جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر مانیتور آل این وان ایسوس

همانطور که می دانید آل این وان کامپیوتری متشکل از یک مانیتور است که تمامی قطعات کیس از جمله رم، هارد، کارت گرافیک، پردازنده و … بر روی آن سوار است. این ساختار اهمیت سلامت مانیتور را دوچندان می کند. اگر چنانچه مانیتور آل این وان ایسوس دچار مشکل شده یا در عملکرد آن اختلالی به وجود آید باید سریعا به آن رسیدگی شود. تعمیر مانیتور آل این وان ایسوس نیازمند تخصص و مهارت بالایی است و این کار از دست هر تعمیر کاری برنمی آید. اگر تعمیر آن این وان خود را به تعمیر کار مبتدی بسپارید، در صورت بروز هرگونه مشکل و ایرادی در حین تعمیر به قطعات دیگر نیز آسیب وارد می شود.

در این مقاله قصد داریم به صورت مفصل در مورد خرابی های مانیتور، علائم خرابی و علل آن صحبت کنیم. همچنین در مورد تعمیر یا تعویض قطعات داخلی این سیستم بیشتر آشنا می شویم.

چه زمانی تعمیر مانیتور آل این وان ایسوس ضروری است؟

معمولا خرابی مانیتور آل این وان Asus با علائمی همراه است که نیاز به تعمیر را گوشزد می کند. از علائم مهم خرابی مانیتور، بروز مشکل در تصویر نمایش داده شده است. برفکی شدن، شطرنجی شدن، سایه دار شدن و … نشان از بروز اختلال در عملکرد مانیتور است. در موارد حا دیگر حتی تصویری بر روی مانیتور نقش نمی بندد.

مواردی همچون چشمک زدن مانیتور، افتادن یک خط عمودی یا افقی در صفحه مانیتور، وجود نقاط سیاه یا رنگی در تصویر (پیکسل سوختگی)، وجود پرش در تصویر و مواردی از این دست جزء مشکلات مانیتور آل این وان ایسوس هستند.

مشکلات مانیتور آل این وان ایسوس

در صورتی که با مشکلاتی مانند خط افتادن عمودی یا افقی، وجود نقاط سیاه یا رنگی در تصویر (پیکسل سوختگی) و مواردی از این دست مواجه شدید، باید اقدام به تعمیر صفحه نمایش آل این وان ایسوس کنید. مین برد، کارت گرافیک، پاور یا مدارهای مانیتور آسیب دیده باید به صورت کامل بررسی شوند. به خاطر حساسیت و ظرافتی که در ساخت مانیتور آل این وان به کار رفته است، تعمیر و تعویض قطعات آن باید به دست یک فرد کاملا حرفه ای و متخصص انجام گیرد.نمایندگی تعمیرات ایسوس از سالهای دور مفتخر به همراهی شما کاربران عزیز بوده است. این مرکز، تمامی ایرادات دستگاه شما را به بهترین وجه ممکن برطرف کرده و دستگاه را مثل روز اول به شما باز می گرداند.

در مورد تعمیر نمایشگر آل این وان ایسوس، تیم تعمیرات ایسوس ابتدا تمامی قطعات آن را مورد بررسی کامل قرار می دهند. سپس در صورت نیاز اقدام به تعویض قطعات با نمونه ی اورجینال آن می نمایند. موارد زیر جزء مشکلات مانیتور محسوب می شوند.

معیوب شدن پیکسل ها

پیکسل های معیوب روی نمایشگر آل این وان ایسوس تاثیر منفی میگذارند تا جایی که نمایش تصویر به خوبی انجام نمی شود. همکاران ما در مرکز تعمیرات ال این وان ایسوس پس از شناسایی پیکسل های آسیب دیده از ابزار LCD2 برای تحریک پیکسل ها و در صورت نیاز تعمیر آنها استفاده می کنند.

خرابی جک آداپتور

خرابی جک آداپتور یکی از شایع ترین مشکلات در مانیتورها به شمار می رود. خبر خوب آن است که خرابی جک آداپتور به راحتی قابل تعمیر است و چنانچه نیاز به تعویض این قطعه وجود داشته باشد، هزینه ی زیادی برای شما نخواهد داشت. تکنسین های مرکز تعمیرات ایسوس با توجه به حالت پایه های جک و شدت آسیب دیدگی این بخش، آن را تعمیر و در صورت نیاز تعویض می کنند.

برخی از خدمات تخصصی تعمیر مانیتور آل این وان ایسوس

  • تعمیر صفحه نمایش آل این وان ایسوس
  • تعمیرات تخصصی LCD ،LED ،OLED، تعویض بک لایت ( Backlight )
  • تعویض صفحات شفاف
  • رفع مشکل تصویر ندادن مانیتور آل این وان ایسوس
  • تعویض چیپ گرافیک (GPU) توسط دستگاه  BGA ZM-R6810
  • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال Asus در هنگام تعمیر
  • تعمیر و تعویض انواع چیپ آل این وان ایسوس
  • تعمیرات تخصصی شکستگی قاب
  • رفع مشکل پیکسل سوختگی
  • تعمیر و در صورت نیاز تعویض پاور مانیتور آل این وان asus

نمایندگی تعمیر آل این وان asus

نمایندگی مجاز تعمیرات ایسوس با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا قادر به رفع مشکلات و تعمیر مانیتور آل این وان ایسوس است. همچنین این مرکز با دارا بودن تعمیرکاران حرفه ای و دوره دیده کیفیت مانیتور آل این وان شما را مثل روز اول می کنند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه ی تماس با ما مراجعه نمایید.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری