جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعویض باتری لپ تاپ ایسوس

باتری لپ تاپ همانگونه که می‌دانید وظیفه‌ی تأمین نیروی الکتریسیته این دستگاه را بر عهده دارد. لپ تاپ ها تمام انرژی مورد نیاز خود را از باتری دریافت می نمایند. به همین دلیل صحت و کیفیت عملکرد این قطعه از اهمیت زیادی برخوردار است. باتری های لپ تاپ پس از طی کردن عمر مفیدشان، عمدتاً کارایی و کیفیت اولیه ی خود را از دست میدهند. در چنین مواقعی، لازم است اقداماتی در جهت تعمیر باتری لپ تاپ و یا تعویض آن توسط نمایندگی به عمل آید.

نمایندگی لپ تاپ ایسوس ، شرایطی را فراهم ساخته است تا امکان دریافت بالاترین سطح از خدمات تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ ایسوس ، برای کاربران وجود داشته باشد. کارشناسان و متخصصان این مجموعه پس از بررسی و عیب یابی باتری لپ تاپ ایسوس ، تمهیدات لازم جهت رفع مشکلات پیش آمده را به عمل خواهند آورد. اگر شما عزیزان هم درعملکرد باتری لپ تاپ خود، شاهد بروز هر گونه مشکل بوده اید، می‌توانید به این مرکز مراجعه کرده و خدمات مرتبط با تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ ایسوس را دریافت نمایید.

تعویض باتری لپ تاپ ایسوس

خدمات واحد تعمیر لپ تاپ ایسوس

متخصصان و کارشناسان نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس، پس از عیب یابی دقیق باتری و عملکرد آن، اقدامات لازم جهت رفع و ترمیم مشکلات به وجود آمده را به عمل خواهند آورد. خدمات واحد تعمیر لپ تاپ ایسوس، در این مرکز ، به سرویس های مختلفی تقسیم میشود که در ادامه به برخی از مهم ترین آن ها اشاره میشود. در صورتی که پس از عیب یابی باتری، میزان آسیب وارده فراتر از حدی باشد که امکان تعمیر آن وجود داشته باشد، لازم است اقداماتی در راستای تعویض باتری لپ تاپ ایسوس، توسط کارشناسان انجام بگیرد:

  • احیای باتری لپ تاپ ایسوس، در مرکز تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس
  •  تعویض سلول باتری لپ تاپ ایسوس
  •  شوک دادن به باتری لپ تاپ پس از عیب یابی
  •  تست باتری و عیب یابی دقیق آن
  • کالیبره کردن باتری لپ تاپ ایسوس
  •  نصب نرم افزار های بهینه ساز مصرف باتری لپ تاپ ایسوس
  • عیب یابی لوازم جانبی دستگاه، اعم از شارژر، باتری ، مدار شارژر، کابل و …

تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ ایسوس

بسیاری از کاربران با مراجعه به واحد تعمیرات لپ تاپ ایسوس ، از خالی شدن زودهنگام شارژ لپ تاپ خود، شکایت دارند. باتری های تعبیه شده در این تجهیزات، مانند بسیاری از دستگاه های هم رده ی خود، از نوع لیتیومی هستند.

این باتری ها عمر محدودی دارند و با وجود امکانات بسیاری که در اختیار کاربران قرار میدهند، پس از مدتی با کاهش عملکرد روبرو میشوند. یکی از مهم ترین نشانه های کاهش عملکرد باتری، زود خالی شدن شارژ آن است. گاهی مشکلات به وقوع پیوسته و خرابی های رخ داده در باتری، به حدی میرسد که روشن ماندن لپ تاپ عملا غیر ممکن میشود.

کارشناسان و متخصصان فعال در نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس ، پس از عیب یابی دقیق باتری لپ تاپ ایسوس ، در صورتی که تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس ، گزینه ای ناممکن باشد، تعویض باتری لپ تاپ ایسوس را در دستور کار قرار میدهند. تعویض این قطعه‌ی مهم، با بهره مندی از باتری های اورجینال و بالاترین کیفیت ممکن به انجام میرسد.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس

نمایندگی ایسوس ، علاوه بر فروش انواع محصولات ایسوس، خدمات مرتبط با عیب یابی و تعمیر لپ تاپ های ایسوس را نیز ارائه می‌دهد. تعمیرات تخصصی لپ تاپ های های ایسوس، در تمامی مدل و نسخه ها، توسط متخصصین دوره دیده و با تجربه ی واحد های تعمیر لپ تاپ ایسوس ، انجام میگیرد. کادر فنی تعمیرات نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس، با ساختار نرم افزاری و سخت افزاری انواع این تجهیزات، آشنایی کامل دارند و این درک بالا سبب شده، تشخیص و عیب یابی تمامی مشکلات، با حداقل خطا و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام بگیرد. تمامی خدمات تعمیرات در این مجموعه با گارانتی انجام میگیرد و این نشان از اطمینان بالای ما به صحت و کیفیت کارمان است. تعمیر لپ تاپ ایسوس، با گذشتن از فیلتر واحدهای مجزا، زیر نظر حرفه ای ترین کارشناسان و با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی و ابزار لازم، به صورت تضمینی انجام می‌پذیرد.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری