اشتراک گذاری

تعمیر مادربرد ایسوس h61

مادربردها یکی از مهم ترین اجزای سازنده‌ی کامپیوتر هستند. مادربردها هسته‌ی مرکزی سیستم را در خود جای می‌دهند و پردازش وظایف کلی دستگاه را به عهده دارند. به دلیل نقش ویژه مادربرد در عملکرد کامپیوتر، بروز اشکال در این قطعه می‌تواند منجر به خرابی‌های جدی در دستگاه گردد. در حال حاضر کمپانی های متعددی به ساخت و تولید مادربرد مشغول هستند که از میان آنها می‌توان به کمپانی ایسوس اشاره کرد. این کمپانی از دیرباز به طراحی و تولید مادربرد های قدرتمندی نظیر مادربرد  h61  پرداخته است. این مادربرد ها نیز علی رغم کیفیت بسیار بالای خود، میتوانند با مشکلات متعددی روبرو شوند. خراب شدن مادربرد احتمالا با شنیده شدن بوق های ممتد و یا منقطع همراه است. همچنین خرابی مادربرد ممکن است، کاربر را موقع بالا آمدن ویندوز با صفحه ی آبی روبرو کند. اگر به هر دلیل با چنین مشکلاتی مواجه شدید، توصیه میکنیم برای تعمیر مادربرد ایسوس h61  به نمایندگی تعمیرات مادربرد مراجعه کنید. این مجموعه با برخورداری از بالاترین سطح از امکانات و تخصص کارشناسان خود، میتواند مشکلات مختلف مادربرد را شناسایی کند و بعد از آن، پروسه ی بازیابی و ترمیم مادربرد را به جریان بیاندازد.

سرویس های تعمیر مادربرد ایسوس h61

یکی از تخصصی ترین خدماتی که در نمایندگی تعمیرات مادربرد، ارائه میشود، تعمیر مادربرد ایسوس h61 است. این سرویس ها علاوه بر این مدل، سایر نسخه های مادربرد را در بر میگیرد. این خدمات به دست تیمی از کارشناسان دوره دیده و استفاده از ابزارهای حرفه ای در دو حوزه تعمیر سخت افزار و تعمیر نرم افزار و رفع مشکلات بایوس انجام میشود. سرویس های تخصصی تعمیرات مادربرد شامل خدمات زیر می‌شود:

  • رفع مشکل عدم شناسایی رم در مادربرد
  • رفع مشکل عدم شناسایی سی پی یو مادربرد
  • رفع مشکل صفحه آبی ویندوز (Blue Page) مادربرد و رفع مشکل No Boot در مادربرد

  • رفع مشکل نداشتن تصویر مادربرد
  • رفع اتصالی مادربرد، داغ کردن و هنگ کردن های متوالی مادربرد در حین کارکردن

تعمیرات مادربرد در تهران و کرج

نمایندگی تعمیرات مادربرد برای رسیدگی و حل مشکلات مختلف این تجهیزات از سال ها قبل به فعالیت میپردازد. این مجموعه‌ی وسیع هم اکنون در شعب مختلفی در تهران، کرج و شهرستان ها، عیب یابی، تعمیر و تعویض انواع مادربرد را در بالاترین سطح از کیفیت، به انجام می‌رساند. چنانچه شما عزیزان نیز در کارایی و عملکرد مادربرد خود، مشکلی را مشاهده نموده اید، میتوانید با برقراری تماس و مراجعه به شعب این نمایندگی، از حل و تعمیر صد درصدی آن اطمینان حاصل کنید.

Rate this post
اشتراک گذاری