جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

باطری تبلت ایسوس

باطری تبلت ایسوس مثل تمامی هم ردگان خود در عرصه ی موبایل و تبلت، از نوع لیتیوم یونی است. شاید برایتان سوال پیش بیاید که نحوه ی کار این باتری ها به چه صورت است؟ یا مزیت های استفاده از این باتری ها کدامند؟ میتوان گفت باتری های لیتیوم یونی در حال حاضر از بهترین جنس باتری هایی هستند که می‌توان از آن ها به عنوان باتری قابل شارژ در گوشی های موبایل و تبلت استفاده کرد.

باطری تبلت ایسوس

به بیان دیگر هیچ تکنولوژی و ساختار بهتری در مقایسه با باتری های لیتیوم یونی ارائه نشده که بتواند در گوشی های موبایل و تبلت ها، جایگزین آن ها شود. این باتری ها به دلایل مهمی نظیر چگالی انرژی زیاد، خالی نشدن چشمگیر شارژ به طور خودکار، نگهداری راحت و قیمت مناسب در تبلت های ایسوس نیز تعبیه گشته اند. باطری تبلت ایسوس و سایر باتری های لیتیومی اگرچه مزایای بسیاری برای کاربران به همراه دارند، اما به دنبال برخی عوامل، عمر مفید آن ها تمام میشود و در چنین صورتی تنها گزینه ی ممکن تعویض باتری با نمونه ی اصلی دیگر است.

این عوامل نسبت مستقیمی با با زمان شارژ نگهداشتن تبلت ایسوس با یک بار شارژ کردن کامل، تعداد میلی‌آمپر ساعت برآورد شده توسط شرکت سازنده و تعداد چرخانه‌های شارژ دارد. در ادامه به برخی مسائل مهم در ارتباط با این باتری ها ، شارژ نشدن تبلت و خدمات موثر و مفید نمایندگی تعمیرات تبلت ایسوس ،خواهیم پرداخت.

آیا باطری تبلت ایسوس قابل تعمیر است ؟

اغلب باتری های به کار رفته در تبلت ایسوس ، پس از طی شدن عمر مفیدشان، دیگر کیفیت و کارایی سابق را ندارند. در چنین مواقعی، دو گزینه میتواند احیا کننده ی وضعیت تبلت باشد، یکی تعویض باطری تبلت ایسوس و دیگری تعمیر آن. امکان استفاده از این دو گزینه در نمایندگی تعمیرات تبلت ایسوس مورد بررسی دقیق قرار میگیرد. کارشناسان نمایندگی تعمیرات تبلت ایسوس ، با فراهم آوردن امکانی ویژه، خدماتی نظیر تعمیرات باتری تبلت ایسوس را فراهم آورده اند. در مواقعی که تعمیر باطری پاسخگو نباشد، تنها گزینه ی ممکن تعویض آن است که در ادامه کمی در این مورد صحبت خواهیم کرد.

تعویض باتری تبلت ایسوس را به کارشناس آن بسپارید

از آن جا که در بسیاری از موارد، تعمیر باطری تبلت ایسوس ، گزینه ی مناسب به نظر نمیرسد، تعویض این قطعه ی مهم مطرح میشود. لازم است بدانید، تعویض باتری تبلت ایسوس ، اقدامی ست که از حساسیت های زیادی برخوردار است. خصوصا در مواردی که باطری از دستگاه جدا نمیشود. نمایندگی تعمیرات تبلت ایسوس ، با در اختیار داشتن آرشیوی کامل و جامع از لوازم جانبی نظیر باتری گوشی و تبلت های ایسوس ، قادر است سلامت باطری را ارزیابی کند و در صورتی که باتری نیاز به تعویض داشته باشد، آن را با نمونه ی اورجینال و اصلی کمپانی ایسوس، تعویض کند. این پروسه در کوتاه ترین زمان انجام میگیرد و کاربر میتواند از نزدیک مراحل کار را دنبال کند.

تعویض باتری تبلت ایسوس

نمایندگی تعمیرات تبلت ایسوس

تبلت های ایسوس علاوه بر خرابی و ناکارآمدی باتری، ممکن است با اشکالات فراوان دیگری روبرو شوند که در حوزه های نرم افزاری و سخت افزاری تعمیرات تبلت ایسوس جای میگیرند. نمایندگی تعمیرات تبلت ایسوس سال هاست پشتیبانی از این محصولات پرطرفدار را به صورت جدی و هدفمند در ایران دنبال میکند. همانطور که میدانید محصولات ایسوس از کیفیت و تنوع بالایی برخوردارند و به دلیل ساختار پیچیده و پیشرفته شان ، تشخیص و تعمیر مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری آن ها، تخصص و شناخت بالایی نیاز دارد.

این تخصص و شناخت تنها با گذراندن کلاس های آموزشی پیشرفته برای کارشناسان، حاصل میشود. متخصصان تمامی واحد های نمایندگی تعمیرات تبلت ایسوس، علاوه بر گذراندن چنین دوره هایی، طی سال ها فعالیت، از تجربیات مرتبط  در زمینه های مختلف نیز برخوردار شده اند. به دنبال چنین تخصصی، این مجموعه آمادگی این را دارد تا تمامی مشکلات را در تبلت های ایسوس به خوبی و با حداکثر دقت و مهارت، شناسایی کند. پس از عیب یابی دقیق، اقدامات لازم جهت تعمیر و بازیابی در واحدهای مختلف نمایندگی ایسوس در تهران به انجام میرسد. در جهت کسب رضایت و اطمینان بالاتر کاربران، این خدمات همگی از گارانتی و ضمانت نامه ی کتبی نیز برخوردار خواهند بود.

4/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری