اشتراک گذاری

تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس

یکی از دلایل محبوبیت لپ تاپ ها بدون شک، قابل حمل بودن آن هاست چرا که به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا در هر جایی و حتی بودن نیاز به برق، به کار و فعالیت بپردازند. این امکان تنها به لطف باتری های تعبیه شده در لپ تاپ وجود دارد. باتری لپ تاپ ها معمولا در همان اوایل خرید خوب شارژ نگه میدارند اما پس از گذشت یکی دو سال کم کم کارایی خود را از دست داده و بی استفاده می شوند.

به طوری که دیگر بیشتر از ۱۰ دقیقه نمی توانند لپ تاپ را روشن نگه دارند. این مشکل شامل حال تمامی لپ تاپ ها میشود و به مدل یا برندی خاص اختصاص ندارد. از این رو موضوع بحث امروزمان را به تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس اختصاص دادیم. لازم است بدانید، راه کار هایی وجود دارد که می تواند باتری لپ تاپ را نجات دهد و سلامت از دست رفته ی آن را باز گرداند. با ما همراه باشید تا با خدمات صورت گرفته در نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس در این خصوص آشنا شویم.

تست باتری لپ تاپ ایسوس

یکی از راه‌هایی که میتوان با استفاده از آن به میزان خرابی باتری لپ تاپ ایسوس و سایر لپ تاپ ها پی برد، برخی نرم افزارهایی است که برای این هدف طراحی و روانه‌ی بازار شده است. این نرم افزارها با امکانات و اطلاعاتی که در اختیار کاربر قرار می دهند به او کمک می‌کنند که بتواند مدیریت بهتری بر باتری لپ تاپ ایسوس خود داشته باشد. برخی از  این نرم افزارها تعداد شارژ و دی شارژ کردن باتری را در اختیار کاربر قرار میدهند. چنانچه شما عزیزان نیز، تمایل به تست باتری خود با استفاده از این برنامه ها را داشته باشید، میتوانید از راهنمایی کارشناسان تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس در این نمایندگی بهره مند گردید.

نشانه‌های خرابی باتری لپ تاپ ایسوس کدامند؟

  • لپ تاپ خود به خود خاموش میشود.
  • لپ تاپ تنها در زمان اتصال به برق روشن می ماند.

  • لپ تاپ در زمانی کوتاه خاموش میشود.
  • بدنه ی لپ تاپ در حین کار بیش از حد داغ میشود.

تعویض یا تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس

اگر لپ تاپ ایسوس شما با نشانه هایی که در بالا به آن اشاره شد، همراه باشد، به احتمال زیاد باتری لپ تاپ شما خراب شده است. در چنین مواقعی برای بازیابی سلامت لپ تاپ، لازم است کارشناسان نمایندگی تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس، در ابتدا تعمیر باتری را مورد بررسی دقیق قرار دهند. در صورتی که شانسی برای بازگرداندن کارایی باتری وجود داشته باشد، کارشناسان تعمیر را در اولویت قرار میدهند. اما در صورتی که تعمیر باتری تضمینی برای بازگشت سلامت دستگاه نباشد، چاره ای جز تعویض آن با نمونه ی اصلی، وجود ندارد.

تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس با گارانتی معتبر

ار آن جا که باتری لپ تاپ ایسوس یکی از اصلی ترین قطعات قرار گرفته در آن است و وظیفه ی مهم و حیاتی تامین الکتریسیته ی دستگاه را به عهده دارد، صحت عملکرد آن نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بروز هر گونه خرابی و اختلال در عملکرد این باتری ها، میتواند کاربر را با دردسرهای فراوانی روبرو سازد. همانطور که گفته شد، گاهی این خرابی تا حدی پیش میرود که لپ تاپ تنها در مواردی که به برق متصل است، قادر به روشن ماندن خواهد بود.

از این رو نمایندگی لپ تاپ ایسوس فضایی را فراهم ساخته است تا رسیدگی و بازیابی های لازم جهت تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس در آن به عمل آید. این مجموعه با برخورداری از دانش و مهارت بسیار بالای کارشناسان خود و تجهیز آن ها به ابزار تخصصی و کارآمد، آماده ی کمک رسانی به کاربران گرامی خواهد بود. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی Asus مشمول گارانتی معتبر است.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس

خدمات نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس تنها به تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس، اختصاص نیافته است. این مجموعه با فراهم آوردن شرایطی مطلوب، امکان بازیابی و تعمیر انواع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری این لپ تاپ ها رابه وجود آورده است. این نمایندگی هم اکنون برای خدمت رسانی بهتر به کاربران، در شعب مختلفی در تهران و کرج فعالیت دارد. مدیریت نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس تیمی از خبره ترین کارشناسان را به همکاری فراخوانده و پیشرفته ترین تجهیزات را در اختیار آنان قرار داده است. این مجموعه با در اختیار داشتن آرشیو کاملی از قطعات و لوازم اورجینال، قادر است بالا ترین سطح از خدمات و سرویس های پشتیبانی را در اختیار متقاضیان و دارندگان انواع لپ تاپ های ایسوس قرار دهد.

Rate this post
اشتراک گذاری