جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

باتری موبایل ایسوس

آنچه تعیین می کند موبایل‌ها و تبلت های ایسوس تا چه میزان انرژی ذخیره کنند و یا تا چه میزان با یک بار شارژ بتوانند کار کنند، ساختار و ویژگی باتری های به کاررفته در این دستگاه‌هاست. متأسفانه تکنولوژی مرتبط با باتری های لیتیومی چنان که باید و شاید پیشرفت نکرده و این بخش از دستگاه‌ها همچنان با محدودیت هایی نظیر اندازه و وزن روبرو هستند. به عنوان مثال، اگر یک گوشی نیاز به حفظ شارژ بیشتر داشته باشد باید باتری بکاررفته در آن نیز نسبتاً بزرگ باشد که این اتفاق در نهایت گوشی را سنگین و حجیم می کند.

در حال حاضر تولیدکنندگان گوشی‌های امروزی، بر اساس سه پارامتر مهم ترکیب شیمیایی، اندازه و در نهایت وزن، اقدام به طراحی و تولید باتری های لیتیومی می‌کنند. به طور کلی باتری های لیتومی اگر چه امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند اما تا حد قابل توجهی آسیب پذیر هستند و متأسفانه در دراز مدت نیازمند تعویض می‌گردند. در بخش‌های آتی اطلاعات بیشتری در ارتباط با باتری موبایل ایسوس و سایر خدمات مرتبط با آن با شما کاربران گرامی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

خرابی باتری موبایل ایسوس

همانطور که گفتیم باطری های لیتیوم یونی ممکن است پس از مدتی، با اشکالاتی اجتناب ناپذیر روبرو شوند. بسیاری از مراجعه‌کنندگان به نمایندگی موبایل ایسوس ، از وجود مشکلاتی نظیر خوردگی پایانه های باطری، شارژ نگه نداشتن باتری، شارژ نشدن باتری، تغییر حجم باطری، بادکردگی باتری و مشکلات مرتبط با این بخش ابراز ناراحتی میکنند.

 کارشناسان نمایندگی تعمیر موبایل ایسوس ، در این مواقع امکان یا عدم امکان تعمیر باطری را مورد بررسی قرار می‌دهند. در صورتی که خرابی باطری غیر قابل جبران باشد، تنها راه بازیابی سلامت موبایل ایسوس، تعویض باطری با نمونه ی اورجینال و اصلی کمپانی است که این مجموعه، در سریع ترین زمان ممکن ارائه میدهد.

تعمیر خرابی باتری موبایل ایسوس

یکی از بدترین اتفاقات ممکن برای گوشی های امروزی، خرابی باتری است. گاهی خرابی باتری به حدی میرسد که دستگاه قادر به نگه داشتن حتی چند دقیقه شارژ نیز نخواهد بود. بروز این مشکلات، کاربران را ناچار به تعویض یا تعمیر باتری موبایل ایسوس خواهد کرد.

 کارشناسان نمایندگی تعمیرات موبایل ایسوس، به محض تحویل دستگاه معیوب اقدامات لازم جهت عیب یابی را انجام داده و امکان تعویض یا تعمیر باتری موبایل ایسوس را مشخص می‌کنند. نمایندگی موبایل ایسوس با بهره مندی از تجهیزات و امکانات روز دنیا قادر است فرایند تعمیرات موبایل را در کوتاه ترین زمان و به بهترین شکل ممکن به انجام رساند. 

خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مجموعه منحصر به تعمیر باتری موبایل ایسوس نیست و سایر خدمات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با این دستگاه را شامل می‌گردد.

تعویض باتری موبایل ایسوس

بسیاری از کاربران با مراجعه به واحد تعمیرات گوشی ایسوس ، از خالی شدن زودهنگام شارژ باتری دستگاه خود، شکایت دارند. باتری های تعبیه شده در گوشی های ایسوس، مانند بسیاری از دستگاه های هم رده ی خود، از نوع لیتیومی هستند. 

این باتری ها عمر محدودی دارند و با وجود امکانات بسیاری که در اختیار کاربران قرار میدهند، پس از مدتی با کاهش عملکرد روبرو میشوند. یکی از مهم ترین نشانه های کاهش عملکرد باتری، زود خالی شدن شارژ آن است. 

در چنین مواقعی، کارشناسان و متخصصان واحد تعمیرات گوشی ایسوس ، با تعویض باتری مشکل عدم شارژ نگه داشتن دستگاه را به صورت کاملا تضمینی، حل میکنند.

نمایندگی موبایل ایسوس

کارشناسان نمایندگی ایسوس به دلیل حضور در دوره‌های تخصصی بین‌المللی، قادر به رفع تخصصی‌ترین اشکالات پیش آمده در گوشی‌های تلفن همراه ایسوس هستند. کارشناسان این مجموعه قادرند هر گونه خرابی -چه در بخش سخت افزاری و چه در بخش نرم افزاری- را شناسایی کرده و به بهترین شکل ممکن آن را رفع کنند. گوشی های موبایل ایسوس، در برخی شرایط  با خرابی های متداولی چون، آسیب دیدگی صفحه ی نمایش، از بین رفتن حافظه، شارژ نشدن موبایل، هنگ کردن دستگاه در حین کار، آب خوردگی، اختلالات مربوط به آنتن دهی سیم کارت و … مواجه می شوند. در این شرایط بهتر است رفع تمامی این مشکلات توسط کارشناسان و متخصصان تعمیر موبایل انجام شود.

نمایندگی تعمیر موبایل ایسوس ، متشکل از واحد های مجزا و تخصصی، تعمیر تمامی این اختلالات را در حداقل زمان به انجام میرساند. این مرکز برای  سرویس های پشتیبانی خود، گارانتی و ضمانت نامه‌ی کتبی نیز در نظر گرفته است و تمامی خدمات خود را همراه با گارانتی معتبر ارائه می‌دهد.

 

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری