جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر منبع تغذیه لپ تاپ ایسوس

روشن نشدن لپ تاپ مشکلی است که می تواند هر کاربری را وحشت زده کند. در چنین مواقعی کاربر به شدت نگران است و احساس می کند که ایراد بسیار وسیع و جدی در سیستم رخ داده که مانع از روشن شدن لپ تاپ شده است. روشن نشدن لپ تاپ می تواند دلایل مختلفی داشته باشد و برای تشخیص صحیح منبع آن باید از افراد متخصص در این زمینه کمک گرفت. یکی از موارد اساسی که موجب بروز این مساله می شود، خرابی منبع تغذیه لپ تاپ است.

نکته ای که در این مورد اهمیت دارد این است که تعمیر منبع تغذیه لپ تاپ ایسوس امری تخصصی بوده و به هیچ وجه نباید توسط افراد بی تجربه انجام شود. در ادامه شما را با نکاتی در مورد نحوه تعمیر منبع تغذیه لپ تاپ ایسوس و کلیات آن آشنا می کنیم. اما بهتر است برای ترمیم این قطعه از تکنسین های مجرب واحد تعمیرات عیب یابی لپ تاپ ایسوس در نمایندگی مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید.

تعمیر منبع تغذیه لپ تاپ ایسوس

هزینه تعمیر منبع تغذیه لپ تاپ ایسوس

برای تخمین هزینه تعمیر منبع تغذیه لپ تاپ asus یا هر برند دیگری، ابتدا باید میزان آسیب وارد شده به دستگاه بررسی شود. در ابتدای کار تعمیر پاور لپ تاپ ایسوس، در واقع میزان خرابی پاور است که نقشه مسیر را به تعمیرکار نشان می دهد. 

این که چه راهکاری برای تعمیر منبع تغذیه لپ تاپ asus استفاده شود یا اینکه هزینه انجام این تعمیرات چقدر خواهد بود، همگی منوط به مشخص شدن میزان خرابی قطعات است. در صورت نیاز به تعویض این قطعه، باید هزینه بیشتری برای تعمیر لپ تاپ ایسوس و رفع مشکلات آن صرف کنید.

هزینه تعمیر منبع تغذیه لپ تاپ ایسوس

نشانه های فرا رسیدن زمان تعمیر منبع تغذیه لپ تاپ asus

پاور منبع اصلی است که برق مورد نیاز برای عملکرد دستگاه را فراهم می کند. بنابراین طبیعی است که در صورت خرابی پاور سیستم با مشکل در روشن شدن شود. اما باید بدانید که تنها نشانه ای که خبر از ایراد در منبع تغذیه می دهد روشن نشدن لپ تاپ نیست.

در ادامه مواردی را بیان می کنیم که بروز آن ها خبر از فرا رسیدن زمان تعمیر منبع تغذیه لپ تاپ ایسوس می دهد. اولین مورد ری استارت شدن خود به خودی سیستم است. همان طور که در مقاله ری استارت شدن لپ تاپ ایسوس توضیح داده شد، در صورتی که لپ تاپ شما مکررا ری استارت می شود باید بدانید که زمان تعمیر منبع تغذیه لپ تاپ asus فرا رسیده است.

نمایش صفحه آبی و هنگ کردن مداوم سیستم نیز می تواند ناشی از خرابی پاور لپ تاپ باشد. اگر از قسمت های داخلی لپ تاپ بوی سوختگی استشمام می کنید یا فن منبع تغذیه صدا می دهد باید سریعا و پیش از وارد شدن آسیب های بعدی به دستگاه، جهت تعمیر پاور لپ تاپ ایسوس اقدام کنید.

مواردی که شما را ناچار به تعمیر منبع تغذیه لپ تاپ asus می کنند

منبع تغذیه قطعه ای است که به صورت مستقیم با جریان برق در ارتباط است و برق مورد نیاز برای عملکرد دیگر قطعات را فراهم می کند. بنابراین اولین و محتمل ترین موردی که می تواند موجب آسیب به آن شود شوک الکتریکی یا به زبان ساده تر همان نوسانات ساده برق است.

درست است که ممکن است خرابی پاور لپ تاپ برای کاربران مساله ای نگران کننده باشد، اما راه جلوگیری از آن بسیار ساده و راحت است. در واقع مهم ترین عامل حفاظت از پاور و بی نیازی از تعمیر منبع تغذیه لپ تاپ ایسوس، استفاده از یک محافظ برق با کیفیت است.

محافظ برق در هنگام نوسانات برقی عبور جریان الکتریکی را قطع می کند و به این صورت مانع از ورود نوسانات به لپ تاپ و آسیب به قطعات آن می شود. 

تعمیر منبع تغذیه لپ تاپ

نتیجه گیری

شما با صرف هزینه ای بسیار معقول و خرید یک محافظ با کیفیت، به راحتی می توانید خود را از تعمیر منبع تغذیه لپ تاپ  asus بی نیاز کنید. همچنین شهروندان تهرانی می توانید برای دریافت خدمات تعمیرات از طریق تماس با شماره های اعلام شده در سایت با مشاورین ما در نمایندگی ایسوس در تهران در ارتباط باشید.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید