جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر مانیتور ایسوس

مانیتورها در لپ تاپ و سایر کامپیوترها، ممکن است با مشکلات متعددی روبرو شوند. اهمیت بالایی که عملکرد مانیتور دارد، سبب شده است، تعمیرات آن نیز، با دشواری های بسیاری روبرو باشد و این امر بسیار تخصصی تلقی شود. در این مقاله قصد داریم به بررسی مشکلات و راه های تعمیر مانیتور ایسوس بپردازیم. چرا که تعمیر مانیتور ایسوس ، یکی از اصلی ترین و تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در این مرکز است که در پارت تخصصی و مجزا تعمیرات مانیتور انجام می پذیرد. دراین بخش تیمی از کارشناسان زبده ی  این حوزه، تجهیزات پیشرفته مرتبط با تعمیر این محصول را در دست گرفته و تخصصی ترین عملیات مورد نیاز را بر روی مانیتورهای ایسوس  پیاده می سازند.

آیا سوسو زدن مانیتور ایسوس راه حلی دارد ؟

 اگر مانیتور ایسوس شما سوسو میزند، امکان دارد هر مشکلی برایش پیش آمده باشد. در این مواقع نیاز است مانیتور توسط کارشناس تعمیر زبده در نمایندگی تعمیر مانیتور ایسوس ، مورد بررسی قرار گیرد. گاهی اوقات حتی امکان دارد مشکل از یک کابل تصویر معیوب و یا محکم نشده باشد. بنابراین در اولین قدم کابل تصویر را هم در مانیتور و هم در کیس محکم کنید و اگر پیچ در کابل تصویر وجود دارد با استفاده از یک پیچ گوشتی آن را محکم کنید و در صورت امکان با یک کابل تصویر دیگر نیز امتحان کنید. کابل برق را نیز محکم کنید و در صورت امکان با یک کابل برق دیگر نیز امتحان کنید.

برای اینکه بدونی کالیبره کردن مانیتور لپ تاپ ایسوس چطور انجام میشه خوندن این مقاله رو از دست نده و با من همراه شو!😍

با خط های عمودی مانیتور ایسوس چه کار کنیم ؟

دلایل زیادی برای ظاهر شدن خط های سیاه و یا رنگی در صفحه مانیتورهای ایسوس وجود دارند. در صورت مشاهده ی چنین مشکلی ابتدا ارتباط کابل ها را مورد بررسی قرار دهید. اگر مشکلی در این بخش وجود نداشته باشد و همچنان خط های عمودی بر روی مانیتور قابل مشاهده است، احتمالا دلیل اصلی خرابی از داخل مانیتور ایسوس است. لازم است این مشکل تنها به وسیله ی کارشناسان و متخصصان نمایندگی تعمیر مانیتور ایسوس، بررسی و مرتفع شود. چرا که ممکن است خرابی از پنل باشد و مشکلات پیچیده ای به آن دامن زده باشند.

از پیکسل های مرده در مانیتور ایسوس چه میدانیم ؟

وجود پیکسل های مرده هم اغلب از اختلالات رایج در مانیتور های ایسوس و سایر مانیتورها به شمار میرود. یک پیکسل مرده، یک نقطه سیاه در مانیتور شما است که دیگر روشن نمیشود و در قالب یک مربع ظاهر میشود. در مورد پیکسل های گیر کرده نیز وضع به همین صورت است.اما به جای نمایش رنگ سیاه، پیکسل های گیر کرده در یک رنگ گیر میکنند و دیگر رنگ آن ها تغییر نمیکند. رنگی که پیکسل های گیر کرده در آن گیر میکنند معمولا قرمز، سبز و یا آبی است. متاسفانه برای رفع این مشکل راه کاری وجود ندارد و بسیاری از مواقع کارشناسان تعمیر مانیتور ایسوس ، گزینه ی تعویض پنل را پیشنهاد میکنند.

ترک خوردن مانیتور ایسوس، راه حلی دارد؟

اگر مانیتور ایسوس شما یک ترک آشکار و قابل مشاهده دارد یا یک محیط بزرگ در آن رنگ خود را از دست داده است، و یا بخش بزرگی از آن سیاه و یا رنگی شده است، به احتمال قوی یک مشکل فیزیکی برای آن به وجود آمده است و پنل آن دچار آسیب دیدگی جدی شده است. متاسفانه حتی اگر مانیتور ایسوس شما گارانتی هم داشته باشد، آنها آن را برای شما تعمیر نمیکنند زیرا مشکلات فیزیکی مشمول گارانتی نمیشوند. در چنین مواقعی تعویض تنها گزینه ای ست که در واحد تعمیرات مانیتور ایسوس ، روی میز قرار میگیرد.

نمایندگی ایسوس

نمایندگی ایسوس در تهران را میتوان یکی از معتبرترین مراکز خدمت رسانی به کاربران انواع محصولات ایسوس، در سراسر کشور به شمار آورد. این مجموعه ی بزرگ برگرفته از پیشرفته ترین واحدهای تخصصی، اکنون در چندین شعبه ی بزرگ در سطح شهر تهران و کرج فعالیت دارد و خدمات پشتیبانی خود را برای کاربران عزیز شهرستانی نیز در نظر گرفته است. کاربران و مراجعین به هر یک از این شعب میتوانند از گارانتی و ضمانت نامه ی مدت دار نیز بهره مند گردند. این خدمات تخصصی، به صورت هدفمند و با ترفندهای بسیار جدید، در اختیار کاربران عزیز قرار میگیرد.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری