logo
اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ ایسوس را به متخصصین نمایندگی لپ تاپ ایسوس بسپارید. کاربران معمولا زمانی برای تعمیرات لپ تاپ اقدام می کنند که با یک مشکل رایج در لپ تاپ خود مواجه شوند. چرا لپ تاپ ایسوس بوت نمی‌شود؟دلیل وصل نشدن وای فای لپ تاپ ایسوس چیست؟چرا صفحه کلید لپ تاپ ایسوس از کار افتاده است؟ دلیل ریستارت شدن لپ تاپ ایسوس چیست؟ اگر شما هم با هر یک از این مشکلات در لپ تاپ ایسوس مواجه شده‌اید و دوست دارید بدانید که منشا مشکل به وجود آمده برای سیستم شما نرم‌افزاری است یا سخت‌افزاری، بهتر است عیب‌یابی سیستم خود را به نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس بسپارید.

تکنسین‌های این مرکز با عیب‌یابی دقیق سیستم شما تشخیص خواهند داد که مشکل آن نرم‌افزاری است یا سخت‌افزاری؛ درصورتی که مشکل سیستم شما نرم‌افزاری باشد با سرعت و دقت بالایی آن را برطرف می‌کنند اما اگر مشکل لپ تاپ ایسوس سخت‌افزاری باشد به مدت زمان بیشتری برای عیب‌یابی و رفع مشکل لپ تاپ نیاز است چراکه امکان دارد قطعه معیوب شده نیاز به تعمیرات تخصصی یا حتی تعویض داشته باشد. ادامه این مطلب را از دست ندهید تا بیشتر با خدمات نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس آشنا شوید.

تعمیر لپ تاپ ایسوس

هزینه تعمیر لپ تاپ ایسوس

جهت برآورد هزینه تعمیرات لپ تاپ ایسوس یا هر برند دیگری، باید دستگاه با دقت عیب یابی شود. بسته به این که کدام بخش ها و به چه اندازه ای آسیب دیده اند و برای رفع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری، نیاز به انجام چه اقداماتی است، قیمت تعمیر لپ تاپ متفاوت است.

معمولا برای برطرف کردن ایرادات نرم افزاری، هزینه زیادی از مشتری دریافت نمی شود؛ مگر این که نیاز به استفاده از برنامه خاصی باشد. تعمیرات سخت افزاری هم بسته به قطعه آسیب دیده و شدت خرابی و نیز حجم کاری که برای تعمیرشان انجام می شود، دارای نرخ های مختلفی هستند. در صورت نیاز به تعویض هریک از قطعات، قیمت قطعه جدید هم در هزینه نهایی تعمیر لپ تاپ asus محاسبه می شود.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس در تهران

خوشبختانه کاربران تهرانی در هر منطقه‌ای از تهران که باشند، می‌توانند از خدمات فروش و تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسوس توسط نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس در تهران بهره‌مند شوند چراکه این مرکز در مناطق متعددی از جمله: ستارخان، پیروزی، ولیعصر، سعادت‌آباد، میرداماد، فرجام و تجریش شعبه دارد؛ بنابراین شما می‌توانید با مراجعه حضوری به یکی از این شعب نمایندگی رسمی لپ تاپ ایسوس از خدمات فروش و تعمیرات آن بهره‌مند شوید.

اگر هم در مناطق دیگر تهران مانند: صادقیه، آرژانتین، زعفرانیه، قلهک و … هستید و نمی‌توانید به صورت حضوری به  یکی از این شعب مراجعه کنید، می‌توانید دستگاه خود را به شعبه مرکزی نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس در منطقه ستارخان تهران ارسال کنید؛ تکنسین‌های متخصص این مرکز پس از دریافت آن با عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی، مشکلات این دستگاه را برطرف کنند و درنهایت پس از تست و بررسی لپ تاپ ایسوس از برطرف شدن مشکلات آن اطمینان پیدا کرده و سپس آن را به آدرس مورد نظر شما ارسال می‌کنند.

تعمیر لپ تاپ asus در محل

نمانیدگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس در کرج

کاربران کرجی لپ تاپ ایسوس نیز می‌توانند با مراجعه به شعبه نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس در منطقه شاهین ویلا کرج از خدمات ویژه این مرکز در زمینه فروش، عیب‌یابی و تعمیرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری انواع مدل‌های لپ تاپ ایسوس بهره‌مند شوند.

ارائه خدمات نمایندگی لپ تاپ ایسوس در کرج محدود به منطقه و محله خاصی نیست؛ تمامی کاربران کرجی که در مناطق مختلف کرج مانند: عظیمیه، گوهردشت، گلشهر، فردیس و … سکونت دارند می‌توانند یا به صورت حضوری به شعبه نمایندگی ایسوس در شاهین ویلا مراجعه کنند یا اینکه لپ تاپ خود را جهت عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی به این مرکز ارسال کنند؛ تکنسین‌های نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس در کرج پس از دریافت لپ تاپ معیوب شده به عیب‌یابی تخصصی آن می‌پردازند تا منشأ مشکل نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری آن را پیدا کرده و سپس با تعمیرات تخصصی مشکل مورد نظر را برطرف کنند.

مشکلات رایج لپ تاپ asus

کار نکردن کیبورد لپ تاپ

اگر صفحه کلید لپ تاپ شما از کار افتاده و یا عملکرد آن دچار مشکل شده است، باید علت این مسئله را در مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری جستجو کنید. مثلا ممکن است زیر صفحه کلید چیزی گیر کرده باشد و مانع از کار کردن کلیدها شود. شکستن کلید یا قطع شدن اتصالات آن هم مسئله دیگری است که باعث کار نکردن کیبورد شده و مشکلاتی را ایجاد می کند.

مواردی همچون به هم ریختن تنظیمات کیبورد، تنظیمات اشتباه بایوس، قدیمی بودن درایور و حتی ویروسی شدن سیستم هم دلایل نرم افزاری خرابی کیبورد هستند. برای تعمیر لپ تاپ ایسوس در این شرایط، علت اصلی خرابی کیبورد شناسایی شده و اقدامات ترمیمی متناسب با آن انجام می گردد.

از کار افتادن تاچ پد

تاچ پد لپ تاپ به دلایل مختلفی از قبیل هنگ کردن سیستم، خرابی تجهیزات جانبی، به هم ریختن تنظیمات موس یا فعال نبودن قابلیت های تاچ پد و مشکلات درایور، از کار می افتد یا عملکرد درستی ندارد. در صورت مواجهه با این مشکل، اول تنظیمات تاچ پد را بررسی کرده و مطمئن شوید که درست انجام شده اند. در صورت نیاز، بهتر است از تیم تعمیرات لپ تاپ asus برای بررسی و عیب یابی دقیق تر تاچ پد، کمک بگیرید.

وصل نشدن لپ تاپ به اینترنت

عدم اتصال لپ تاپ به اینترنت، معمولا ناشی از خرابی مودم یا قطع شدن شبکه است. بنابراین بهتر است پیش از اقدام به تعمیر لپ تاپ ایسوس، حتما این بخش ها را چک کرده و از عملکرد درست آنها مطمئن شوید. البته از مواردی مثل فعال بودن فایروال‎ ها یا دیوارهای دفاعی سیستم و مشکلات درایور آداپتور شبکه یا خود ارائه ‌کننده خدمات اینترنت (ISP) هم نباید غافل شد. به ندرت ممکن است یکی از قطعات لپ تاپ آسیب دیده باشند که در این صورت، باید آن را ترمیم کرده و یا تعویض نمایید.

سیاه شدن صفحه لپ تاپ

وقتی نمایشگر لپ تاپ سیاه است، ممکن است تصور کنید که سیستم خاموش شده و یا روشن نمی شود. در حالی که احتمال خرابی باتری و یا معیوب بودن یکی از تجهیزات جانبی مثل موس، فلش و … هم در این شرایط وجود دارد. اگر از یک نمایشگر ثانویه مثل پروژکتور استفاده می کنید و شاهد سیاه شدن نمایشگر لپ تاپ خود هستید، بد نیست تنظیمات Projection را چک کنید.

قدیمی بودن تنظیمات بایوس هم گاهی باعث بروز این مشکل و نگرانی کاربران می شود. تنظیمات نور هم در بروز این وضعیت تاثیرگذار است. در نهایت، ممکن است مشکل از کارت گرافیک باشد و تیم تعمیر لپ تاپ ایسوس، این قطعه را ترمیم یا تعویض نمایند.

خدمات تعمیر لپ تاپ ایسوس

  • تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات لپ تاپ

دلیل شنیده شدن صدای کلیک از لپ تاپ ایسوس چیست؟

چرا هیچ یک از فایل‌های لپ تاپ ایسوس باز نمی‌شوند؟

چرا سیستم‌عامل لپ تاپ ایسوس بوت نمی‌شود؟

دلیل ناپدید شدن ناگهانی فایل‌های ذخیره شده بر روی لپ تاپ ایسوس چیست؟

متاسفانه بروز هر یک از این مشکلات در لپ تاپ ایسوس نشان‌دهنده خرابی هارد لپ تاپ این سیستم است. هارد لپ تاپ به این دلیل که از قطعات مکانیکی تشکیل شده است نسبت به ضربه، نفوذ رطوبت، نوسان برق و ویروسی شدن آسیب‌پذیر است؛ با این وجود برای جلوگیری از خراب شدن هارد لپ تاپ باید از وارد شدن ضربه به لپ تاپ، نفوذ رطوبت به آن و همچنین بروز نوسان برق و ویروسی شدن سیستم خودداری کنید. اگر شما هم با هر یک از این مشکلات در لپ تاپ ایسوس مواجه شده‌اید، بهتر است عیب‌یابی این سیستم را به تکنسین‌های نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس بسپارید؛ تا علاوه‌بر عیب‌یابی این سیستم به بازیابی اطلاعات از دست رفته آن بپردازند و درصورت امکان آن را تعمیر کنند.

  • تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ ایسوس

خرابی کیبورد لپ تاپ به دو شکل خودش را نشان می‌دهد یا تنها یک یا چند کلید کیبورد از کار می‌افتند یا کل کیبورد از کار می‌افتد. در حالت اول مشکل سخت‌افزاری بوده و لازم است که لپ تاپ خود را به نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو بسپارید تا تکنسین‌های این مرکز کلیدهایی که از کار افتاده‌اند را بررسی کنند؛ البته اکثر اوقات با بروز چنین مشکلاتی تعمیرکاران کل کیبورد لپ تاپ را تعویض می‌کنند؛ اما در حالت دوم که کل کیبورد لپ تاپ از کار می‌افتد، به احتمال زیاد مشکل نرم‌افزاری است و خیلی ساده می‌توان آن را برطرف کرد؛ به گونه‌ای که یا با ریستارت کردن سیستم یا بروزرسانی درایور کیبورد لپ تاپ می‌توان مشکل از کار افتادن کامل آن را برطرف کرد.

  • تعمیر مین برد لپ تاپ ایسوس

اگر با مشکل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ ایسوس مواجه شده‌اید یا اینکه سیستم شما روشن نمی‌شود، احتمال دارد که مشکل از مین برد لپ تاپ شما باشد؛ چراکه مین برد علاوه‌بر اینکه وظیفه دارد تا نقش و مسئولیت تمامی قطعات سیستم را تعیین کند، ارتباط لازم بین آن‌ها را نیز شکل می‌دهد؛ با این وجود اگر دچار آسیب‌دیدگی شود، بدیهی است که لپ تاپ از کار بیفتد. مین برد لپ تاپ به ضربه، نفوذ رطوبت و مهم‌تر از همه به نوسان برق حساس است و با بروز هر یک از این مشکلات آسیب می‌بیند. درصورت مواجه شدن با مشکلاتی نظیر روشن نشدن لپ تاپ یا خاموش شدن آن، اگر از سلامت باتری سیستم خود مطمئن هستید، عیب‌یابی مین برد آن را به نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس بسپارید

  • تعمیر برد پاور لپ تاپ ایسوس

دلیل دیگری که موجب روشن نشدن لپ تاپ یا خاموش شدن ناگهانی آن می‌شود، بروز مشکل در عملکرد برد پاور این سیستم است که به آن منبع تغذیه هم می‌گویند. همانطور که از نام این قطعه پیداست، برد پاور وظیفه دارد تا جریان برق مورد نیاز قطعات لپ تاپ را تامین کند؛ به گونه‌ای که جریان متناوب برق شهری را دریافت کرده و آن را به جریان برق مستقیم شهری تبدیل کرده و از طریق مین برد به قطعات سیستم انتقال می‌دهد؛ به همین دلیل اگر جریان برق نوسان داشته باشد نه تنها برد پاور سیستم بلکه مین برد آن نیز دچار مشکل می‌شود؛ از این‌رو همیشه توصیه می‌شود که لپ تاپ را به محافظ برق متصل کنید تا از بروز نوسان برق در این دستگاه خودداری کنید.

تعمیر لپ تاپ ایسوس

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس

مهم‌ترین رمز موفقیت نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس که موجب شده است نام این مرکز هیچ‌گاه از یاد و خاطر کاربران لپ تاپ‌های ایسوس پاک نشود، برخوردار بودن از نیروها و تکنسین‌های مجرب است که با تمامی مشکلات و تکنیک‌های برطرف کردن آن‌ها به خوبی آشنایی دارند؛ بنابراین مهم نیست که لپ تاپ شما چه مشکلی داشته باشد، تکنسین‌های متخصص نمایندگی لپ تاپ ایسوس می‌توانند مشکلات لپ تاپ ایسوس را با سرعت و کیفیت بالایی برطرف کنند.

تعمیر لپ تاپ ایسوس در محل

با وجود اینکه نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس شعبه‌های متعددی در مناطق مختلف تهران و کرج دارد اما سرویس‌های ویژه‌ای نظیر تعمیر دستگاه در محل و پذیرش و تحویل دستگاه در محل را به کاربران ارائه می‌دهد؛ بنابراین اگر نمی‌توانید به صورت حضوری به یکی از شعبه‌های این مرکز مراجعه کنید، می‌توانید از این سرویس‌ها استفاده کرده و در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

با استفاده از سرویس تعمیر دستگاه در محل، تکنسین متخصص به آدرس موردنظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیر لپ تاپ ایسوس را در محل به شما ارائه می‌دهد. با استفاده از سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل نیز، کارشناس موردنظر به درب منزل شما اعزام شده، لپ تاپ معیوب شده را از شما تحویل گرفته و به واحد تعمیرات نمایندگی ایسوس منتقل می‌کند. پس از تعمیر این دستگاه نیز آن را در درب منزل به شما تحویل می‌دهد

5/5 (4 امتیاز)

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *