اشتراک گذاری

چرا کیبورد لپ تاپم کار نمیکند ؟

کیبورد را می توان یکی از مهم ترین اجزا هر لپ تاپی به شمار آورد. اهمیت و کارایی این بخش از لپ تاپ به قدری بالاست که خرابی آن میتواند هر لپ تاپی را بلا استفاده کند. مشکل کیبورد لپ تاپ ایسوس ، را میتوان یکی از متداول ترین اختلالات به شمار آورد که میتواند ناراحتی های فراوانی را برای کاربران، به دنبال داشته باشد. کارشناسان تعمیر لپ تاپ ایسوس، به کرات با سوالاتی در خصوص عملکرد کیبورد لپ تاپ، از سوی کاربران، روبرو میشوند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم مقاله ای را برای پاسخگویی به پرسش های رایج کاربران، در قالب پرسش و پاسخ، منتشر کنیم. اگر شما هم به تازگی در عملکرد کیبورد لپ تاپ ایسوس خود شاهد مشکلاتی بوده اید، توصیه میکنیم به ادامه ی مطالب توجه بفرمایید.

رفع مشکل کیبورد لپ تاپ ایسوس

به طور معمول کارشناسان نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس ، در پاسخ به پرسش های رایج در خصوص مشکل کیبورد لپ تاپ ایسوس ، چهار دلیل اصلی را مطرح میکنند. لازم است بدانید این دلایل در هر لپ تاپی میتواند منجر به خراب شدن یا ناکارآمدی کیبورد شود.

  • درایور سخت افزار بد : این درایور می تواند دوباره نصب یا آپدیت بشود.

 

  • ورود گرد و غبار به داخل دستگاه : در چنین مواقعی  پاک کردن صفحه کلید لپ تاپ ایسوس، می تواند تا حدود زیادی راهگشا باشد.

 

  •  اتصال غلط : معمولا برای حل این مشکل پیشنهاد میشود به تعمیرکار مجرب در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس مراجعه کنید. چون لازم است که لپ تاپ باز شود و اتصال صحیح مجددا برقرار شود.

 

  • معیوب شدن کیبورد : استفاده از محصولات نامرغوب و کیبوردهای تقلبی همواره میتواند مشکل ساز شود.

با مطالعه ی این پاراگراف، به راحتی میتوان متوجه شد،  دو مورد از مشکلات ذکر شده به راحتی قابل حل هستند، در حالی که دو مشکل دیگر نیاز به بررسی تخصصی تری دارند. پس برای حل مشکل کیبورد لپ تاپ ایسوس ، با دو گزینه روبرو هستیم، تعویض کیبورد و یا تعمیر آن.

تمیز کردن کیبورد میتواند از بروز چه مشکلات جلوگیری کند ؟

برای جلوگیری از بروز مشکل کیبورد لپ تاپ ایسوس ، کارشناسان راه های ساده ای نظیر تمیز کردن کیبورد را پیش روی کاربران قرار میدهند. این فرایند اگر چه ساده است، اما نیازمند دقت و مهارت قابل توجهی ست. به طور کلی سه روش برای تمیز کردن کیبورد مورد استفاده قرار میگیرد که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود.

در صورتی که دکمه ی کیبورد گیر کرده باشد و یا بر اثر گرد و خاک و ذرات مختلف کند شده باشد، اولین راه برای برطرف کردن این مشکل تکان دادن کیبورد است.

اسپری های هوا را به راحتی میتوان از فروشگاه های لوازم الکترونیکی خریداری نمود. برای این کار لازم است، لپ تاپ را خاموش و اگر از کامپیوتر استفاده می کنید کیبورد را از کامپیوتر جدا کنید. پس از اسپری محافظ، ذارت خارج شده را با براش مخصوص برطرف کنید.

ذرات اضافی و مایعات می توانند از اصلی ترین دلایل گیر کردن دکمه های کیبورد باشند. برای جا انداختن این دکمه ها، لازم است مایع یا هرگونه ماده ی خارجی که روی کیبورد ریخته شده است را پاک کنید. این کار به جلوگیری از خرابی کیبورد شما، کمک بسیاری میکند.

تعمیر لپ تاپ ایسوس در تهران و کرج

خدمات ارائه شده از سوی نمایندگی لپ تاپ ایسوس ، تنها به برطرف کردن مشکل کیبورد لپ تاپ ایسوس اختصاص ندارد. این مجموعه اولویت خود را بر تعمیر تمامی مشکلات در این تجهیزات قرار داده است. نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس با سابقه ی طولانی مدت در ارائه ی خدمات پشتیبانی، هم اکنون سرویس های عیب یابی، تعمیر و تعویض و … را در شعب مختلف تهران و کرج ارائه میدهد. این شعب با بهره مندی از تجهیزات مدرن و تخصص بالای کارشناسان خود، میتوانند در سریع ترین زمان ممکن اقدامات مرتبط با  تعمیر و بازیابی انواع مشکلات لپ تاپ های ایسوس را، به عمل آورند. گفتنی ست که کاربران گرامی ضمن بهره مندی از بالاترین سطح استاندارد از خدمات تعمیر نمایندگی ایسوس، میتوانند از گارانتی و ضمانت نامه های کتبی ارائه شده توسط این نمایندگی نیز نهایت استفاده را ببرند.

Rate this post
اشتراک گذاری