جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

بازیابی اطلاعات آل این وان ایسوس

از دست رفتن اطلاعات موجود بر روی هارد درایو، از آن دسته مشکلاتی ست که احتمالا خیلی از ما حداقل برای یک بار با آن مواجه شدیم. پاک شدن اطلاعات موجود بر روی انواع حافظه‌های ذکر شده می‌تواند به دلیل وارد شدن ضربه فیزیکی، پاک کردن سهوی، نفوذ آب به درون دستگاه، فرمت شدن و غیره اتفاق بیفتد.

به دلیل متداول بودن چنین مشکلی، این مقاله را به چگونگی بازیابی اطلاعات آل این وان ایسوس ، اختصاص دادیم. نرم افزار های فراوانی برای ریکاوری فایل های پاک شده تولید شده اند که هر کدام نقاط ضعف و قوت خود را داشته و نمی توان مشخص کرد که بهترین نرم افزار در این زمینه چه می باشد.

بازیابی اطلاعات آل این وان ایسوس

نکته ی مهم در نرم افزار های ریکاوری آن است که آن ها اکثراً فایلهای پاک شده را پیدا می کنند ولی تضمینی وجود ندارد که بتوانند آنها را ریکاوری نمایند.

اگر برای بازیابی اطلاعات آل این وان ایسوس خود ، میخواهید از نرم افزار استفاده کنید، لازم است بدانید، با نصب کردن یک برنامه‌ی ریکاوری ممکن است که فایل های همان برنامه بر روی اطلاعات پاک شده‌ی شما بر روی سکتورهای هارد دیسک ذخیره شوند و بازیابی آن ها را مشکل تر نمایند.

پس در اولین قدم پس از پاک شدن اطلاعات، فقط سیستم خود را خاموش کرده و حافظه‌ی مربوطه را از آن جدا کنید. در ادامه به بررسی دقیق تر این مسئله خواهیم پرداخت.

برای بازیابی اطلاعات آل این وان ایسوس چه میتوان کرد ؟

از بین رفتن اطلاعات آل این اون ایسوس گاهی به دلیل از کار افتادگی هارد آن صورت میگیرد. بروز مشکل در اتصالات فیزیکی هارد با مادربرد هم میتواند دلیل دیگری برای از بین رفتن اطلاعات روی دستگاه باشد. توصیه میشود برای بازیابی اطلاعات آل این وان ایسوس در قدم اول، برق سیستم خود را کاملا قطع کرده، الکتریسیته‌ی ساکن موجود در بدن خود را تخلیه کرده و اتصال کابل‌های پاور و دیتای هارد خود را بررسی کنید. پس از انجام این کار، آل این وان خود را دوباره روشن کنید. از از روشن کردن دستگاه خود، لازم است به دقت به صدای هارد درایو خود، گوش دهید.

با این کار میتوان فهمید هارد درایو از بین رفته است یا خیر؟ اگر صدای غیر معمول چرخش هارد به گوشتان خورد، میتوان گفت دستگاه هنوز سالم است. آسیب وارده به هارد می‌تواند داخلی و یا خارجی باشد. مثلا شنیده شدن صدای کلیک و یا کاهش و افزایش غیرعادی چرخش هارد، می‌تواند به دلیل آسیب داخلی باشد. از سوی دیگر، یک درایو کاملا مرده می‌تواند ناشی از یک مدار چاپی معیوب (PCB) باشد که یک آسیب خارجی است. در چنین مواقعی پیشنهاد میشود از کارشناسان بازیابی اطلاعات، کمک بگیرید.

بازیابی اطلاعات آل این وان ایسوس را به کارشناسان ما بسپارید

یکی از مطمئن ترین شیوه های بازیابی اطلاعات آل این وان ایسوس ، مراجعه به مرکز تخصصی تعمیرات آل این وان ایسوس است. این مجموعه با برخورداری از بالاترین سطح دانش مرتبط با بازگردانی اطلاعات، قادر است تمام اختلالات به وقوع پیوسته را در این زمینه برطرف نماید. دارندگان این آل این وان ها، دیگر لازم نیست، از بابت حذف دیتاها و اطلاعات ذخیره شده روی دستگاه خود نگران باشند.

کارشناسان فعال در این نمایندگی، میتوانند با بهره گیری از شیوه های مطمئن و کارآمد، مشکل را به صورت تمام و کمال مرتفع سازند. تمام خدماتی که از سوی نمایندگی ایسوس ارائه میشود، با گارانتی مدت دار نیز همراه است. این سرویس شامل تمامی آل این وان های ایسوس خواهد.

بازیابی اطلاعات آل این وان ایسوس

حرفه ای ترین مرکز تعمیرات آل این وان ایسوس

نمایندگی تعمیرات آل این وان ایسوس ، با هدف ارائه ی سرویس های پس از فروش و پشتیبانی گسترده احداث گردید. اکنون این نمایندگی در شعب مختلف تهران، کرج و شهرستان های مختلف به فعالیت میپردازد. نمایندگی تعمیرات آل این وان ایسوس، بدون شک از حرفه ای ترین و معتبرترین مراکز تعمیرات آل این وان در سطح کشور است.

این مجموعه در حوزه ی اصلی تعمیر و بازیابی انواع آل این وان های ایسوس خدمات خود را به کاربران و متقاضیان عزیز ارائه میدهد. کلیه ی این سرویس ها، به همراه گارانتی و ضمانت نامه ارائه میشود که خوشبختانه از این نظر رضایت خاطر اکثریت کاربران فراهم آمده است. شما عزیزان نیز در صورت تمایل به بهره مندی از این خدمات، میتوانید با هر یک از شعب نمایندگی تعمیرات آل این وان ایسوس، تماس حاصل کنید.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری