جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر پروژکتور ایسوس

پروژکتور دستگاهی با ساختار مدرن و حساس می باشد که ممکن است پس از مدتی استفاده دچار خرابی شود. پروژکتورهای با کیفیت ایسوس نیز از این قاعده مستثنی نبوده و احتمال دارد طی استفاده ی چند ساله و یا بی احتیاطی های مراقبتی از عملکرد اصلی خود دور بمانند. در این راستا نمایندگی رسمی ایسوس مناسب ترین گزینه ی انتخابی است. این دپارتمان کلیه ی مراحل تعمیر پروژکتور ایسوس را تحت نظر کارشناسان حرفه ای شکل داده و به همراه گارانتی های معتبر عرضه می دارد. خاطرنشان می نماییم که خدمات و سرویس های ویژه ی نمایندگی مجاز ایسوس تمامی اختلالات ساختاری پروژکتورهای جدید و قدیم Asus را در برمی گیرد.

تعمیر پروژکتور ایسوس

خدمات تخصصی واحد تعمیر پروژکتور ایسوس

کاربران پروژکتورهای ایسوس می‌توانند صرف‌نظر از مدل و نوع دستگاه خویش به واحد تعمیر پروژکتور ایسوس در نمایندگی رسمی این برند محبوب مراجعه نموده و تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایند. سرویس های تعمیراتی نمایندگی ایسوس به دلیل استفاده از آخرین فناوری های روز دنیا، محدود به نوع خاصی از پروژکتورهای موجود در بازار نبوده و پشتیبان تمامی پروژکتورهای جیبی، چندرسانه ای، خانگی و پروژکتورهای حرفه ای و بزرگ مخصوص سمینارها می باشد. ترمیم و بازیابی منشور رنگ LCD، چرخ رنگ CAREWELL، تراشه DMD، اختلالات لنز و اپتیک و مواردی از این دست برخی از خدمات قابل ارائه در واحد تعمیر پروژکتور ایسوس است.

تعمیر لامپ بلاست پروژکتور ایسوس

لامپ بلاست بخش مهمی از پروژکتورهای ایسوس را تشکیل می دهد. هر آنچه که پروژکتور به نمایش در می آورد، براساس قدرت لامپ بلاست شکل می گیرد. این لامپ مانند هر لامپ دیگری دارای طول عمر مشخصی می باشد، اما در اثر عوامل مخربی نیز می تواند دچار اختلال شود و ضعیف عمل کند. ناکارآمدی لامپ بلاست عموما با روشن نشدن کلی پروژکتور گریبانگیر کاربر خواهد بود. مرکز تعمیر پروژکتور ایسوس با ترمیم و یا تعویض این قطعه به بازیابی عملکرد کلی پروژکتور مورد نظر می پردازد.

رفع اختلالات مین برد پروژکتور ایسوس

مین برد قطعه ی با اهمیتی در پروژکتور می باشد که با پردازش اطلاعات و کنترل اجزای مختلف دستگاه، نمایش تصاویر پروژکتور را امکان پذیر می سازد. بروز اختلال در عملکرد مین برد می تواند کارایی کلی دستگاه را از بین ببرد. برخی مواقع در پی خرابی مین برد، پروژکتور به صورت ناگهانی خاموش می شود و یا تصاویر بسیار بی کیفیتی را در معرض نمایش قرار می دهد. با حضور در واحد تعمیر پروژکتور ایسوس می توانید چنین تداخلاتی را در مدت زمان کوتاهی برطرف سازید. لازم به ذکر است که در صورت ضرورت یافتن فرآیند تعویض در راستای بازیابی کارایی پروژکتور ایسوس، کارشناسان مرکز تعمیر پروژکتور ایسوس، عملیات جایگزینی را با نمونه های اورجینال مشابه انجام خواهند داد.

سرویس های دوره ای فن پروژکتور ایسوس را جدی بگیرید

فن پروژکتور ایسوس در صورت عدم دریافت سرویس‌های دوره ای منظم، کیفیت اولیه ی خود را از دست می‌دهد و دچار خرابی می‌گردد. بنابراین نکات درج شده در دفترچه راهنمای پروژکتور را جدی بگیرید و هرچند وقت یک بار به دقت فن پروژکتور را تمیز کنید. البته گاهی خرابی پیش آمده در فن پروژکتور حاد بوده و با گردگیری و سرویس‌های این‌ چنینی برطرف نخواهد شد. توجه داشته باشید که کار نکردن فن موضوع مهمی است که باید در اسرع وقت برطرف شود. در واقع حرارت خارج نشده از دستگاه پروژکتور در اثر ناکارآمدی فن می تواند سایر بخش های پروژکتور را با خرابی روبه رو کند. از این رو توصیه می شود به محض مشاهده ی اختلالی در فن  با کارشناسان ما در واحد تعمیر پروژکتور ایسوس تماس حاصل کنید.

تعمیر دوه ای پروژکتور

رفع مشکل لیزر ویدئو پروژکتور 

یکی از بخش های مهم ویدئو پروژکتور لیزراین دستگاه است. آسیب دیدگی یا خراب شدن این بخش از ویدئو پروژکتور دور از تصور نیست. بنابراین مانند هر قطعه دیگری از دستگاه امکان آسیب پذیری در آن ممکن است.

در بیشتر مواقع این اختلالات قابل رفع هستند. برای برطرف کردن مشکلات ناشی از لیزر ویدو پروژکتور می توانید به نمایندگی تعمیر لیزر پروژکتور ایسوس مراجعه نمایید.

کیفیت رنگ تصاویر روی پرده به کیفیت لیزر ویدئو پروژکتور بستگی دارد. در واقع می توان گفت بروز هر گونه اختلال درلیزر های ویدئو پروژکتور می تواند باعث اختلال در رنگ های دستگاه شوند.

بنابراین می توان گفت خرابی لیزر ویدئو پروژکتور موجب اختلال در نمایش تصاویر خواهد شد.

نمایندگی رسمی ایسوس

 

نمایندگی رسمی ایسوس به طور حرفه ای در تهران، کرج و شهرستان های  کشور به فعالیت می پردازد. این نمایندگی ارائه دهنده ی تخصصی ترین سرویس های مبتنی بر فروش و تعمیر محصولات باکیفیت ایسوس می باشد. در این مجموعه کلیه ی خدمات فروش، تعمیر، بهسازی، ترمیم،پشتیبانی و بازیابی دستگاه های ایسوس مطابق با پارامترهای استاندارد شکل می گیرند. ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی نیز از دیگر ویژگی های بارز نمایندگی مجاز ایسوس است که تجربه ی استفاده از دستگاهی بی نقص را برای کاربر به ارمغان می آورد.

آشنایی بیشتر با ایسوس

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید