جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

آموزش متوقف کردن به روزرسانی برنامه های اندروید

متوقف کردن به روزرسانی برنامه های اندروید به دلایل مختلفی اتفاق می افتد. عدم عملکرد اپلیکیشن به روزرسانی شده، یکی از عمده ترین دلایل این اقدام است. در این حالت با به روز رسانی اپلیکیشن، برنامه عملکرد خود را از دست داده و با گوشی کاربر همگام نمیشود. با توجه به اینکه صرفه جویی در مصرف دیتا یکی از مهم ترین دغدغه های کاربران اینترنت است.

در اغلب موارد کاربران برای اینکه مصرف دیتا از میزان مشخصی عبور نکند از به روز رسانی اپلیکیشن صرف نظر کرده و به ورژن قبلی اپلیکیشن ها رضایت میدهند. برای این منظور راهکارهایی وجود دارد تا از به ‌روزرسانی‌های خودکار برنامه‌های مختلف در گوشی‌های اندروید جلوگیری کنیم. در این مقاله به آموزش متوقف کردن به روزرسانی برنامه های اندروید خواهیم پرداخت. اگر قصد لغو به روز رسانی برنامه های اندروید در گوشی خود را دارید با این مقاله همراه شوید.

آموزش متوقف کردن به روزرسانی برنامه های اندروید

نحوه‌ی متوقف کردن به روزرسانی برنامه های اندروید

راهکار ارائه شده در این بخش برای متوقف کردن به روزرسانی برنامه های اندروید همه‌ی برنامه‌ها در گوگل ‌پلی انجام میشود. در این حالت کاربر به روز رسانی همه برنامه را لغو میکند. برای این کار ابتدا لازم است فروشگاه گوگل ‌پلی را بازکنید. روی نماد منو در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید و وارد گزینه ‌ی تنظیمات شوید. در صفحه‌ی تنظیمات، گزینه‌ی Auto-Update apps را انتخاب کنید.

در کادر بازشده، گزینه‌ی Don’t auto-update apps را انتخاب و روی Done کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شوند. با این اقدام هیچ برنامه ای بدون اطلاع شما به روزرسانی نخواهد شد. نکته حائز اهمیت در این بخش، به روزرسانی برخی از برنامه های پر کاربرد است. پس از اتمام این عملیات، خواهید دید برنامه‌هایتان بدون درخواست شما به‌روزرسانی نخواهند شد. درنهایت، توصیه می‌کنیم برنامه‌هایی را به‌روزرسانی کنید که به‌طور مرتب از آن‌ها استفاده می‌کنید؛ زیرا گاهی به‌روزرسانی‌ها به‌منظور رفع اشکالات و ارائه‌ی خدمات بهتر منتشر می‌شوند.

متوقف کردن به روزرسانی برنامه های Android برای برنامه‌‌ای خاص

در متوقف کردن به روزرسانی برنامه های اندروید برای برنامه‌‌ای خاص در گوگل ‌پلی کاربر تصمیم میگیرد که به روز رسانی تعداد مشخصی از برنامه های خود را متوقف کند. برای اقدام به این کار ابتدا فروشگاه گوگل‌ پلی را بازکنید. روی کادر جست ‌وجو در بالای صفحه‌ی گوگل ‌پلی کلیک کنید. نام برنامه‌ی مد نظرتان را وارد کنید و روی جست‌وجو ضربه بزنید. در بین فهرست ارائه‌ شده، اپلیکیشن دلخواهتان را انتخاب و روی آن کلیک کنید. در صفحه‌ی اپلیکیشن مد‌نظر، در بالای صفحه روی نماد سه ‌نقطه کلیک کنید. در منو بازشده تیک گزینه‌ی Enable auto update را بردارید. پس از اتمام این عملیات، خواهید دید برنامه‌ی مدنظر بدون درنظرگرفتن تنظیمات کلی، به‌روزرسانی خودکار را غیرفعال خواهد کرد. این قابلیت برای برنامه‌هایی بسیار کاربردی خواهد بود که به ‌روزرسانی‌های منظمی ارائه می‌دهند و به آن‌ها نیازی ندارید.

نمایندگی مجاز ایسوس

نمایندگی مجاز ایسوس خدمات خود را محدود به دستگاهی خاص از این برند نکرده و تمامی محصولات عرضه شده توسط کمپانی ایسوس را تحت پشتیبانی خود قرار داده است. تعمیرات تبلت، موبایل، لپ تاپ، پروژکتور و … از جمله محصولات ایسوس هستند که تحت پشتیبانی این مرکز قرار دارند. کاربران این محصولات می توانند سرویس های مورد نیاز خود اعم از فروش و تعمیر را، با مراجعه به این مرکز دریافت نمایند. در نمایندگی Asus، سرویس های مرتبط با دستگاه هایی نظیر پروژکتور، پرینتر و … که حمل و جابجایی آنها دشوار است، با استفاده از سیستم سرویس در محل ایسوس ارائه می گردد. مدیریت نمایندگی مجاز ایسوس به ‌روزترین تجهیزات تعمیر را در اختیار کارشناسان این مرکز نهاده تا بهترین خدمات، ظرف مدت زمانی کوتاه و با کمترین هزینه به هموطنان گرامی عرضه گردد.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری