جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر گوشی ایسوس

نمایندگی تعمیر گوشی ایسوس ، با برخورداری از مهندسین زبده، این آمادگی را دارد که در هر زمان، خدمت رسان کاربران ایرانی گوشی های موبایل ایسوس باشد. نمایندگی تعمیر گوشی ایسوس، پایه ی کلیه ی فعالیت های خود را بر اساس رضایت مشتریان و کاربران عزیز، قرار داده است. قطعاتی که این مجموعه در انجام مراحلی نظیر تعویض قسمت های معیوب، از آن ها استفاده میکند، از با کیفیت ترین قطعات در بازار های جهانی، محسوب میشوند.

چرا که کیفیت تعمیر و بازیابی گوشی ایسوس، اصلی مهم در مرکز تعمیرات موبایل ایسوس به شمار می آید و مهم ترین اولویت این مجموعه، می باشد. اگر از کاربران گوشی های موبایل ایسوس باشید، لازم است بدانید گوشی شما، به دلایل بسیاری با احتمال بروز خرابی های سخت افزاری و همچنین نرم افزاری، روبرو است.

تعمیر گوشی ایسوس

خدمات نمایندگی تعمیر گوشی ایسوس

نمایندگی تعمیر گوشی ایسوس در رابطه با عیب یابی و تعمیر انواع این مشکلات خدمات مفیدی را ارائه میدهد که در این بخش قصد بررسی آن ها را داریم. چنانچه از کاربران هر یک از مدل های گوشی ایسوس هستید، خواندن این مقاله را به شما عزیزان توصیه میکنیم.

تعمیر برد موبایل در نمایندگی تعمیر گوشی ایسوس

گاهی باید برای تعمیر موبایل ایسوس، برد را تعمیر یا تعویض کرد. معمولا وقتی گوشی خاموش شده و روشن نمی شود، پای برد در میان است و در بیشتر موارد هم نمی توان این قطعه را تعمیر کرد.

جالب است بدانید که مین برد با دیگر بخش های گوشی در ارتباط است و به همین دلیل، خرابی آن می تواند باعث ایجاد مشکلات مختلف در موبایل شود. این درحالی است که با تعمیر برد موبایل ایسوس یا تعویض این قطعه، بسیاری از ایرادات عملکردی گوشی برطرف می شوند.

نمایندگی تعمیر گوشی ایسوس و تعمیر و تعویض ال سی دی

یکی از اقداماتی که تکنسین های تعمیر گئشی ایسوس برای برطرف کردن مشکلات این دستگاه انجام می دهند، تعمیر یا تعویض نمایشگر است. اگر صفحه نمایش گوشی شما شکسته و تاچ کار نمی کند، یعنی lcd آسیب دیده و راهی جز تعویض آن نیست.

در صورت سیاه شدن بخشی از نمایشگر هم باید اقدام به تعویض نمایشگر موبایل ایسوس کنید. سوسو زدن صفحه نمایش هم علامت دیگر خرابی این قطعه است و معمولا در این شرایط، نمی توان ال سی دی را تعمیر کرد.

دقت کنید که هزینه تعویض ال سی دی گوشی بالاست و در صورت نیاز به انجام این کار، حتما باید از قطعه اورجینال استفاده کنید؛ در غیر این صورت نمایشگر خیلی زود از کار می افتد و حتی ممکن است دیگر قطعات گوشی هم آسیب جدی ببینند.

تعمیر ضعیف شدن آنتن در نمایندگی ایسوس

مشکل افت آنتن دهی گوشی ایسوس از جمله اختلالات نسبتا رایج در بین  گوشی ها به شمار میرود. اگر شما به تازگی با مشکل افت آنتن مواجه شده اید ، این مشکل ممکن است به دلیل قرار گیری در مکان هایی که از پوشش آنتن برخوردار نمی باشند ، ناشی گردد. در این صورت جای خود را تغییر دهید و در نقطه بهتری بایستید.

اما اگر مشکل از آنتن منطقه نباشد، میتوان مشکلات مختلف نرم افزاری و سخت افزاری را دلیل چنین اختلالی دانست. در چنین مواقعی پیشنهاد میشود، قبل از مراجعه به نمایندگی تعمیر گوشی ایسوس ، تنظیمات مربوط به آنتن و شبکه ی دستگاه خود را به حالت کارخانه برگردانید و در صورت ادامه دار بودن مشکل آن را به تعمیرکاران زبده ی  نمایندگی asus بسپارید.

تعمیر موبایل ایسوس

رفع مشکل خالی شدن باتری گوشی ایسوس به صورت تخصصی

بسیاری از کاربران گوشی های موبایل ایسوس از زود خالی شدن باتری گوشی خود شاکی هستند و برای رسیدگی به این موضوع به نمایندگی تعمیر گوشی ایسوس مراجعه میکنند. لازم است اشاره کنیم باتری های لیتیومی قرار گرفته در گوشی های ایسوس و سایر برند ها، از عمر مفید مشخصی برخوردارند که به مرور و با طی شدن آن، به ناکارآمدی های باتری افزوده میشود. یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده از سوی نمایندگی تعمیر گوشی ایسوس ، تعمیر و تعویض انواع باتری های این گوشی ها، با نمونه ی اورجینال این کمپانی است.

مشکلات دوربین موبایل ایسوس را به ما بسپارید

کیفیت بالا و قابل قبول دوربین های گوشی موبایل ایسوس در مقابل قیمت متوسط آن، از ویژگی های منحصر به فرد این محصولات است. این دوربین ها علی رغم کیفیت و قدرت خوبشان ممکن است با مشکلاتی مختلف روبرو شوند.

مسلما هر گونه خرابی در آن ها میتواند  ناراحت کننده و البته نگران کننده باشد. کم شدن عملکرد دوربین گوشی ایسوس دلایل مختلفی دارد. گاهی این مشکل به دلیل کثیفی لنز، به هم خوردن تنظیمات، وارد شدن ضربه، ورود مایعات به داخل دستگاه یا حتی فلش شدن گوشی ایسوس اتفاق میفتد. نمایندگی تعمیر موبایل ایسوس، یکی از اصلی ترین خدمات خود را به تعمیر و بازیابی این دوربین ها اختصاص داده است.

نمایندگی ایسوس

به جهت استقبال فراوان کاربران ایرانی از گوشی و تبلت های ایسوس، بر آن شدیم تا با احداث مرکزی معتبر با هدف رسیدگی به مشکلات و خرابی های این محصولات، تمامی خدمات پشتیبانی را با بالا ترین کیفیت ممکن در سطح کشور، ارائه دهیم.

تکنسین های حاضر در نمایندگی ایسوس در کرج با اشراف کامل به ساختار نرم افزاری و سخت افزاری این محصولات، قادر هستند هر گونه مشکل در حوزه های مختلف را برطرف سازد.

این خدمات در شعب مختلفی در سطح تهران، کرج و شهرستان ها، ارائه میشود. برای اطمینان هر چه بیشتر کاربران و پشتیبانی قوی تر از این عزیزان، تمامی خدمات پشتیبانی، اعم از عیب یابی و تعمیر و تعویض قطعات، با ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر همراه است. این خدمات تمامی محصولات تولیدی این کمپانی را در بر میگیرد و با دقت و کیفیت بسیار بالا در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری