رسمی ایسوس در طول سالهای اخیر با ارائه تخصصی ترین خدمات مرتبط با محصولات این برند توانسته است خود را به عنوان مجموعه ای معتمد و منتخب جهت دریافت خدمات پس از فروش ایسوس مطرح سازد.

نمایندگی تعمیرات ایسوس

نمایندگی تعمیرات ایسوس و واحدهای ارائه دهنده خدمات

در نمایندگی تعمیرات ایسوس تمرکز عمده‌ی متخصصان بر تعمیر و ترمیم محصولات معیوبی است که به هر دلیل دچار اختلال در عملکرد گشته‌ و کیفیت نخستین خویش را از دست داده اند. کارشناسان نمایندگی تعمیرات تخصصی ایسوس با بررسی تعداد بی‌شماری از دستگاه‌های ایسوس و تدوین اشکالات شایع در آن‌ها، سازگارترین متدهای تعمیر و ترمیم را شناسایی کرده و در فرآیندهای تعمیرات ایسوس به‌کار بسته‌‌اند.

شناسایی اشکالات شایع، گامی مؤثر در سرعت‌بخشی و تعمیر تخصصی دستگاه‌های ایسوس قلمداد می‌گردد زیرا از ورود کارشناسان تعمیر به دیگر حوزه‌های نامرتبط پیشگیری نموده و راهنمای آن‌ها جهت پیاده‌سازی تعمیرات تخصصی در بخش معیوب و ناکارآمد دستگاه است. واحدهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی تعمیرات ایسوس در بخش زیر معرفی گشته‌اند.

تعویض قطعات در نمایندگی تعمیرات ایسوس

نمایندگی تعمیرات ایسوس با تخصیص واحدهای مجزا به هریک از محصولات این برند، در تلاش است تا تخصصی ترین تعمیرات و سرویس های ضروری را به کاربران دستگاه های ایسوس ارائه نمایند. باید توجه داشت که تعمیر دستگاه های ایسوس و اشکالات پیش آمده در آنها همیشه موفقیت‌آمیز نیست و گاه شرایطی ایجاد می شود که رفع عیوب ایجاد شده در این محصولات جز با تعویض قطعات امکان‌پذیر نیست.

در چنین شرایطی آنچه که مهم است استفاده از قطعات باکیفیت و اورجینال سازگار با دستگاه است تا خللی در عملکرد دستگاه، پس از تعویض قطعه معیوب- ایجاد نشود. بدیهی است در صورتی که شما تعمیرات خود را به یکی از مرکز غیرمجاز سپرده باشید، احتمال آنکه تعمیرکاران آنها از قطعه بی کیفیت و قدیمی برای دستگاه شما استفاده نمایند، زیاد است.

از همین رو قویاً توصیه می شود سرویس های مرتبط با تعویض قطعات دستگاههای ایسوس را صرفاً به نمایندگی تعمیرات ایسوس و مراکز استاندارد فعال در این حوزه بسپارید و از مراجعه به مراکز غیرمجاز جهت تعویض قطعات خودداری نمایید.

روند تعمیر در نمایندگی تعمیرات ایسوس

روند تعمیر در نمایندگی تعمیرات ایسوس بر این قرار است: در صورت نیاز به تعمیر یک دستگاه، در گام نخست، کارشناسان فنی نمایندگی تعمیرات ایسوس اطلاعات اولیه و مورد نیاز را در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهد.

این اطلاعات شامل پاسخگویی به تمام پرسش‌های مشتریان و نیز مواردی همچون چگونگی تعمیر دستگاه، مدت زمان مورد نیاز، روند تعمیر، برآورد هزینه تعمیر، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات و اطلاعاتی از این دست می‌باشد.

در مرحله بعد در صورت تأیید مشتری، متخصصان تعمیرات ایسوس اقدام به تعمیر و ترمیم دستگاه خواهند کرد. پس از اتمام فرآیند تعمیر و بازسازی، دستگاه برای بررسی‌های نهایی به کارشناسان فنی تعمیرات تحویل داده می‌شود، زیرا تمامی تعمیرات انجام شده در نمایندگی تعمیرات ایسوس می‌بایست پس از اتمام کار، به تأیید کارشناس فنی این مرکز برسد.

کارشناسان تعمیرات Asus، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند. در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکالِ مجدد در دستگاه،- کالا مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد.

پیش از هر اقدام، به منظور آسودگی خاطر هموطنان گرامی، هزینه‌های تعمیر و مدت زمان مورد نیاز به صورت تخمینی برآورد شده و به اطلاع مشتریان گرامی رسانده می‌شود. تمامی خدمات ارائه شده در این نمایندگی تعمیرات ایسوس دارای گارانتی می‌باشند.

نمایندگی تعمیرات ایسوس و گارانتی خدمات

برجسته ترین ویژگی نمایندگی تعمیرات ایسوس، ضمانت خدماتی است که در این مرکز ارائه می گردد. این امر سبب شده خدمات ارائه شده در این مرکز، برخودار از بالاترین سطح کیفی باشد و مشتریان گرامی دغدغه‌ای در این باب نداشته باشند.

سال‌ها تجربه در حیطه تعمیرات ایسوس، تکیه بر دانش متخصصان و به‌کارگیری تکنولوژی سازمان‌های معتبر، سبب گشته تا این مرکز به اذعان بسیاری از همکاران، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات مرتبط با این محصول گردد.

عیب‌یابی کامل و آنالیز تخصصی جزء به جزء قطعات اصلی و جانبی محصولات ایسوسمک بوک اپل، تهیه گزارش فنی از وضعیت دستگاه، انجام سرویس‌های جامع و تعمیراتی دستگاه های ایسوس، از جمله خدماتی است که می‌توان با حضور در نمایندگی تعمیرات ایسوس، در سریعترین زمان و با بالاترین کیفیت از آن‌ها بهره‌مند گشت.

تعمیر تبلت ایسوس
تعمیر تبلت ایسوس
نمایندگی تعمیر آل این وان ایسوس
تعمیر آل این وان ایسوس
نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس
تعمیر لپ تاپ ایسوس
تعمیر پروژکتور ایسوس
تعمیر پروژکتور ایسوس
تعمیر موبایل ایسوس

تعمیر در محل ایسوس

تعمیر در محل ایسوس می تواند بهترین انتخاب برای کاربرانی باشد که به هر دلیل دستگاه آنها دچار اختلال و خرابی گشته است لیکن امکان جابجایی و تحویل آن به تعمیرگاه را ندارند. بسیاری از کاربران در زمان خرابی دستگاه مورد استفاده شان به دلایل متعددی نظیر نبود وسیله نقلیه مناسب، نبود زمان کافی و مواردی از این دست امکان جابجایی آن را ندارند. از اینرو درپی سرویسی هستند که به واسطه آن بتوان دستگاه را در محل تعمیر و ترمیم کرد.

با بررسی های انجام شده و تشخیص مزیتهای بیشمار این سرویس در قیاس با تعمیر دستگاه در تعمیرگاه، مدیریت نمایندگی تعمیرات ایسوس برآن شدند تا تیمی از زبده ترین کارشناسان خویش را جهت عملیات تعمیر در محل ایسوس اختصاص دهند. این تیم با حضور در محل مورد نظر صاحب دستگاه تمامی تعمیرات مورد نیاز را بر روی کالای معیوب اعمال کرده و مجدداً دستگاه را راه‌اندازی می کنند.

نمایندگی ایسوس

نمایندگی ایسوس ارائه دهنده تمامی خدمات مورد نیاز به کاربران ایسوس به ویژه خدمات مرتبط با تعمیرات ایسوس است. نمایندگی ایسوس با تمرکز بر رایج‌ترین اشکالات ایجاد شده در دستگاه‌های ایسوس، متدهای نوینی را جهت رفع و برطرف سازی آنها ابداع ساخته است.

استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر، به کارگیری جدیدترین روش‌های تعمیر، تعویض قطعات معیوب با قطعات اصل و اورجینال، عیب‌یابی صحیح دستگاه با استفاده از دستگاه‌های هوشمند، گارانتی خدمات ارائه شده و مواردی از این دست برخی از ویژگی های بارز نمایندگی ایسوس در ایران است. این عوامل سبب پیشروی و موفقیت این مرکز در حیطه کاری خویش گشته است.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری