جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

مادربردهای ایسوس سازگار با نسل 12 اینتل

با ورود نسل 12 پردازنده های اینتل و موفقیت چشمگیر این پردازنده ها، شرکت های تولید کننده مادربرد به تکاپو افتاده اند تا محصولات منطبق خود با این نسل از پردازنده های اینتل را به بازار معرفی کنند. در همین راستا در 5 ژانویه 2022، مجموعه ای از مادربردهای ایسوس سازگار با نسل 12 اینتل توسط این شرکت به بازار معرفی شد.

ایسوس سعی داشته است تا با گسترش فناوری ها در مدل های مختلف مادربردهای جدید خود مخاطبین جدید را در بازار آی تی بدست بیاورد. بنا به اعلام خبرگزاری ایسوس در تایوان، خانه شرکت بزرگ ایسوس، مادربردهای ایسوس سازگار با نسل 12 اینتل در سری های Z برای سیستم های رده بالا و سری های H و B برای سیستم های رده متوسط و رده پایین تولید خواهند شد.

مادربردهای ایسوس سازگار با نسل 12 اینتل

 مادربرد Asrock Z690 Extreme WiFi 6E

یکی از مادربردهای ایسوس سازگار با نسل 12 اینتل، Asrock Z690 Extreme WiFi 6E است که هنوز قابلیت پشتیبانی از رم های  DDR5 را ندارد و در مقایسه با دیگر مدل های عرضه شده، از نظر اقتصادی به صرفه تر است. این مادربرد ساختار بسیار با کیفیتی دارد و با ۱۳ فاز برق رسانی می ‌شود. هیت سینکی که در مادربرد Asrock Z690 Extreme WiFi 6E به کار رفته است، به سادگی آن را خنک می کند. این مدل همچنین دارای RealTek Dragon 2.5gbps و WiFi 6E  چیپ برای اتصال به اینترنت است. RealTek ALC1220 صداها را کدگذاری می کنند تا کیفیت صدای بهتری را دریافت کنید. ساختار آن تماما مشکی است و RGB  ها در سرتاسر آن به کار رفته اند.

پیشنهاد میکنم مقاله نقد و بررسی پردازنده نسل 12 اینتل رو حتما بخونی!

مادربردهای ایسوس سازگار با نسل 12 اینتل، پاسخی به تمامی نیازهای کاربران

بر همین اساس ، مادربرد Z690-A دارای Wi Fi، سری TUF Gaming Z690 Plus و همین نسخه مجهز به وای فای با پشتیبانی از رم DDR5 به بازار روانه می شوند. همچنین ایسوس با TeamGroup  برای تولید نسل  T-FORCE DELTA TUF Gaming Alliance RGB DDR5 5200 MHz 16 GB همکاری داشته است.پیشنهاد ایسوس برای آن دسته از کاربران که به دنبال عملکرد قوی و ارزش خرید بالا هستند،  سری B660  است که از PCIe® 5.0 ، اورکلاک رم، و ماژول های رم DDR4 و DRR5 پشتیبانی می کند .

علاوه بر این اگر به دنبال اسمبل سیستم خود هستید، اما اورکلاک CPU برایتان مهم نیست، ایسوس Z690  را در اختیارتان قرار می دهد. در سری H670 نیز شما به یک اسلات  PCIe® 5.0  و چندین PCIe® 4.0  در کنار ماژول رم DDR4 دسترسی دارید. در مادربردهای ایسوس سازگار با نسل 12 اینتل، برای بودجه های محدود نیز سری H610  را در نظر گرفته شده است.

 

مادربردهای ASUS سازگار با نسل 12 اینتل ، سازگار با محیط زیست

نورپردازی RGB ترند جدید دنیای دسکتاپ و حتی لپ تاپ هاست و ایسوس برای تامین نیازی های بازار فن ROG Ryujin II ARGB AIO را به بازار عرضه کرده است که به خوبی با سیستم RGB ایسوس هماهنگ می شود. علاوه بر این ایسوس برای محقق کردن مسئولیتهای اجتماعی و تعهد خود به محیط زیست از فناوری و طراحی جدید برای کاهش مصرف انرژی بدون کاهش توان مادربردها در تمامی مدل های مادربردهای ایسوس سازگار با نسل 12 اینتل استفاده کرده است. 

مادربردهای ایسوس سازگار با نسل 12 اینتل
5/5 (3 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید