جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

خرابی دکمه پاور گوشی ایسوس

دکمه پاور گوشی از آن دست قطعاتی است که در طول روز بارها مورد استفاده کاربر قرار می‌گیرد. این قطعه عمدتاً جهت خارج کردن گوشی از وضعیت استندبای یا همان آماده‌باش بکار می‌رود. در صورت خرابی این قطعه آنچه که اتفاق خواهد افتاد باقی ماندن گوشی در حالت استندبای و عدم امکان کار کردن با آن است. با توجه به فراوانی اشکالات پیش آمده در دکمه پاور گوشی، موضوع مطلب پیش رو را به خرابی این قطعه و تعمیر تخصصی موبایل ایسوس با آن اختصاص داده‌ایم. بسیاری از کاربران خرابی دکمه پاور گوشی ایسوس خود را به منزله‌ی تمام شدن عمر این دستگاه می‌دانند.

اما خوشبختانه گزینه‌های زیادی برای محافظت از این بخش مهم و حساس و یا تعمیر آن وجود دارد. این دکمه ممکن است در اثر استفاده‌ی مداوم و طولانی مدت، سفت شود و دیگر عمل نکند. البته همیشه دلایل خرابی دکمه پاور گوشی ایسوس و سایر گوشی ها و تبلت ها، سخت افزاری نیست. برخی مواقع، اختلالات پیش آمده در این قطعه به دلیل وجود ایرادات نرم افزاری در دستگاه اتفاق می‌افتد. در بخش‌های آتی این مطلب هر آن چه لازم است در مورد خرابی دکمه پاور و راه های جبران و تعمیر آن بدانیم، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

خرابی دکمه پاور گوشی ایسوس

مشکلات زیر تعمیر دکمه پاور گوشی ایسوس را ضروری می‌سازد

وارد شدن ضربه

از دیگر عوامل خرابی دکمه پاور گوشی ایسوس، وارد شدن ضربه‌ی محکم به گوشی است. دکمه‌های پاور بکار رفته در گوشی‌های هوشمند، ظرافت و حساسیت بسیاری در ساختار فیزیکی و سخت افزاری دارند؛ همین امر، خرابی دکمه پاور گوشی ایسوس را به مشکلی شایع بدل کرده است.

استفاده‌ی مداوم از دکمه پاور

به طور کلی امکان بروز خرابی در دکمه‌های فیزیکی پاور، با گذشت مدت زمانی طولانی از استفاده وجود دارد. از آن جا که این دکمه به مراتب کارکرد بیشتری نسبت به سایر بخش های قرار گرفته در گوشی تلفن همراه دارد، از کار افتادن آن چندان دور از انتظار نیست. خرابی دکمه پاور گوشی ایسوس، نیز در اغلب موارد به همین دلیل -کار کردن‌های طولانی مدت و یکسره- رخ میدهد.

در صورت خرابی دکمه پاور گوشی ایسوس چه کنیم؟

استفاده از اپلیکیشن‌های جایگزین

اخیراً برخی برنامه‌ها (اپلیکیشن‌ها) جایگزینی برای دکمه پاور گوشی طراحی و فراهم ساخته‌اند. پس از نصب این اپلیکیشن‌ها، از طریق تکان دادن گوشی می توان صفحه نمایش را روشن و خاموش کرد، در نتیجه با این نرم افزار نیازی به فشردن کلید خاموش و روشن کردن صفحه نمایش نخواهد بود.

خارج کردن گوشی از حالت استند بای

یکی دیگر از راهکارهای قابل استفاده در زمان خرابی دکمه پاور گوشی ایسوس، خارج کردن گوشی از حالت استندبای است. در این مواقع گوشی روشن‌شده و کاربر میتواند به راحتی کنترل آن را به دست بگیرد.

مراجعه به نمایندگی معتبر

فراموش نکنید دانلود و نصب این اپلیکیشن‌ها و یا خارج ساختن دائمی گوشی از حالت استندبای‌، نمیتواند راه‌حلی همیشگی برای رفع مشکل و خرابی دکمه پاور گوشی ایسوس باشد. پیشنهاد ما به شما، مراجعه به نمایندگی تعمیرات گوشی ایسوس و استفاده از خدمات پشتیبانی تخصصی ارائه شده در این مرکز است. رفع این مشکل تنها با از میان بردن اختلالات و یا تعویض قطعات معیوب توسط متخصص، امکان پذیر است.

نمایندگی ایسوس ضامن سلامت دستگاه شما

خدمات ارائه شده در نمایندگی ایسوس بسیار گسترده است و تنها شامل تعمیر خرابی دکمه پاور گوشی ایسوس و مواردی از این قبیل نمی‌شود. این مجموعه با برخورداری از تخصص و مهارت بسیار بالای پارت تعمیرات خود، این آمادگی را دارد تا هر گونه مشکل و خرابی در بخش سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های موبایل ایسوس را در کوتاه ترین زمان ممکن شناسایی و بازیابی نماید. نمایندگی ایسوس در حال حاضر در شعب مختلفی به فعالیت می‌پردازد و دامنه ی سرویس های فروش و پشتیبانی خود را به اقصی نقاط کشور بسط داده است. شما عزیزان نیز میتوانید، بر کسب اطلاعات بیشتر، با شعب این نمایندگی، تماس حاصل کنید.

4.5/5 (2 امتیاز)
اشتراک گذاری