جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ ایسوس به دلیل استفاده از برترین تجهیزات این حوزه و همکاری با برترین متخصصان آی تی در بالاترین سطح کیفی در نمایندگی ایسوس انجام می‌شود. اگر لپ تاپ شما طی روزهای اخیر دچار ایراد سخت افزاری و یا نرم افزاری شده است، می‌توانید به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس IHC مراجعه کرده و آن را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنید. 

همکاران ما در این مرکز، لپ تاپ asus شما را عیب‌یابی کرده و تخصصی‌ترین تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری را بر روی آن انجام می‌دهند.

تعمیر لپ تاپ ایسوس

نمایندگی تعمیر لپ تاپ asus

مهم‌ترین رمز موفقیت نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس که موجب شده است نام این مرکز هیچ‌گاه از یاد و خاطر کاربران لپ تاپ‌های ایسوس پاک نشود، برخوردار بودن از نیروها و تکنسین‌های مجرب است که با تمامی مشکلات و تکنیک‌های برطرف کردن آن‌ها به خوبی آشنایی دارند. بنابراین مهم نیست که لپ تاپ شما چه مشکلی داشته باشد، تکنسین‌های متخصص نمایندگی لپ تاپ ایسوس می‌توانند مشکلات لپ تاپ ایسوس را با سرعت و کیفیت بالایی برطرف کنند.

تعمیرات لپ تاپ ایسوس در محل

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس شعبه‌های متعددی در مناطق مختلف تهران و کرج دارد اما سرویس‌های ویژه‌ای نظیر تعمیر دستگاه در محل و پذیرش و تحویل دستگاه در محل را به کاربران ارائه می‌دهد. بنابراین اگر نمی‌توانید به صورت حضوری به یکی از شعبه‌های این مرکز مراجعه کنید مشکلی وجود ندارد. شما عزیزان می‌توانید از این سرویس‌ها استفاده کرده و در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

با استفاده از سرویس تعمیر دستگاه در محل، تکنسین متخصص به آدرس موردنظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیرات لپ تاپ ایسوس را در محل به شما ارائه می‌دهد. 

با بهره مندی از سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل نیز، کارشناس موردنظر به درب منزل شما اعزام شده، لپ تاپ معیوب شده را از شما تحویل گرفته و به واحد تعمیرات نمایندگی ایسوس منتقل می‌کند. پس از تعمیر این دستگاه نیز آن را در درب منزل به شما تحویل می‌دهد.

تعمیر لپ تاپ ایسوس در تهران

نمایندگی لپ تاپ ایسوس در تهران در حال حاضر دارای شش شعبه در مناطق امیرآباد (شعبه اکسپرس)، ستارخان (شعبه مرکزی)،فرجام، پیروزی و میدان ولیعصر است. تمامی این مراکز کارشناسان خبره ما حضور دارند و تخصصی‌ترین تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ را انجام می‌دهند.

شما می‌توانید با توجه به آدرس این شعب، نزدیکترین شعبه به خود را انتخاب کرده و لپ تاپ خود را جهت تعمیر تحویل دهید. در صورتیکه به هر دلیل امکان مراجعه به نمایندگی‌های تعمیر لپ تاپ در تهران را نداشتید، پیشنهاد ما استفاده از سرویس تعمیر در محل ایسوس است.

نحوه دریافت خدمات تعمیر لپ تاپ ایسوس در تهران

در صورت استفاده از این سرویس همکاران ما خود جهت پذیرش دستگاه به آدرس شما می‌آیند و دستگاه را جهت انجام تعمیرات به نمایندگی تعمیر لپ تاپ انتقال می‌دهند. (طی این پذیرش رسید دریافت دستگاه همراه با کد پیگیری و غیره به شما ارائه خواهد شد). 

سرانجام لپ تاپ شما تعمیر شده و مجددا توسط پیک نمایندگی به شما تحویل داده می‌شود. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس در تهران دارای گارانتی و ضمانت معتبر است.

تعمیر لپ تاپ ایسوس در تهران

تعمیرات لپ تاپ ایسوس در کرج

کاربران کرجی لپ تاپ ایسوس نیز می‌توانند با مراجعه به شعبه نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس در منطقه شاهین ویلا کرج از خدمات ویژه این مرکز در زمینه فروش، عیب‌یابی و تعمیرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری انواع مدل‌های لپ تاپ ایسوس بهره‌مند شوند.

ارائه خدمات نمایندگی لپ تاپ ایسوس در کرج محدود به منطقه و محله خاصی نیست؛ تمامی کاربران کرجی که در مناطق مختلف کرج مانند : عظیمیه، گوهردشت، گلشهر، فردیس و غیره سکونت دارند می‌توانند یا به صورت حضوری به شعبه نمایندگی ایسوس در شاهین ویلا مراجعه کنند. 

نحوه دریافت خدمات تعمیرات لپ تاپ ایسوس در کرج

کاربران محترم لپ تاپ ایسوس در کرج می توانند لپ تاپ خود را جهت عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی به این مرکز ارسال کنند. تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس در کرج پس از دریافت لپ تاپ معیوب شده به عیب‌یابی تخصصی آن می‌پردازند. آنها با دقت و استفاده از تخصص خود منشأ مشکل نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری آن را پیدا می کنند. در نتیجه با تعمیرات تخصصی مشکل مورد نظر را برطرف می نمایند.

تعمیرات لپ تاپ ایسوس در مشهد

تعمیرات لپ تاپ ایسوس در مشهد در کم ترین زمان و همراه با ارائه ضمانت و گارانتی معتبر، در تخصصی ترین نمایندگی ایسوس انجام می شود. در این نمایندگی، با توجه به شرح حال ارائه شده توسط شما در روند تعمیر دستگاه شما استفاده می کنیم و یک سلسله مراتب عیب یابی سخت افزاری و نرم افزاری را به صورت دقیق اجرا می کنیم. پس از طی مراحل عیب یابی، مشکل پیش آمده را با شما اطلاع می دهیم و در نهایت تعمیر لپ تاپ ایسوس را انجام می دهیم.

هزینه تعمیر لپ تاپ ایسوس

جهت برآورد هزینه تعمیرات لپ تاپ ایسوس یا هر برند دیگری، باید دستگاه با دقت عیب یابی شود. بسته به این که کدام بخش ها و به چه اندازه ای آسیب دیده اند و برای رفع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری، نیاز به انجام چه اقداماتی است، قیمت تعمیر لپ تاپ متفاوت است.

معمولا برای برطرف کردن ایرادات نرم افزاری، هزینه زیادی از مشتری دریافت نمی شود؛ مگر این که نیاز به استفاده از برنامه خاصی باشد. تعمیرات سخت افزاری هم بسته به قطعه آسیب دیده و شدت خرابی و نیز حجم کاری که برای تعمیرشان انجام می شود، دارای نرخ های مختلفی هستند. در صورت نیاز به تعویض هریک از قطعات، قیمت قطعه جدید هم در هزینه نهایی تعمیر لپ تاپ asus محاسبه می شود.

هزینه تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ ایسوس در نمایندگی Asus

تعمیرات لپ تاپ ایسوس به طور کلی به دو شکل قابل دریافت است. شکل نخست سرویسی است که «تعمیر لپ تاپ ایسوس در محل» نام دارد. در صورتی که سرویس انتخابی شما این مورد باشد، تمامی خدمات تعمیر لپ تاپ برای شما در محل انجام خواهد شد. 

مگر آنکه تعمیر لپ تاپ نیاز به تجهیزاتی داشته باشد که امکان جابجایی آنها توسط تکنسین تعمیر وجود نداشته باشد. در این صورت پس از کسب اجازه از مشتری، دستگاه جهت انجام تعمیرات به نمایندگی انتقال داده می‌شود.

تعمیرات لپ تاپ ایسوس در نمایندگی ایسوس

نحوه دریافت خدمات تعمیرات لپ تاپ در نمایندگی ایسوس

مورد دوم، دریافت خدمات «تعمیرات لپ تاپ ایسوس در نمایندگی» است. برای استفاده از این سرویس کافی است نزدیکترین شعبه تعمیرات لپ تاپ را انتخاب کرده و به آن مراجعه کنید. 

در هر یک از این شعب، همکاران ما در بخش پذیرش، روند پذیرش دستگاه را برای شما انجام داده و توضیحات مورد نیاز را به شما ارائه می‌دهند. شایان ذکر است که شما می‌توانید پرسش‌های احتمالی خود را از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با همکاران ما در بخش پشتیبانی درمیان بگذارید.

تعمیرات لپ تاپ ایسوس در نمایندگی

خدمات تعمیرات لپ تاپ ایسوس

تعمیر و تعویض فن لپ تاپ ایسوس

تعمیر و تعویض فن لپ تاپ ایسوس، یکی از خدمات نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس است. فن لپ تاپ با گذر زمان و استفاده مداوم، پاکیزگی خود را از دست می دهد و در نتیجه عملکرد دستگاه کاهش می یابد. به علاوه، فن لپ تاپ می تواند به دلایل دیگری نیز خراب شود، مثلاً حمل و نقل غیر صحیح یا حتی خطای سخت افزاری ممکن است خرابی فن را به همراه داشته باشد.

برای تعمیر یا تعویض فن لپ تاپ ایسوس، ابتدا باید دستگاه را خاموش کرده و قطعات مهم را از طریق جدا کردن باتری و شارژر جدا کنید. سپس فن را با ابزار باز کرده و فن جدید را به جای آن قرار دهید. پس از اتمام کار، تمام قطعات را به محل خود برگردانید و دستگاه را روشن کنید.

 اگر فن جدید درست نصب شده باشد، دستگاه شما باید به طور صحیح عمل کرده و صدای فن کاهش یابد. لازم به ذکر است که اگر مهارت تعمیر فن لپ تاپ ایسوس را خودتان انجام نمی دهید، لازم است به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس مراجعه نمایید.

تعمیر فن لپ تاپ ایسوس

تعمیرات کارت گرافیک لپ تاپ ایسوس

خرابی کارت گرافیک لپ تاپ ایسوس ممکن است به دلایل مختلف اتفاق بیفتد. مثلاً حمل و نقل غیرصحیح، استفاده بیش از حد از دستگاه، یا خطای سخت افزاری می‌تواند باعث خرابی کارت گرافیک شود. همچنین، در بعضی موارد، پیغام‌های خطای نرم‌افزاری ممکن است به دلیل مشکلات در کارت گرافیک ایجاد شود.

جهت تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ ایسوس، ابتدا باید تعمیرکار لپ تاپ ایسوس مشکل را تشخیص دهد. در صورتی که مشکلات نرم‌افزاری به دلیل نصب برنامه های نامناسب باشد، می توانید با استفاده از راه حل‌های نرم‌افزاری، به سادگی پیغام خطا را برطرف خواهد شد.

تعمیر تاچ پد لپ تاپ ایسوس

تاچ پد یکی از قطعات حساس لپ تاپ می باشد که با گذر زمان و استفاده مداوم، ممکن است آسیب ببیند. برای تعمیر تاچ پد لپ تاپ ایسوس، تعمیرکار ابتدا باید دستگاه را خاموش کرده و قطعات مهم را از طریق جدا کردن باتری و شارژر جدا کند. 

سپس با استفاده از ابزار مناسب، باید تاچ پد لپ تاپ را باز کرده و به دقت قطعات داخلی را چک کند. در صورتی که مشکلی در قطعات داخلی تاچ پد وجود داشته باشد، می‌توانید آن قطعات را تعویض کنید.

غالباٌ ، مشکل تاچ پد نیز می‌تواند به دلیل نصب برنامه‌های نامناسب باشد. در چنین شرایطی، بهتر است از راه حل‌های نرم‌افزاری مانند بروزرسانی درایورها و سیستم عامل استفاده کنید. تعمیر تاچ پد لپ تاپ ایسوس لازم است توسط کارشناس تعمیرات لپ تاپ asus انجام شود تا لپ تاپ به خوبی تعمیر شده و سایر قطعات آسیب نبینند.

تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسوس

تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس در محل

عیب یابی و تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس در محل به شرطی انجام می‌شود که انجام این سرویس نیاز به تجهیزات تخصصی مرتبط با هارد نداشته باشد. کارشناس اعزامی ما هارد لپ تاپ شما را بررسی کرده و تا حد امکان اقدامات لازم جهت تعمیر آن را در محل انجام خواهد داد.

بنابر این ، اگر اشکال پیش آمده در هارد جدی باشد و مثلا نیاز به باز کردن قطعات هارد باشد، بدیهی است که تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس در محل امکانپذیر نیست و هارد لپ تاپ شما می‌بایست به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ انتقال داده شود.

ارائه برخی از خدمات تعمیر هارد، نظیر بازیابی اطلاعات یا برخی تعمیراتی که نیاز به کلین روم داشته باشند، به صورت تعمیر در محل امکانپذیر نیست. برای اطلاع از امکان یا عدم امکان تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس در محل پیشنهاد می‌شود با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید. همکاران ما اطلاعات مورد نیاز را از شما پرسیده و شما را راهنمایی خواهند کرد. 

تعویض باتری لپ تاپ ASUS

برخی مواقع که تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس امکان پذیر نیست، در این شرایط کارشناسان نمایندگی اقدام به تعویض آن می کنند. در برخی از مدل های لپ تاپ ASUS باتری با کشیدن به سمت خارج به سهولت جدا می شود. در حالی که در بعضی مدل های دیگر حتما باید قاب دستگاه باز گردد تا تکنسین بتواند به باتری دسترسی داشته باشد و آن را خارج نماید.

استفاده از باتری های فیک و بی‌کیفیت مخاطراتی را به همراه دارد، حتی ممکن است که باعث منفجر شدن رایانه نیز شود. به همین دلیل در نمایندگی باتری های استاندارد برای تعویض به کار برده می شود تا امنیت کاربران حفظ گردد.

تعمیر تخصصی باتری لپ تاپ ایسوس

تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس 

توسط تکنسین های مجرب، تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. شما می توانید جهت دریافت این سرویس، با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید. در طول این تماس، شکستگی قاب لپ تاپ ایسوس خود را با همکاران ما در میان بگذارید.

هنگامی که شما قصد تعویض آن را داشته باشید کارشناسان ما درخواست شما را ثبت می کنند. بهتر است مدل دستگاه خود را بدانید تا آن را به کارشناس مربوطه اعلام کنید. پس از استعلام موجودی و دریافت اطلاعات لازم، همکاران ما با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم را جهت تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس انجام خواهند داد. 

شایان ذکر است تمامی قابهای استفاده شده جهت تعویض نمونه‌های ارجینال و شرکتی هستند. به علاوه کلیه خدمات مرتبط با این سرویس نیز همراه با گارانتی معتبر برای شما انجام می‌شود.

تعمیر فلت لپ تاپ ایسوس

خدمات تعمیر فلت لپ تاپ ایسوس را می‌توانید زمانی که از خرابی این قطعه اطمینان حاصل نمودید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات ایسوس دریافت نمایید. مشاهده برخی از نشانه‌هایی که حاکی از احتمال خرابی فلت لپ تاپ می باشد عبارت است از: 

تصویر نداشتن لپ تاپ، افت کیفیت تصویر نمایش داده شده، قطع و وصل شدن تصاویر و در نهایت ایجاد خطوط موازی بر روی تصویر.

 کابل فلت صفحه نمایش لپ تاپ از یک سو به مادربرد و از سوی دیگر به سوکت LED یا LCD دستگاه متصل است. از این رو خرابی‌های پیش آمده در این قطعه، منجر به بروز اشکال در تصاویر لپ تاپ می‌گردد. شما می‌توانید در صورت مشاهده ایراد در بخش تصویر خود، به نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس مراجعه کرده و درخواست بررسی صفحه نمایش لپ تاپ و سایر قطعات مرتبط با آن را مطرح نمایید.

تعمیر فلت لپ تاپ ایسوس

تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات لپ تاپ

دلیل شنیده شدن صدای کلیک از لپ تاپ ایسوس چیست؟

چرا هیچ یک از فایل‌های لپ تاپ ایسوس باز نمی‌شوند؟

چرا سیستم‌عامل لپ تاپ ایسوس بوت نمی‌شود؟

دلیل ناپدید شدن ناگهانی فایل‌های ذخیره شده بر روی لپ تاپ ایسوس چیست؟

متاسفانه بروز هر یک از این مشکلات در لپ تاپ ایسوس نشان‌دهنده خرابی هارد لپ تاپ ایسوس این سیستم است. هارد لپ تاپ به این دلیل که از قطعات مکانیکی تشکیل شده است نسبت به ضربه، نفوذ رطوبت، نوسان برق و ویروسی شدن آسیب‌پذیر است.

با این وجود برای جلوگیری از خراب شدن هارد لپ تاپ باید از وارد شدن ضربه به لپ تاپ، نفوذ رطوبت به آن و همچنین بروز نوسان برق و ویروسی شدن سیستم خودداری کنید. اگر شما هم با هر یک از این مشکلات در لپ تاپ ایسوس مواجه شده‌اید.

 بهتر است عیب‌یابی این سیستم را به تکنسین‌های نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس بسپارید؛ تا علاوه‌بر عیب‌یابی این سیستم به بازیابی اطلاعات از دست رفته آن بپردازند و درصورت امکان آن را تعمیر کنند.

تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ ایسوس

خرابی کیبورد لپ تاپ به دو شکل خودش را نشان می‌دهد یا تنها یک یا چند کلید کیبورد از کار می‌افتند یا کل کیبورد از کار می‌افتد. در حالت اول مشکل سخت‌افزاری بوده و لازم است که لپ تاپ خود را به نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس بسپارید تا تکنسین‌های این مرکز کلیدهایی که از کار افتاده‌اند را بررسی کنند؛

البته اکثر اوقات با بروز چنین مشکلاتی تعمیرکاران کل کیبورد لپ تاپ را تعویض می‌کنند؛ اما در حالت دوم که کل کیبورد لپ تاپ از کار می‌افتد، به احتمال زیاد مشکل نرم‌افزاری است و خیلی ساده می‌توان آن را برطرف کرد؛ به گونه‌ای که یا با ریستارت کردن سیستم یا بروزرسانی درایور کیبورد لپ تاپ می‌توان مشکل از کار افتادن کامل آن را برطرف کرد.

تعمیر مین برد لپ تاپ ایسوس

چنانچه با مشکل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ ایسوس مواجه شده‌اید یا اینکه سیستم شما روشن نمی‌شود، احتمال دارد که مشکل از مین برد لپ تاپ شما باشد. چراکه مین برد علاوه‌بر اینکه وظیفه دارد تا نقش و مسئولیت تمامی قطعات سیستم را تعیین کند، ارتباط لازم بین آن‌ها را نیز شکل می‌دهد.

با این وجود اگر دچار آسیب‌دیدگی شود، بدیهی است که لپ تاپ از کار بیفتد. مین برد لپ تاپ به ضربه، نفوذ رطوبت و مهم‌تر از همه به نوسان برق حساس است. این قطعه با بروز هر یک از این مشکلات آسیب می‌بیند. درصورت مواجه شدن با مشکلاتی نظیر روشن نشدن لپ تاپ یا خاموش شدن آن، اگر از سلامت باتری سیستم خود مطمئن هستید، عیب‌یابی مین برد آن را به نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس بسپارید

تعمیر برد پاور لپ تاپ asus

علت دیگری که موجب روشن نشدن لپ تاپ یا خاموش شدن ناگهانی آن می‌شود، بروز مشکل در عملکرد برد پاور این سیستم است که به آن منبع تغذیه هم می‌گویند. همانطور که از نام این قطعه پیداست، برد پاور وظیفه دارد تا جریان برق مورد نیاز قطعات لپ تاپ را تامین کند

 به گونه‌ای که جریان متناوب برق شهری را دریافت کرده و آن را به جریان برق مستقیم شهری تبدیل کرده و از طریق مین برد به قطعات سیستم انتقال می‌دهد. به همین دلیل اگر جریان برق نوسان داشته باشد نه تنها برد پاور سیستم بلکه مین برد آن نیز دچار مشکل می‌شود. از این‌رو همیشه توصیه می‌شود که لپ تاپ را به محافظ برق متصل کنید تا از بروز نوسان برق در این دستگاه خودداری کنید.

تعمیرات لپ تاپ ایسوس

تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس

گاهی اوقات لولای لپ تاپ در اثر باز و بسته شدن مکرر یا به خاطر فشارهای وارده بر آن آسیب دیده و می شکند. در چنین شرایطی بهترین کار این است که لولای معیوب به بدنه جوش داده شود. کارشناسان حرفه ای لولا را طوری به بدنه دستگاه جوش می دهند که خیلی سفت یا شل نباشد. 

زیرا عدم توجه به این مسئله موجب می شود که در آینده ای نزدیک قطعه مجددا بشکند. این شکستگی دوباره حتی می تواند به سایر قطعات لپ تاپ هم صدمه برساند.

در نمایندگی، تعمیر لپ تاپ ایسوس و ترمیم لولای آن توسط تیمی از کارشناسان ماهر و با استفاده از ابزارهای مدرن انجام می گیرد. به همین دلیل لولای ترمیم شده در اثر استفاده مکرر کیفیت خود را حفظ می کند و دچار شکستگی نمی شود.

تعمیر DVD رایتر لپ تاپ asus

بارها پیش آمده است که فرد دی وی دی‌ای را در لپ‌تاپ قرار داده اما نتوانسته است آن را پخش کند. در چنین شرایطی، احتمالا خلل از دی وی دی رایتر یا اجزای آن از جمله لنز، اپتیک و غیره باشد. همچنین امکان دارد این قطعه شکسته شده یا آسیب دیده باشد و بدرستی باز و بسته نشود.

 همکاران ما در خدمات تعمیر لپ‌تاپ ایسوس، برای تعمیر این قسمت ابتدا دستگاه را باز می‌کنند تا به لنز، سنسور و سایر اجزای دی وی دی رایتر دسترسی پیدا کنند. سپس این اجزا را تمیز می‌دهند و در صورت لزوم، آن‌ها را با قطعات جدید جایگزین می‌کنند. گاهی خرابی به حدی است که تعویض کامل درایو نوری لپ‌تاپ ایسوس امکان بهتری باشد.

تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسوس

لپ تاپ شما روشن نمی‌شود؟ تصویر نمی‌دهد؟ نگران نباشید! تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسوس، یکی از خدمات تخصصی نمایندگی ماست که با ظرافت و دقت بالا توسط تکنسین‌های مجرب انجام می‌شود.

در ادامه به چند علت خرابی مادربرد اشاره میکنیم :

 • مشکلات مربوط به رم: خرابی ICها، خازن‌ها یا فت‌ها در مدار رم می‌تواند باعث عدم نمایش تصویر شود.
 • نقص در چیپ‌ها: چیپ‌های CPU، GPU، Northbridge و Southbridge وظایف مهمی در مادربرد بر عهده دارند و خرابی هر کدام می‌تواند منجر به مشکلات متعددی شود.
 • مشکلات مربوط به پاور: خرابی قطعات مرتبط با تامین برق مادربرد می‌تواند باعث خاموش شدن ناگهانی، روشن نشدن یا ناپایداری سیستم شود.

تعمیر cpu لپ تاپ ایسوس

سی پی یو به عنوان یکی از اجزای حیاتی لپ تاپ ایسوس وظیفه دارد تمامی فعالیت‌های پردازشی و محاسباتی را انجام دهد. این قطعه، در صورت دچار آسیب شدن، ممکن است باعث از کار افتادن دستگاه شود و به‌وجود آیندگی عملکرد دستگاه بیفزاید. برای اتصال سی پی یو به بقیه اجزای لپ تاپ، مادربورد به‌کار می‌رود و این ارتباط باعث می‌شود پردازنده وظایف مختلفی که بر عهده دیگر اجزای لپ تاپ است، پردازش کند. 

پردازنده از چندین هسته تشکیل شده است که به صورت مستقل یا همکاری با یکدیگر وظایف پردازشی را انجام می‌دهند. نشانه‌های احتمالی خرابی در سی پی یو لپ تاپ شامل خاموش شدن دستگاه، هنگ کردن مداوم و عدم بوت شدن دستگاه است. در صورت مواجهه با این مشکلات، توصیه می‌شود به مرکز خدمات تعمیر لپ تاپ ایسوس مراجعه کنید. 

تعمیر شارژر لپ تاپ ایسوس

شارژر لپ تاپ ایسوس یکی از لوازم جانبی الکترونیکی است که برای فراهم کردن انرژی برای لپ تاپ‌های این برند استفاده می‌شود. برای اطمینان از عملکرد صحیح، شارژر لپ تاپ ایسوس باید مطابق با ولتاژ، جریان (آمپر) و نوع سوکت متناسب با مدل خاص لپ تاپ باشد. این شارژر را می‌توانید از نمایندگی رسمی ایسوس تهیه کنید. استفاده از یک شارژر مناسب می‌تواند عمر مفید لپ تاپ ایسوس را افزایش دهد.

تعمیر رم لپ تاپ ایسوس

وظیفه‌ی حافظه RAM در لپ تاپ‌ها، ذخیره‌ی موقتی داده‌ها است که بهبود عملکرد سیستم را تسهیل می‌کند. در واقع، حافظه RAM اطلاعات را برای استفاده‌ی مغز کامپیوتر یا CPU نگهداری می‌کند. کش (Cache) پردازنده داده‌ها را دریافت و ارسال می‌کند و این کش اطلاعات را به حافظه RAM ارسال می‌کند. 

قبل از تعمیر حافظه RAM لپ تاپ، باید اطمینان حاصل کنید که مشکل لپ تاپ شما مربوط به این قطعه است. در لپ‌تاپ‌های ایسوس، حافظه RAM بر روی مادربورد نصب شده و شامل یک برد، اسلات و آی‌آی می‌شود. باید توجه داشت که اسلات حافظه RAM باید با مادربورد شما همخوانی داشته باشد تا حافظه RAM به درستی در جای خود قرار بگیرد. 

در صورت مواجهه با این مشکل، مرکز تعمیر لپ تاپ ایسوس با استفاده از کارشناسان ماهر و ابزارهای پیشرفته‌ی تعمیر، قادر است تا در کمترین زمان ممکن حافظه RAM لپ تاپ ایسوس شما را تعمیر کند. همچنین، می‌توانید از خدمات گارانتی ارائه شده توسط مرکز تعمیرات لپ تاپ استفاده نمایید. در صورت نیاز، با یکی از شعب ما تماس بگیرید.

تعمیر آنلاین لپ تاپ ایسوس

امروزه با پیشرفت تکنولوژی امکان تعمیر آنلاین لپ تاپ از راه دور وجود دارد. به این منظور لازم است که برنامه anydesk را روی رایانه خود نصب کنید. پس از آن کد یوزرنیم و پسورد نرم افزار را در اختیار کارشناس نمایندگی تعمیر لپ تاپ قرار دهید تا بتواند به لپ تاپ شما دسترسی داشته باشد  و آن را تعمیر نماید.

از این طریق امکان برطرف کردن ایرادات به وجود آمده در بستر اینترنت وجود دارد.  لازم به ذکر است که استفاده از نرم افزار  anydesk در صورتی امکان پذیر است که خرابی ها منجر به خاموش شدن رایانه نشده باشند.

روش نصب برنامه ANYDESK جهت تعمیرات آنلاین لپ تاپ

برای نصب و راه اندازی برنامه ANYDESK  به صورت زیر عمل کنید:

 • ابتدا نرم افزار را از یک وب سایت معتبر دانلود کرده و روی لپ تاپ خود نصب نمایید.
 • منتظر بمانید تا مراحل نصب تکمیل شود. سپس کدی را که در بخش ANYDESK ADDRESS وجود دارد برای کارشناس تعمیر لپ تاپ ایسوس بفرستید.
 • هنگامی که کارشناس مربوطه قصد اتصال به سیستم شما را دارد، پیغامی برایتان ارسال می شود که باید آن را قبول کنید. این کار را با کلیک روی گزینه ACCEPTانجام دهید. اکنون تکنسین می تواند عملیات  عیب یابی و تعمیر لپ تاپ را از راه دور انجام دهد.
تعمیر لپ تاپ ایسوس

مشکلات رایج لپ تاپ asus

کار نکردن کیبورد لپ تاپ

اگر صفحه کلید لپ تاپ شما از کار افتاده و یا عملکرد آن دچار مشکل شده است، باید علت این مسئله را در مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری جستجو کنید. مثلا ممکن است زیر صفحه کلید چیزی گیر کرده باشد و مانع از کار کردن کلیدها شود.

 شکستن کلید یا قطع شدن اتصالات آن هم مسئله دیگری است که باعث کار نکردن کیبورد شده و مشکلاتی را ایجاد می کند.

مواردی همچون به هم ریختن تنظیمات کیبورد، تنظیمات اشتباه بایوس، قدیمی بودن درایور و حتی ویروسی شدن سیستم هم دلایل نرم افزاری خرابی کیبورد هستند. برای تعمیر لپ تاپ ایسوس در این شرایط، علت اصلی خرابی کیبورد شناسایی شده و اقدامات ترمیمی متناسب با آن انجام می گردد.

تعمیر لپ تاپ ایسوس

از کار افتادن تاچ پد

تاچ پد لپ تاپ به دلایل مختلفی از قبیل هنگ کردن سیستم، خرابی تجهیزات جانبی، به هم ریختن تنظیمات موس یا فعال نبودن قابلیت های تاچ پد و مشکلات درایور، از کار می افتد یا عملکرد درستی ندارد. در صورت مواجهه با این مشکل، اول تنظیمات تاچ پد را بررسی کرده و مطمئن شوید که درست انجام شده اند. در صورت نیاز، بهتر است از تیم تعمیرات لپ تاپ asus برای بررسی و عیب یابی دقیق تر تاچ پد، کمک بگیرید.

وصل نشدن لپ تاپ به اینترنت

عدم اتصال لپ تاپ به اینترنت، معمولا ناشی از خرابی مودم یا قطع شدن شبکه است. بنابراین بهتر است پیش از اقدام به تعمیر لپ تاپ ایسوس، حتما این بخش ها را چک کرده و از عملکرد درست آنها مطمئن شوید. 

البته از مواردی مثل فعال بودن فایروال‎ ها یا دیوارهای دفاعی سیستم و مشکلات درایور آداپتور شبکه یا خود ارائه ‌کننده خدمات اینترنت (ISP) هم نباید غافل شد. به ندرت ممکن است یکی از قطعات لپ تاپ آسیب دیده باشند که در این صورت، باید آن را ترمیم کرده و یا تعویض نمایید.

وصل نشدن لپ تاپ ایسوس به اینترنت

سیاه شدن صفحه لپ تاپ

وقتی نمایشگر لپ تاپ سیاه است، ممکن است تصور کنید که سیستم خاموش شده و یا روشن نمی شود. در حالی که احتمال خرابی باتری و یا معیوب بودن یکی از تجهیزات جانبی مثل موس، فلش و … هم در این شرایط وجود دارد.

 اگر از یک نمایشگر ثانویه مثل پروژکتور استفاده می کنید و شاهد سیاه شدن نمایشگر لپ تاپ خود هستید، بد نیست تنظیمات Projection را چک کنید.

قدیمی بودن تنظیمات بایوس هم گاهی باعث بروز این مشکل و نگرانی کاربران می شود. تنظیمات نور هم در بروز این وضعیت تاثیرگذار است. در نهایت، ممکن است مشکل از کارت گرافیک باشد و تیم تعمیرات لپ تاپ ایسوس، این قطعه را ترمیم یا تعویض نمایند.

رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ ایسوس

خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ ایسوس ممکن است که در اثر خرابی قطعات سخت ‌افزاری مانند کارت گرافیک، پردازنده مرکزی، هارد دیسک و باتری اتفاق بیفتد. همچنین عدم شارژ صحیح دستگاه و ویروسی شدن هم باعث این مشکل می شوند.

جهت رفع ایراد خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر خود می توانید کارهایی همچون تعویض شارژر، نصب یک آنتی ویروس قوی و همچنین پاک ‌کردن گرد و غبار تجمع یافته روی فن را انجام دهید. 

اگر این اقدامات موثر نبودند، باید دستگاه را برای بررسی مشکلات سخت افزاری به مراکز مجاز بسپارید. نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس رفع ایرادات سخت افزاری را با استفاده از ابزارآلات پیشرفته و‌کمترین هزینه انجام میدهد.

داغ شدن بیش از حد لپ تاپ ایسوس

داغ شدن لپ تاپ ایسوس مشکلی جدی است که اکثر اوقات از خرابی قطعات دستگاه خبر می دهد. برای مثال ممکن است که فن آسیب دیده یا مجرای هوا مسدود شده باشد. همچنین عدم نصب درایور، ویروسی شدن سیستم، نصب آنتی ویروس های سنگین و… نیز در بروز این مسئله دخیل هستند.

در این شرایط اگر برای تعمیر لپ تاپ ایسوس و رفع مشکل داغ شدن بیش از حد آن چاره ای نیاندیشید ممکن است که به سایر قطعات رایانه نیز صدمه برسد و مجبور شوید هزینه زیادی را بابت تعمیرات بپردازید. ترمیم به موقع فن لپ تاپ، آپدیت درایورها، تغییر تنظیمات دستگاه و مواردی از این قبیل مشکل را حل می کند و جلوی هزینه های اضافی را می گیرد.

تعمیر پورت های لپ تاپ ایسوس

اگر پورت لپ تاپ شما صدمه دیده باشد، رایانه قادر نیست دستگاه‌ های دیگر هم چون پروژکتور، هارد اکسترنال، تلفن هوشمند و… را شناسایی کند. بنابراین با ترمیم درگاه نوت بوک خود می‌ توانید مشکل اتصال سایر دیوایس ‌ها را برطرف نمایید.

در لپ ‌تاپ ‌های ایسوس انواع مختلفی از پورت ‌ها وجود دارند. از جمله این درگاه ها می توان جک 3.5 میلیمتری هدفون، پورت اترنت، پورت HDMI، پورت DVI و پورت USB را نام برد. این بخش ‌ها به ندرت خراب می‌ شوند، اما در صورت آسیب دیدن آن ها امکان دارد که سیستم شما روشن نشود. به همین دلیل لازم است برای تعمیر لپ تاپ ایسوس حتماً از کارشناسان خبره کمک بگیرید. از جمله خدماتی که در نمایندگی ایسوس در زمینه تعمیر پورت ‌های نوت بوک ارائه می‌ شود عبارتند از:

تعمیر پورت USB

اگر هنگام کار با لپ ‌تاپ خود متوجه شده‌ اید که نمی ‌توانید وسایل جانبی را به آن متصل کنید، احتمالاً پورت USB آسیب دیده است. از رایج‌ ترین عواملی که منجر به خرابی این بخش می ‌شوند، جدا شدن پایه‌ های درگاه از برد و اتصالی در آن است. چنانچه پایه ‌های پورت USB جدا شوند، همواره ارتباط دستگاه قطع و وصل می گردد؛ حتی ممکن است که کامپیوتر روشن نشود.

در چنین شرایطی برای تعمیر پورت مورد نظر نخست باید مطمئن شوید که دیوایس ‌های جانبی مانند فلش یا هارد کاملاً سالم هستند. گاهی اوقات شناسایی ایرادات درگاه راحت است، به طوری که حتی متوجه تکان خوردن سوکت می ‌شوید.

اما همیشه کار به این سادگی‌ ها نیست؛ زیرا ممکن است نفوذ مایعات یا نوسانات جریان برق موجب خرابی پورت شده باشند. به همین دلیل توصیه می ‌کنیم برای عیب یابی و تعمیر لپ تاپ ایسوس حتماً به یک کارشناس خبره مراجعه نمایید. تعمیرکاران حرفه ‌ای جهت تعمیر پورت USB دستگاه شما را کاملاً باز می ‌کنند، سپس با لحیم کاری قطعه را ترمیم یا تعویض می‌ نمایند.

تعمیر پورت HDMI

پورت HDMI با هدف انتقال تصویر و صدا در لپ تاپ ایسوس تعبیه می ‌شود. حال اگر این بخش به خوبی کار نکند، نخست باید از بابت سلامت کابل و ورودی HDMI دستگاه اطمینان حاصل نمایید. زیرا ممکن است کابل صدمه دیده یا این که دستگاه گیرنده در نمایش تصویر و صدا ایراد پیدا کرده باشد.

گاهی این بخش‌ ها کاملاً سالم هستند، لذا برای رفع عیوب پورت HDMI باید به اقدامات نرم ‌افزاری روی آورد. در آخر نیز تعمیر قطعات سخت ‌افزاری یا تعویض پورت انجام می ‌گیرد. در چنین شرایطی کارشناسان جهت تعمیر لپ تاپ ایسوس درگاه مورد نظر را از لحاظ سلامت ظاهری چک می ‌کنند. چنانچه پورت شکسته یا شل شده باشد، ترمیم‌ های لازم انجام خواهد شد.

مزایای مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس

تعمیرات لپ تاپ ایسوس به دلیل کانفینگ ویژه و هوشمندِ این محصول می بایست به دست متخصصانی انجام پذیرد که آشنایی تام و جامعی با ساختار تمامی قطعات و ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری آن داشته باشند.

بعلاوه متخصصان تعمیرات لپ تاپ ایسوس ضمن آشنایی با ساختار قطعات، می‌بایست توانایی انتخاب رویکردهای سازگار با تعمیر هر مدل از لپ تاپ های ایسوس را داشته باشند. لذا می توان نتیجه گرفت که تخصص و هوشمندی کارشناسان و مهندسان تعمیرات لپ تاپ ایسوس نقش پررنگ تری نسبت به سایر پارامترها، حتی ماهیت، دشواری و پیچیدگی مشکل ایجاد شده، برخوردارند.

ویژگی های نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس

عدم توجه به برخی عوامل، نظیر مجاز یا غیرمجاز بودن یک مرکز، حضور کارشناسان کاربلد یا تعمیرکاران مبتدی، بهره مندی مرکز از ابزارآلات تخصصی یا قدیمی و مستهلک و مواردی از این دست ممکن است تبعات جبران‌ناپذیری برای مراجعه کننده به آن مرکز در پی داشته باشد.

زیرا مراکز غیرمجاز، غالباً، تعهدی نسبت به تعمیرات انجام شده ندارند و در صورت بروز خطا در فرآیندِ تعمیر خود را ملزم به پاسخگویی نمی‌دانند. بنابراین نخستین اقدام جهت تعمیرات لپ تاپ ایسوس حضور در یک مرکز مجاز و معتبر است.

همگی ما می دانیم که نمایندگی یک محصول بهترین مکان جهت دریافت خدمات پس از فروش مرتبط با آن است از اینرو پیشنهاد ما به شما آن است که در صورت بروز هر گونه خطا و اختلال در دستگاه خویش به مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس واقع در نمایندگی ایسوس مراجعه نمایید و تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایید.

پاسخ به سوالات شما درباره تعمیر لپ تاپ ایسوس

شارژ نشدن لپ تاپ ایسوس، هم دلایل نرم افزاری دارد و هم ناشی از عوامل سخت افزاری است. خرابی شارژر، کار نکردن سوکت شارژ، مشکلات برق و پریز، به هم ریختن تنظیمات باتری و خرابی باتری، دلایل اصلی بروز این مشکل هستند. برای تعمیر لپ تاپ ایسوس، باید مشکلات ذکر شده را عیب یابی و برطرف کرد.

دوربین لپ تاپ یا همان وبکم، به دلایل مختلف نرم افزاری و سخت افزاری از کار می افتد. گاهی خود دوربین آسیب دیده و گاهی مشکل از تنظیمات این بخش است. در صورت خرابی دوربین، نیاز به تعمیر یا تعویض این قطعه است. همچنین کارشناسان تعمیر لپ تاپ asus در صورت نیاز تنظیمات وبکم را اصلاح می کنند تا مشکل برطرف شود.

پاسخ این سوال به میزان خرابی قطعات لپ تاپ بستگی دارد. تعمیر لپ تاپ ضربه خورده در شرایطی امکان پذیر است که قطعات قابل تعمیر یا تعویض باشند. به عنوان مثال در صورتی که نمایشگر شکسته باشد، می توان آن را با نمونه جدید تعویض کرد؛ اگرچه هزینه این کار خیلی بالاست. اما اگر چندین قطعه آسیب دیده باشند و قابل تعمیر هم نباشند، تعمیر لپ تاپ ایسوس ضربه خورده از نظر اقتصادی به صرفه نیست و بهتر است به فکر خرید یک مدل جدید باشید.

برای تعمیر لپ تاپ ایسوس می توانید با توجه به محل سکونت خود به یکی از شعب ما در تهران ، کرج یا شهرستان ها مراجعه نموده و یا از سرویس پذیرش در محل استفاده کنید. لازم به ذکر کیفیت خدمات رسانی در تمامی شعب به تایید شعبه ی مرکزی رسیده است و شامل گارانتی است. لذا با خاطر آسوده می توانید به تمامی شعب مراجعه نمایید.

فناوری ASUS IceCool یک سیستم خنک کننده فعال در لپ تاپ های ایسوس است، به این معنی که از فن هایی برای کمک به دفع گرما استفاده می کند. ASUS IceCool، IceCool Plus و IceCool Pro در بسیاری از لپ‌تاپ‌های ASUS در خطوط Vivobook، Zenbook و ProArt Studiobook یافت می‌شوند.

طول عمر لپ‌تاپ ایسوس بسته به عوامل مختلفی مانند موارد زیر دارد :

 • میزان کیفیت قطعات لپ اپ ایسوس
 • نحوه استفاده از لپ تاپ ایسوس
 • نحوه ی نگهداری از لپ تاپ ایسوس

اما در کل میانگین طول عمر لپ تاپ ایسوس بین 3 تا 5 سال است اما برخی از لپ‌تاپ‌های ایسوس می‌توانند طولانی‌تر هم عمر کنند، به خصوص اگر به خوبی از آنها مراقبت شود.

نمایندگی تعمیرات ایسوس توصیه می کند حداقل یک بار در سال لپ تاپ ایسوس خود را سرویس کنید، اما اگر در محیط کاری گرد و غبار یا گرم کار می کنید، ممکن است لازم باشد سرویس لپ اپ ایسوس خود را به دفعات بیشتر انجام دهید که می تواند هر 3 تا 4 ماه یکبار باشد.

برای تمیز کردن صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس، ابتدا دستگاه را خاموش کنید و آن را از برق جدا کنید. سپس از یک پارچه میکروفیبر مرطوب شده با آب یا محلول تمیز کننده مخصوص صفحه نمایش استفاده کنید تا به آرامی هر گونه لکه یا اثر انگشت را پاک کنید.
از دستگاه هوای فشرده برای بیرون ریختن گرد و غبار از کلیدهای صفحه کلید و دریچه های اطراف دستگاه استفاده کنید. سپس یک پارچه میکروفیبر را با محلول مالشی مرطوب کنید و به آرامی سطح صفحه نمایش و صفحه کلید را پاک کنید. اطمینان حاصل کنید که هیچ مایعی در داخل خود دستگاه وارد نشود زیرا ممکن است به اجزای داخلی آسیب برساند.
آب یا محلول مخصوص تمیز کردن لپ تاپ ایسوس را روی پارچه نرم اسپری کنید تا رطوبت کمی حاصل شود و به آرامی پوشش LCD، قاب LCD، قاب بالایی، قاب بالایی و قاب پایینی را پاک کنید. توجه: لطفاً مطمئن شوید که پارچه مرطوب است و خیس نمی شود. اگر مایع یا محلول تمیز کننده از پارچه چکه کند، ممکن است باعث خرابی لپ تاپ ایسوس شود.

احتمالاً دلیل روشن بودن مداوم لپ تاپ شما مشکل سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری است. این مشکل می‌تواند به دلایل مختلفی مانند برخی تنظیمات نادرست، نرم‌افزارهای پشتیبان در حال اجرا، ویروس‌ها یا مشکلات سخت‌افزاری از جمله مشکل در سوئیچ پاور یا مشکل در قطعه‌های داخلی لپ تاپ باشد. 

پرسش های کاربران از نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس

4.8/5 (19 امتیاز)
اشتراک گذاری

24 پاسخ

  1. درود بر شما کاربر عزیز
   لطفا جهت کسب اطلاع از موجودی قطعات با شماره های اعلام شده در سایت تماس بگیرید تا از کارشناسان ما اطلاعات دقیق و به روز دریافت نمایید.

  1. درود بر شما دوست عزیز
   شارژ نشدن لپ تاپ شما می تواند به دلیل ایراد باتری و یا شارژر دستگاه باشد. دستگاه شما باید توسط تکنسین مجرب مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد. لطفا جهت دریافت خدمات تعمیر لپ تاپ ایسوس با شماره های اعلام شده در سایت تماس بگیرید.

 1. درود ممنون از سایت خوبتون
  صدای لپ تاپم یهو قطع شده و هیچ صدایی نداره نه فیلم نه نوتیف برنامه ها درایور کارت صداش و نصب کردم دوباره ولی درست نشد. خواهش میکنم کمکم کنید برای کارم بهش احتیاج دارم

  1. درود دوست عزیز
   ایراد لپ تاپ شما سخت افزاری است و باید مورد عیب یابی و تعمیر تخصصی قرار بگیرد. برای اطلاع بیشتر با شماره های اعلام شده در سایت تماس بگیرید.

  1. درود بر شما دوست عزیز
   هارد شما دارای ایراد سخت افزاری می باشد. لطفا جهت عیب یابی و تعمیر تخصصی هرچه سریعتر هارد خود را نزد تکنسین با تجربه ببرید. شما می توانید جهت اطلاع از نحوه دریافت خدمات با شماره های ارائه شده در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش پاسخگوی 24 ساعته شما را راهنمایی نمایند.

  1. درود بر شما دوست عزیز
   ایرادی که برای دستگاه شما پیش امده است سخت افزاری می باشد. لطفا جهت اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات با شماره های ثبت شده در وبسایت تماس حاصل فرمایید.

  1. درود بر شما دوست عزیز
   لپ تاپ شما باید توسط تکنسین مورد بررسی و عیب یابی تخصصی قرار بگیرد. اگر در تهران کرج و یا مشهد حضور دارید می توانید با مراجعه به شعب نمایندگی ایسوس از خدمات ما بهره مند شوید. و اگر در سایر استانهای دیگر حضور دارید برای نحوه دریافت خدمات با شماره های اعلام شده در سایت تماس بگیرید تا مشاوران ما راهنمایی های لازم جهت دریافت خدمات را به شما ارائه دهند.

 2. سلام . بعد از ضربه به لب تاپ ایسوس ویندوز بالا نمیاد و در حین نصب ویندوز هم درایوها نشان داده نمی‌شوند. فاتحه هارد خوندس . درسته؟
  شما هارد هم دارید

  1. درود بر شما کاربر عزیز
   از همراهی شما سپاسگزارم.
   بله متاسفانه ممکن است هارد دیسک و یا یکی از سخت افزار های لپ تاپ شما آسیب دیده باشد. اما بهتر است برای بررسی و عیب یابی تخصصی و دقیق لپ تاپ خود را به یک تکنسین ماهر نشان دهید. برای اطلاع بیشتر از نحوه دریافت خدمات نمایندگی ایسوس با شماره های اعلام شده در سایت با مشاورین ما در ارتباط باشید.

  1. درود بر شما دوست عزیز
   بله خدمات در محل ما به صورت سرویس پذیرش در محل لپ تاپ ایسوس هست . کارشناس به محل مورد نظر شما اعزام شده، لپ تاپ رو تحویل می گیرد و به نمایندگی انتقال می دهد بعد از تعمیرات دستگاه در محل به شما تحویل داده میشود.

  1. درود
   دلایل مختلفی مثل ویروسی شدن دستگاه، اجرای برنامه های سنگین، پر بودن هارد دستگاه یا ایراد سخت افزاری لپ تاپ می باشد.
   کاربر گرامی ، دستگاه شما نیاز به عیب یابی و تعمیر تخصصی دارد؛ جهت دریافت خدمات با شماره 54114(021) تماس گرفته و یا درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید