اشتراک گذاری

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ ایسوس به دلیل استفاده از برترین تجهیزات این حوزه و همکاری با برترین متخصصان آی تی در بالاترین سطح کیفی در نمایندگی ایسوس انجام می‌شود. اگر لپ تاپ شما طی روزهای اخیر دچار ایراد سخت افزاری و یا نرم افزاری شده است، می‌توانید به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس IHC مراجعه کرده و آن را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنید. همکاران ما در این مرکز، لپ تاپ asus شما را عیب‌یابی کرده و تخصصی‌ترین تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری را بر روی آن انجام می‌دهند.

پیشنهاد ما به شما این است که پیش از مراجعه به مرکز تعمیرات ایسوس، نیم‌نگاهی به بخش «مقالات» این وبسایت داشته باشید. ما در بخش مقالات پاسخگوی بسیاری از سوالات شما بوده‌ایم تا شاید بدون مراجعه به مراکز تعمیراتی بتوانید لپ تاپ خود را تعمیر کنید. برخی از پرسش‌ های کار شده در این بخش عبارتند از:

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیرات لپ تاپ ایسوس در محل

با وجود اینکه نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس شعبه‌های متعددی در مناطق مختلف تهران و کرج دارد اما سرویس‌های ویژه‌ای نظیر تعمیر دستگاه در محل و پذیرش و تحویل دستگاه در محل را به کاربران ارائه می‌دهد؛ بنابراین اگر نمی‌توانید به صورت حضوری به یکی از شعبه‌های این مرکز مراجعه کنید، می‌توانید از این سرویس‌ها استفاده کرده و در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

با استفاده از سرویس تعمیر دستگاه در محل، تکنسین متخصص به آدرس موردنظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیرات لپ تاپ ایسوس را در محل به شما ارائه می‌دهد. با استفاده از سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل نیز، کارشناس موردنظر به درب منزل شما اعزام شده، لپ تاپ معیوب شده را از شما تحویل گرفته و به واحد تعمیرات نمایندگی ایسوس منتقل می‌کند. پس از تعمیر این دستگاه نیز آن را در درب منزل به شما تحویل می‌دهد.

تعمیر لپ تاپ ایسوس در نمایندگی Asus

تعمیرات لپ تاپ ایسوس به طور کلی به دو شکل قابل دریافت است. شکل نخست سرویسی است که «تعمیر لپ تاپ ایسوس در محل» نام دارد. در صورتی که سرویس انتخابی شما این مورد باشد، تمامی خدمات تعمیر لپ تاپ برای شما در محل انجام خواهد شد. (مگر آنکه تعمیر لپ تاپ نیاز به تجهیزاتی داشته باشد که امکان جابجایی آنها توسط تکنسین تعمیر وجود نداشته باشد. در این صورت پس از کسب اجازه از مشتری، دستگاه جهت انجام تعمیرات به نمایندگی انتقال داده می‌شود).

مورد دوم، دریافت خدمات «تعمیرات لپ تاپ ایسوس در نمایندگی» است. برای استفاده از این سرویس کافی است نزدیکترین شعبه تعمیرات لپ تاپ را انتخاب کرده و به آن مراجعه کنید. در هر یک از این شعب، همکاران ما در بخش پذیرش، روند پذیرش دستگاه را برای شما انجام داده و توضیحات مورد نیاز را به شما ارائه می‌دهند. شایان ذکر است که شما می‌توانید پرسش‌های احتمالی خود را از طریق راه‌ههای ارتباطی درج شده در وبسایت با همکاران ما در بخش پشتیبانی درمیان بگذارید.

تعمیر لپ تاپ ایسوس

هزینه تعمیر لپ تاپ ایسوس

جهت برآورد هزینه تعمیرات لپ تاپ ایسوس یا هر برند دیگری، باید دستگاه با دقت عیب یابی شود. بسته به این که کدام بخش ها و به چه اندازه ای آسیب دیده اند و برای رفع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری، نیاز به انجام چه اقداماتی است، قیمت تعمیر لپ تاپ متفاوت است.

معمولا برای برطرف کردن ایرادات نرم افزاری، هزینه زیادی از مشتری دریافت نمی شود؛ مگر این که نیاز به استفاده از برنامه خاصی باشد. تعمیرات سخت افزاری هم بسته به قطعه آسیب دیده و شدت خرابی و نیز حجم کاری که برای تعمیرشان انجام می شود، دارای نرخ های مختلفی هستند. در صورت نیاز به تعویض هریک از قطعات، قیمت قطعه جدید هم در هزینه نهایی تعمیر لپ تاپ asus محاسبه می شود.

تعمیرات لپ تاپ ایسوس در نمایندگی

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس در تهران

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس در تهران در حال حاضر دارای شش شعبه در مناطق امیرآباد (شعبه اکسپرس)، ستارخان (شعبه مرکزی)، سعادت آباد، فرجام، پیروزی و میدان ولیعصر است. در تمامی این مراکز کارشناسان خبره ما حضور دارند و تخصصی‌ترین تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ را انجام می‌دهند. شما می‌توانید با توجه به آدرس این شعب، نزدیکترین شعبه به خود را انتخاب کرده و لپ تاپ خود را جهت تعمیر تحویل دهید. در صورتی که به هر دلیل امکان مراجعه به نمایندگی‌های تعمیر لپ تاپ در تهران را نداشتید، پیشنهاد ما استفاده از سرویس تعمیر در محل ایسوس است.

در صورت استفاده از این سرویس همکاران ما خود جهت پذیرش دستگاه به آدرس شما می‌آیند و دستگاه را جهت انجام تعمیرات به نمایندگی تعمیر لپ تاپ انتقال می‌دهند. (طی این پذیرش رسید دریافت دستگاه همراه با کد پیگیری و … به شما ارائه خواهد شد). در نهایت لپ تاپ شما تعمیر شده و مجددا توسط پیک نمایندگی به شما تحویل داده می‌شود. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس در تهران دارای گارانتی و ضمانت معتبر است.

نمانیدگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس در کرج

کاربران کرجی لپ تاپ ایسوس نیز می‌توانند با مراجعه به شعبه نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس در منطقه شاهین ویلا کرج از خدمات ویژه این مرکز در زمینه فروش، عیب‌یابی و تعمیرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری انواع مدل‌های لپ تاپ ایسوس بهره‌مند شوند.

ارائه خدمات نمایندگی لپ تاپ ایسوس در کرج محدود به منطقه و محله خاصی نیست؛ تمامی کاربران کرجی که در مناطق مختلف کرج مانند: عظیمیه، گوهردشت، گلشهر، فردیس و … سکونت دارند می‌توانند یا به صورت حضوری به شعبه نمایندگی ایسوس در شاهین ویلا مراجعه کنند یا اینکه لپ تاپ خود را جهت عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی به این مرکز ارسال کنند؛ تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس در کرج پس از دریافت لپ تاپ معیوب شده به عیب‌یابی تخصصی آن می‌پردازند تا منشأ مشکل نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری آن را پیدا کرده و سپس با تعمیرات تخصصی مشکل مورد نظر را برطرف کنند.

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیر آنلاین لپ تاپ ایسوس

امروزه با پیشرفت تکنولوژی امکان تعمیر آنلاین لپ تاپ از راه دور وجود دارد. به این منظور لازم است که برنامه anydesk را روی رایانه خود نصب کنید. پس از آن کد یوزرنیم و پسورد نرم افزار را در اختیار کارشناس نمایندگی تعمیر لپ تاپ قرار دهید تا بتواند به لپ تاپ شما دسترسی داشته باشد  و آن را تعمیر نماید.

از این طریق امکان برطرف کردن ایرادات به وجود آمده در بستر اینترنت وجود دارد.  لازم به ذکر است که استفاده از نرم افزار  anydesk در صورتی امکان پذیر است که خرابی ها منجر به خاموش شدن رایانه نشده باشند.

برای نصب و راه اندازی برنامه ANYDESK  به صورت زیر عمل کنید:

 • ابتدا نرم افزار را از یک وب سایت معتبر دانلود کرده و روی لپ تاپ خود نصب نمایید.
 • منتظر بمانید تا مراحل نصب تکمیل شود. سپس کدی را که در بخش ANYDESK ADDRESS وجود دارد برای کارشناس تعمیر لپ تاپ ایسوس بفرستید.
 • هنگامی که کارشناس مربوطه قصد اتصال به سیستم شما را دارد، پیغامی برایتان ارسال می شود که باید آن را قبول کنید. این کار را با کلیک روی گزینه ACCEPTانجام دهید. اکنون تکنسین می تواند عملیات  عیب یابی و تعمیر لپ تاپ را از راه دور انجام دهد.

سوالات متداول شما

شارژ نشدن لپ تاپ ایسوس، هم دلایل نرم افزاری دارد و هم ناشی از عوامل سخت افزاری است. خرابی شارژر، کار نکردن سوکت شارژ، مشکلات برق و پریز، به هم ریختن تنظیمات باتری و خرابی باتری، دلایل اصلی بروز این مشکل هستند. برای تعمیر لپ تاپ ایسوس، باید مشکلات ذکر شده را عیب یابی و برطرف کرد.

دوربین لپ تاپ یا همان وبکم، به دلایل مختلف نرم افزاری و سخت افزاری از کار می افتد. گاهی خود دوربین آسیب دیده و گاهی مشکل از تنظیمات این بخش است. در صورت خرابی دوربین، نیاز به تعمیر یا تعویض این قطعه است. همچنین کارشناسان تعمیر لپ تاپ asus در صورت نیاز تنظیمات وبکم را اصلاح می کنند تا مشکل برطرف شود.

پاسخ این سوال به میزان خرابی قطعات لپ تاپ بستگی دارد. تعمیر لپ تاپ ضربه خورده در شرایطی امکان پذیر است که قطعات قابل تعمیر یا تعویض باشند. به عنوان مثال در صورتی که نمایشگر شکسته باشد، می توان آن را با نمونه جدید تعویض کرد؛ اگرچه هزینه این کار خیلی بالاست. اما اگر چندین قطعه آسیب دیده باشند و قابل تعمیر هم نباشند، تعمیر لپ تاپ ایسوس ضربه خورده از نظر اقتصادی به صرفه نیست و بهتر است به فکر خرید یک مدل جدید باشید.

نمایندگی لپ تاپ ایسوس

مشکلات رایج لپ تاپ asus

کار نکردن کیبورد لپ تاپ

اگر صفحه کلید لپ تاپ شما از کار افتاده و یا عملکرد آن دچار مشکل شده است، باید علت این مسئله را در مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری جستجو کنید. مثلا ممکن است زیر صفحه کلید چیزی گیر کرده باشد و مانع از کار کردن کلیدها شود. شکستن کلید یا قطع شدن اتصالات آن هم مسئله دیگری است که باعث کار نکردن کیبورد شده و مشکلاتی را ایجاد می کند.

مواردی همچون به هم ریختن تنظیمات کیبورد، تنظیمات اشتباه بایوس، قدیمی بودن درایور و حتی ویروسی شدن سیستم هم دلایل نرم افزاری خرابی کیبورد هستند. برای تعمیر لپ تاپ ایسوس در این شرایط، علت اصلی خرابی کیبورد شناسایی شده و اقدامات ترمیمی متناسب با آن انجام می گردد.

تعمیر لپ تاپ ایسوس

از کار افتادن تاچ پد

تاچ پد لپ تاپ به دلایل مختلفی از قبیل هنگ کردن سیستم، خرابی تجهیزات جانبی، به هم ریختن تنظیمات موس یا فعال نبودن قابلیت های تاچ پد و مشکلات درایور، از کار می افتد یا عملکرد درستی ندارد. در صورت مواجهه با این مشکل، اول تنظیمات تاچ پد را بررسی کرده و مطمئن شوید که درست انجام شده اند. در صورت نیاز، بهتر است از تیم تعمیرات لپ تاپ asus برای بررسی و عیب یابی دقیق تر تاچ پد، کمک بگیرید.

وصل نشدن لپ تاپ به اینترنت

عدم اتصال لپ تاپ به اینترنت، معمولا ناشی از خرابی مودم یا قطع شدن شبکه است. بنابراین بهتر است پیش از اقدام به تعمیر لپ تاپ ایسوس، حتما این بخش ها را چک کرده و از عملکرد درست آنها مطمئن شوید. البته از مواردی مثل فعال بودن فایروال‎ ها یا دیوارهای دفاعی سیستم و مشکلات درایور آداپتور شبکه یا خود ارائه ‌کننده خدمات اینترنت (ISP) هم نباید غافل شد. به ندرت ممکن است یکی از قطعات لپ تاپ آسیب دیده باشند که در این صورت، باید آن را ترمیم کرده و یا تعویض نمایید.

 

سیاه شدن صفحه لپ تاپ

وقتی نمایشگر لپ تاپ سیاه است، ممکن است تصور کنید که سیستم خاموش شده و یا روشن نمی شود. در حالی که احتمال خرابی باتری و یا معیوب بودن یکی از تجهیزات جانبی مثل موس، فلش و … هم در این شرایط وجود دارد. اگر از یک نمایشگر ثانویه مثل پروژکتور استفاده می کنید و شاهد سیاه شدن نمایشگر لپ تاپ خود هستید، بد نیست تنظیمات Projection را چک کنید.

قدیمی بودن تنظیمات بایوس هم گاهی باعث بروز این مشکل و نگرانی کاربران می شود. تنظیمات نور هم در بروز این وضعیت تاثیرگذار است. در نهایت، ممکن است مشکل از کارت گرافیک باشد و تیم تعمیرات لپ تاپ ایسوس، این قطعه را ترمیم یا تعویض نمایند.

خدمات تعمیرات لپ تاپ ایسوس

تعمیرات لپ تاپ ایسوس در تهران

تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس در محل

تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس در محل به شرطی انجام می‌شود که انجام این سرویس نیاز به تجهیزات تخصصی مرتبط با هارد نداشته باشد. کارشناس اعزامی ما هارد لپ تاپ شما را بررسی کرده و تا حد امکان اقدامات لازم جهت تعمیر آن را در محل انجام خواهد داد.

در غیراینصورت، اگر اشکال پیش آمده در هارد جدی باشد و مثلا نیاز به باز کردن قطعات هارد باشد، بدیهی است که تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس در محل امکانپذیر نیست و هارد لپ تاپ شما می‌بایست به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ انتقال داده شود.

ارائه برخی از خدمات تعمیر هارد، نظیر بازیابی اطلاعات یا برخی تعمیراتی که نیاز به کلین روم داشته باشند، به صورت تعمیر در محل امکانپذیر نیست. برای اطلاع از امکان یا عدم امکان تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس در محل پیشنهاد می‌شود با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید. همکاران ما اطلاعات مورد نیاز را از شما پرسیده و شما را راهنمایی خواهند کرد. 

تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس در تهران

تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس در تهران در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما انجام می‌شود. برای دریافت این سرویس، کافی است با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید. (شماره های تماس با همکاران پشتیبانی در بخش «تماس با ما» درج شده است). در طول این تماس، شکستگی قاب لپ تاپ ایسوس خود را با همکاران ما در میان بگذارید و درخواست تعویض آن را مطرح نمایید. بهتر است مدل دستگاه خود را بدانید تا آن را به کارشناس مربوطه اعلام کنید.

  پس از استعلام موجودی و دریافت اطلاعات لازم، همکاران ما با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم را جهت تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس انجام خواهند داد. شایان ذکر است تمامی قابهای استفاده شده جهت تعویض نمونه‌های ارجینال و شرکتی هستند. به علاوه کلیه خدمات مرتبط با این سرویس نیز همراه با گارانتی معتبر برای شما انجام می‌شود.

تعمیر فلت لپ تاپ ایسوس

تعمیر فلت لپ تاپ ایسوس را می‌توانید در صورت اطمینان از خرابی این قطعه با مراجعه به نمایندگی تعمیرات ایسوس انجام دهید. برخی از نشانه‌هایی که با مشاهده آنها می‌توانید احتمال خود را بر خرابی فلت لپ تاپ بگذارید عبارت است از: تصویر نداشتن لپ تاپ، افت کیفیت تصویر نمایش داده شده، قطع و وصل شدن تصاویر و در نهایت ایجاد خطوط موازی بر روی تصویر.

از آنجا که کابل فلت صفحه نمایش لپ تاپ از یک سو به مادربرد و از سوی دیگر به سوکت LED یا LCD دستگاه متصل است، خرابی‌های پیش آمده در این قطعه، منجر به بروز اشکال در تصاویر لپ تاپ می‌گردد. شما می‌توانید در صورت مشاهده ایراد در بخش تصویر خود، به نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس مراجعه کرده و درخواست بررسی صفحه نمایش لپ تاپ و سایر قطعات مرتبط با آن را مطرح نمایید.

تعمیر فلت لپ تاپ ایسوس

تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات لپ تاپ

دلیل شنیده شدن صدای کلیک از لپ تاپ ایسوس چیست؟

چرا هیچ یک از فایل‌های لپ تاپ ایسوس باز نمی‌شوند؟

چرا سیستم‌عامل لپ تاپ ایسوس بوت نمی‌شود؟

دلیل ناپدید شدن ناگهانی فایل‌های ذخیره شده بر روی لپ تاپ ایسوس چیست؟

متاسفانه بروز هر یک از این مشکلات در لپ تاپ ایسوس نشان‌دهنده خرابی هارد لپ تاپ این سیستم است. هارد لپ تاپ به این دلیل که از قطعات مکانیکی تشکیل شده است نسبت به ضربه، نفوذ رطوبت، نوسان برق و ویروسی شدن آسیب‌پذیر است؛ با این وجود برای جلوگیری از خراب شدن هارد لپ تاپ باید از وارد شدن ضربه به لپ تاپ، نفوذ رطوبت به آن و همچنین بروز نوسان برق و ویروسی شدن سیستم خودداری کنید. اگر شما هم با هر یک از این مشکلات در لپ تاپ ایسوس مواجه شده‌اید، بهتر است عیب‌یابی این سیستم را به تکنسین‌های نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس بسپارید؛ تا علاوه‌بر عیب‌یابی این سیستم به بازیابی اطلاعات از دست رفته آن بپردازند و درصورت امکان آن را تعمیر کنند.

تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ ایسوس

خرابی کیبورد لپ تاپ به دو شکل خودش را نشان می‌دهد یا تنها یک یا چند کلید کیبورد از کار می‌افتند یا کل کیبورد از کار می‌افتد. در حالت اول مشکل سخت‌افزاری بوده و لازم است که لپ تاپ خود را به نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو بسپارید تا تکنسین‌های این مرکز کلیدهایی که از کار افتاده‌اند را بررسی کنند؛

البته اکثر اوقات با بروز چنین مشکلاتی تعمیرکاران کل کیبورد لپ تاپ را تعویض می‌کنند؛ اما در حالت دوم که کل کیبورد لپ تاپ از کار می‌افتد، به احتمال زیاد مشکل نرم‌افزاری است و خیلی ساده می‌توان آن را برطرف کرد؛ به گونه‌ای که یا با ریستارت کردن سیستم یا بروزرسانی درایور کیبورد لپ تاپ می‌توان مشکل از کار افتادن کامل آن را برطرف کرد.

تعمیر مین برد لپ تاپ ایسوس

اگر با مشکل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ ایسوس مواجه شده‌اید یا اینکه سیستم شما روشن نمی‌شود، احتمال دارد که مشکل از مین برد لپ تاپ شما باشد؛ چراکه مین برد علاوه‌بر اینکه وظیفه دارد تا نقش و مسئولیت تمامی قطعات سیستم را تعیین کند، ارتباط لازم بین آن‌ها را نیز شکل می‌دهد؛

با این وجود اگر دچار آسیب‌دیدگی شود، بدیهی است که لپ تاپ از کار بیفتد. مین برد لپ تاپ به ضربه، نفوذ رطوبت و مهم‌تر از همه به نوسان برق حساس است و با بروز هر یک از این مشکلات آسیب می‌بیند. درصورت مواجه شدن با مشکلاتی نظیر روشن نشدن لپ تاپ یا خاموش شدن آن، اگر از سلامت باتری سیستم خود مطمئن هستید، عیب‌یابی مین برد آن را به نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس بسپارید

تعمیر برد پاور لپ تاپ asus

دلیل دیگری که موجب روشن نشدن لپ تاپ یا خاموش شدن ناگهانی آن می‌شود، بروز مشکل در عملکرد برد پاور این سیستم است که به آن منبع تغذیه هم می‌گویند. همانطور که از نام این قطعه پیداست، برد پاور وظیفه دارد تا جریان برق مورد نیاز قطعات لپ تاپ را تامین کند

 به گونه‌ای که جریان متناوب برق شهری را دریافت کرده و آن را به جریان برق مستقیم شهری تبدیل کرده و از طریق مین برد به قطعات سیستم انتقال می‌دهد؛ به همین دلیل اگر جریان برق نوسان داشته باشد نه تنها برد پاور سیستم بلکه مین برد آن نیز دچار مشکل می‌شود؛ از این‌رو همیشه توصیه می‌شود که لپ تاپ را به محافظ برق متصل کنید تا از بروز نوسان برق در این دستگاه خودداری کنید.

تعمیرات لپ تاپ ایسوس

نمایندگی تعمیر لپ تاپ asus

مهم‌ترین رمز موفقیت نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس که موجب شده است نام این مرکز هیچ‌گاه از یاد و خاطر کاربران لپ تاپ‌های ایسوس پاک نشود، برخوردار بودن از نیروها و تکنسین‌های مجرب است که با تمامی مشکلات و تکنیک‌های برطرف کردن آن‌ها به خوبی آشنایی دارند؛ بنابراین مهم نیست که لپ تاپ شما چه مشکلی داشته باشد، تکنسین‌های متخصص نمایندگی لپ تاپ ایسوس می‌توانند مشکلات لپ تاپ ایسوس را با سرعت و کیفیت بالایی برطرف کنند.

مزایای مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس

تعمیرات لپ تاپ ایسوس به دلیل کانفینگ ویژه و هوشمندِ این محصول می بایست به دست متخصصانی انجام پذیرد که آشنایی تام و جامعی با ساختار تمامی قطعات و ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری آن داشته باشند.

بعلاوه متخصصان تعمیرات لپ تاپ ایسوس ضمن آشنایی با ساختار قطعات، می‌بایست توانایی انتخاب رویکردهای سازگار با تعمیر هر مدل از لپ تاپ های ایسوس را داشته باشند. لذا می توان نتیجه گرفت که تخصص و هوشمندی کارشناسان و مهندسان تعمیرات لپ تاپ ایسوس نقش پررنگ تری نسبت به سایر پارامترها، حتی ماهیت، دشواری و پیچیدگی مشکل ایجاد شده، برخوردارند.

عدم توجه به برخی عوامل، نظیر مجاز یا غیرمجاز بودن یک مرکز، حضور کارشناسان کاربلد یا تعمیرکاران مبتدی، بهره مندی مرکز از ابزارآلات تخصصی یا قدیمی و مستهلک و مواردی از این دست ممکن است تبعات جبران‌ناپذیری برای مراجعه کننده به آن مرکز در پی داشته باشد. زیرا مراکز غیرمجاز، غالباً، تعهدی نسبت به تعمیرات انجام شده ندارند و در صورت بروز خطا در فرآیندِ تعمیر خود را ملزم به پاسخگویی نمی‌دانند. بنابراین نخستین اقدام جهت تعمیرات لپ تاپ ایسوس حضور در یک مرکز مجاز و معتبر است.

همگی ما می دانیم که نمایندگی یک محصول بهترین مکان جهت دریافت خدمات پس از فروش مرتبط با آن است از اینرو پیشنهاد ما به شما آن است که در صورت بروز هر گونه خطا و اختلال در دستگاه خویش به مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس واقع در نمایندگی ایسوس مراجعه نمایید و تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایید.

پاسخ به سوالات شما درباره تعمیر لپ تاپ ایسوس

5/5 (17 امتیاز)
اشتراک گذاری

8 پاسخ

  1. درود بر شما دوست عزیز
   بله خدمات در محل ما به صورت سرویس پذیرش در محل لپ تاپ ایسوس هست . کارشناس به محل مورد نظر شما اعزام شده، لپ تاپ رو تحویل می گیرد و به نمایندگی انتقال می دهد بعد از تعمیرات دستگاه در محل به شما تحویل داده میشود.

 1. سلام من از سرویس پذیرش در محل شما استفاده کردم واقعا راضی بودم

  1. درود
   دلایل مختلفی مثل ویروسی شدن دستگاه، اجرای برنامه های سنگین، پر بودن هارد دستگاه یا ایراد سخت افزاری لپ تاپ می باشد.
   کاربر گرامی ، دستگاه شما نیاز به عیب یابی و تعمیر تخصصی دارد؛ جهت دریافت خدمات با شماره 54114(021) تماس گرفته و یا درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *