جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر سوکت شارژ گوشی ایسوس

دارندگان گوشی و تبلت ایسوس مسلما دچار این مشکل شده اند که بر اثر افتادن گوشی در حین شارژ یا آسیب دیدگی های مشابه، گوشی یا تبلت دیگر شارژ نشود. این اتفاق به دلیل ایجاد مشکل در قسمت سوکت شارژ گوشی رخ می دهد که به راحتی توسط تعمیرکار حرفه ای قابل رفع خواهد بود. در بسیاری موارد ممکن است آسیب دیدگی سوکت با یک تعمیر مختصر رفع شود. در غیر این صورت تعمیرکار اقدام به تعویض کامل قطعه سوکت می نماید.

تعمیر سوکت شارژ

دلایل نرم افزاری خرابی سوکت شارژ گوشی ایسوس

درصورتی که احتمال آسیب دیدگی و ضربه خوردن در گوشی را نمی دهید و گوشی به یک باره از شارژ شدن خودداری نموده است، ممکن است ایراد از سوکت آن نباشد و تنها یک مشکل نرم افزاری باعث این اتفاق شده باشد. در این موارد اقداماتی همچون از بین بردن ویروس با یک آنتی ویروس معتبر، حذف بد افزارها و حتی ری استارت کردن سیستم هم راه گشا خواهد بود. بنابراین قبل از اقدام به تعمیر سوکت شارژ گوشی، از سالم بودن سیستم نرم افزاری مطمئن شوید.

مشکلات سخت افزاری سوکت شارژ گوشی ایسوس

بخش دیگر مربوط به اشکالات سخت افزاری است که معمولا بر اثر آسیب دیدگی رخ می دهد. البته زمانی که از سالم بودن شارژر گوشی اطمینان پیدا کردید، ایراد را بر گردن سوکت بی نوا بیندازید. گوشی موبایل در بسیاری از مکان ها همراه ماست. پس طبیعی است آلودگی ها و گرد و غبار وارد قسمت های مختلف آن از جمله سوکت شود. این هم می تواند به عنوان عاملی برای از کار افتادن سوکت مهم تلقی شود. یک پنبه آغشته به الکل می تواند درمانگر گوشی شما باشد. با استفاده از الکل سوکت را کاملا تمیز کنید و پس از خشک شدن به شارژ بزنید. پیغام شارژ را دریافت کردید؟

اگر پاسخ منفی است، باید بگوییم چاره ای نیست جز مراجعه به یک تعمیرکار حرفه ای. تعمیر سوکت شارژ گوشی توسط یک نیروی با تجربه و البته متخصص آخرین راه برای نجات گوشی شماست.

نمایندگی تعمیر موبایل ایسوس

تعمیر موبایل ایسوس توسط نمایندگی ایسوس  مرکز سخت افزار ایران واقع در شعب مختلف استان های تهران و البرز آماده ارائه هرگونه خدمات تعمیر به مشتریان گرامی می باشد. از جمله تعمیرات جزئی که در این مجمع با مهارت تمام انجام می شود، تعمیر سوکت شارژ، و تعمیر موبایل ایسوس است. این مرکز در طول سالیان دراز با ارائه بهترین خدمات در زمینه تعمیرات کالاهای مختلف از جمله کالاهای دیجیتال توانسته است نامی آشنا در دنیای امروزی تکنولوزی پیدا کند. راز موفقیت روز افزون  نمایندگی ایسوس را می توان تلاش های بی وقفه و قابل ستایش همکاران متخصص در شعب مختلف و بهره گیری از جدید ترین دستگاه ها و متد روز تعمیر بر شمرد.

Rate this post
اشتراک گذاری