جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

نصب ویندوز لپ تاپ ایسوس

در مجموعه آموزش های لپ تاپ ایسوس، امروز برای شما آموزش نصب ویندوز لپ تاپ ایسوس را در نظر گرفته ایم. منظور ما از نصب ویندوز همان تعویض ویندوز است که معمولا با نصب روی یک ویندوز قدیمی انجام می شود. این کار در عین حالی که خیلی سخت نیست و با قرار دادن CD یا DVD ویندوز در درایور دستگاه شروع و انجام می شود، فوت و فن ها و نکات ریزی دارد که باید به آنها توجه کنیم.

توجه داشته باشید که قبل از هر کاری اطلاعات و فایل‌های ضروری موجود در درایو C را حتما به یک درایو دیگر منتقل کنید یا حتی از آن روی یک حافظه جانبی دیگر پشتیبان بگیرید.

کاربردی ترین کلید های میانبر ویندوز رویاد بگیر و سرعتت رو تو کار با لپ تاپ بالا ببر! کمتر از موس استفاده کن 😉

نصب ویندوز لپ تاپ ایسوس

اصول نصب ویندوز لپ تاپ ایسوس

برای نصب ویندوز لپ تاپ ایسوس لازم است که تمامی تنظیمات و نرم افزارهایی که قبلا روی ویندوز قدیمی نصب بوده است، روی ویندوز جدید هم نصب کنید. این کار زمان بر اما ضروری است. زمانی فرا می رسد که ویندوز دستگاه شما بسیار کند عمل می کند و در هر صورت نیازمند تعویض و نصب یک ورژن جدید است. قبل از هر کاری لازم است پیش از نصب ویندوز لپ تاپ ایسوس قدرت سخت افزاری دستگاه را بررسی کنید.

 

شما به مشخصات سخت افزاری نظیر میزان حجم حافظۀ سخت، Ram، سرعت پردازش CPU، سرعت و حافظۀ کارت گرافیک نیاز دارید. سپس باید بررسی کنید که دستگاه شما چه احتیاجات سخت افزاری دارد و با کدام نسخه ویندوز هماهنگ‌تر است. این نکته را فراموش نکنید که هرگز به حداقل‌های سخت افزاری اکتفا نکنید. به این موضوع نیز فکر کنید که بعد از نصب ویندوز قرار است از چه نوع نرم افزارهایی استفاده کنید.

آموزش نصب ویندوز در لپ تاپ ایسوس

اکنون برای نصب ویندوز لپ تاپ ایسوس DVD ویندوز را درون درایو قرار دهید و دستگاه را ری استارت کنید. در مرحله‌ای از بالا آمدن لپ تاپ ایسوس باید روی یکی از کلیدهای صفحه کلید ضربه بزنید تا دستگاه از روی DVD ویندوز بوت شود و بالا بیاید.

اکنون باید مراحل نصب را شروع کنید. در اولین قدم باید یکی از درایوهای Hard یا حافظۀ سخت را به کلی پاک (فرمت) کنید. این درایو می‌تواند همان درایوی باشد که در حال حاضر ویندوز قدیمی روی آن نصب شده است.

با این کار ویندوز قبلی پاک شده و با ویندوز جدید تعویض می‌شود. منظور از ویندوز جدید، ویندوزی است که تازه قرار است نصب شود. نه لزوما به معنای ویندوز نسخه جدید. چون گاهی ممکن است کاربر بخواهد روی ویندوز ۸ فعلی خود، یک ویندوز ۸ نو نصب کند.

باید توجه کنید که با هر نسخه از ویندوز قابلیت هایی به این سیستم عامل اضافه می شود که توانایی های آن را بالا می برد. به همین دلیل است که نصب ویندوز لپ تاپ ایسوس پس از مدت طولانی استفاده از دستگاه و به خصوص با کند شدن دستگاه بسیار لازم و ضروری است. همواره به این نکته توجه داشته باشید که پس از اجرای مراحل نصب، نیاز است کارهای تکمیلی دیگری نیز روی دستگاه انجام دهید تا بتوانید به راحتی از ویندوز جدید استفاده نمایید.

نصب ویندوز لپ تاپ ایسوس

نمایندگی ایسوس در تهران

نمایندگی ایسوس در تهران با سابقه ای طولانی و درخشان در حوزه خدمات رسانی، همراه همیشگی کاربران ایسوس است. این نمایندگی به کمک مرکز سخت افزار ایران در حوزه فروش، پس از فروش، تعمیرات ایسوس خدمات بسیار کاربردی و مفیدی را ارائه می دهد.

ارائه جدیدترین محصولات ایسوس به صورت اورجینال، فراهم سازی خدمات پس از فروش در سطحی گسترده، تعمیرات تخصصی انواع محصولات ایسوس، ارائه ضمانت نامه معتبر برای فروش و خدمات پس از فروش و … تنها نمونه هایی از انبوه خدماتی است که در نمایندگی ایسوس در تهران قابل دریافت است.

در این نمایندگی تمام برنامه ریزی ها برای تامین رفاه بیشتر مشتریان است. تمامی سرویس ها و خدمات در واحد فروش و واحد تعمیرات همراه با ارائه ضمانت نامه های رسمی و کتبی است و تسهیلات تکمیلی نیز به کاربران ارائه می شود. در نمایندگی ایسوس در تهران این فرصت را خواهید داشت تا یک خرید متمایز و خدمات پس از فروش متمایز تر را تجربه کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

5/5 (2 امتیاز)
اشتراک گذاری