جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

مانیتور ZenScreen Go ایسوس

مانیتور ZenScreen Go ایسوس ، لقب باریک ترین مانیتور قابل حمل جهان را از آن خود کرده است. این مانیتور سبک با نام MB16AP”” معرفی شده است. مانیتور یا صفحه نمایش، متداول‌ترین دستگاه خروجی است که از آن برای نمایش اطلاعات استفاده می‌شود و انواع مختلفی دارد. برای تهیه یک مانیتور خوب لازم است که پارامتر های مختلف و متفاوتی را مد نظر داشته باشیم.

از جمله این فاکتور های مهم می توان به تکنولوژی نمایش، حداکثر میزان وضوح و دقت تصویر، محدوده قابل مشاهده، عمق رنگ، نرخ باز خوانی و مصرف انرژی اشاره کرد که تماما در مانیتور ZenScreen Go ایسوس رعایت شده است. علاوه بر همه این فاکتور های مهم، کمپانی ایسوس به وزن و قابل حمل بودن دستگاه نیز به طور ویژه تری توجه کرده است.

مانیتور ZenScreen Go ایسوس

مانیتور ZenScreen Go ایسوس برای کدام کاربران کارایی دارد؟

قطعا کاربران حرفه ای از مانیتور ZenScreen Go ایسوس به طور ویژه تری استفاده می کنند، زیرا برای انجام کارهای خود به فضای صفحه بیشتری(فاکتور محدوده قابل مشاهده) در مقایسه با کاربران عادی نیاز دارند.

کمپانی های بسیاری برای پاسخ به نیاز طیف وسیعی از کاربران، معمولا با کاهش اندازه و سایز مانیتور، وزن آن را کم کرده و به بازار عرضه می کنند تا حمل این دستگاه راحت تر باشد، اما واقعیت این است که یک نمایشگر تا چه اندازه می‌تواند کوچک باشد؟

مانیتورت روشن نمیشه؟ تصویر و نصفه نشون میده؟ صفحه مانیتورت به لرزش افتاده؟ واحد تعمیرات مانیتور ایسوس با کادری مجرب در کوتاه ترین زمان بهت کمک می کنن.

مشخصات فنی مانیتور قابل حمل ایسوس

همواره سه فاکتور وضوح تصویر، اتصالات و پایه های نگهدارنده برای یک مانیتور قابل حمل از درجه اهمیت بالاتری برخوردار هستند. پس بد نیست که بدانید مانیتور ZenScreen Go ایسوس به صفحه نمایش ۱۵٫۶ اینچی IPS با وضوح ۱۰۸۰×۱۹۲۰ و پوشش ضد تابش مجهز است و با پشتیبانی از محافظ فیلتر بلوری مورد استفاده کاربران قرار خواهد گرفت.

این مانیتور قابل حمل برای اتصال از طریق USB-C، از دو رابط مختلف USB-C و Type-A بهره می برد و یک پایه مخصوص هم دارد.

مشخصات ظاهری باریک ترین مانیتور قابل حمل دنیا

مانیتور ZenScreen Go ایسوس که به باریک ترین مانیتور قابل حمل جهان شهرت یافته است، تنها ۸ میلی‌متر ضخامت دارد. این محصول، ضخامت کمتری در مقایسه با دیگر نمایشگرهای استاندارد دارد. ZenScreen Go  از اتصالات USB خوبی بهره می برد که استفاده از آن را مقرون به صرفه‌تر، آسان‌تر و محبوبیت آن را بیشتر کرده است.

با بهره مندی از این امکانات وسیع و هوشمندانه، به راحتی می توانید این دستگاه را با خود حمل و هر جایی که لازم داشته باشید، استفاده کنید. بنابراین برای کاربرانی که در فکر گسترش محیط کاری خود هستند، گزینه بسیار ایده آلی خواهد بود. مانیتور ZenScreen Go ایسوس این قابلیت را دارد که به عنوان نمایشگر دوم برای لپ تاپ نیز استفاده شود.

مانیتور ZenScreen Go ایسوس

واحد تعمیرات ایسوس

واحد نمایندگی تعمیرات ایسوس، مرکزی متعهد و مجاز است که تمامی تعمیرات مربوط به همه دستگاه های ایسوس را بر عهده می گیرد. این واحد تعمیرات استاندارد، در بخش های مجزا و تفکیک شده اداره می شود تا کیفیت خدمات تعمیراتی در بالاترین سطح ممکن خود قرار بگیرد.

کارشناسان و تعمیرکاران ما در واحد تعمیرات ایسوس، از میان بهترین ها و پس از گذراندن آزمون های استخدامی سخت، پذیرفته شده اند. این مرکز تعمیراتی با کیفیت از تجهیزات تعمیراتی و عیب یابی مدرن و پیشرفته ای استفاده می کند که با فناوری ها و تکنولوژی های به کار رفته در همه تولیدات کمپانی ایسوس سازگاری دارد.

نمایندگی ایسوس

نمایندگی رسمی ایسوس، درگاه امن و نقطه اتکای همه کاربران حساس و هوشمند است. این نمایندگی همه فعالیت های خود را زیر سایه قانون انجام می دهد؛ به همین دلیل است که می تواند در دو حوزه فروش و خدمات پس از فروش، بهترین امکانات و سرویس رابه کاربران خود هدیه کند.

این مرکز به منظور تامین رفاه هر چه بیشتر مشتریان وفادار خود، تسهیلات ویژی مخصوص کاربران همیشگی خود نیز در نظر گرفته است که با استفاده از آنها، برای همیشه میتوانید از خدمات پس از فروش نمایندگی ایسوس به طور ویژه و طلایی استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، با کارشناسان ما در واحد فروش محصولات ایسوس تماس بگیرید.

Rate this post
اشتراک گذاری