logo
اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر تاچ تبلت ایسوس

کار نکردن تاچ موبایل یا تبلت ها را میتوان از آن دسته مشکلاتی دانست که کاربران زیادی با آن مواجه میشوند. گوشی و تبلت های تاچ اسکرین به دلیل کاربری آسان تر، مورد استقبال بسیاری از مردم جهان قرار گرفته اند. اگر چه این گجت ها جایگزین شایسته ای برای نمونه های کیبورد دار بودند، اما نمیتوان آسیب پذیری آن ها در برابر عوامل مخربی نظیر ضربه یا نفوذ مایعات را از نظر دور کرد. از آن جا که خرابی و ناکارآمدی تاچ یا صفحه ی لمسی ، مشکل بسیاری از کاربران و مراجعین به نمایندگی تبلت ایسوس است، تصمیم گرفتیم برای آشنایی بیشتر این عزیزان، مقاله ی پیش رو را به تعمیر تاچ تبلت ایسوس ، اختصاص دهیم. در ادامه ی مقاله به بررسی عوامل آسیب رسان و راه های مقابله با آن ها خواهیم پرداخت. چرا که افزایش سطح آگاهی کاربران به طور چشمگیری از بروز چنین آسیبی جلوگیری خواهد کرد. لازم به ذکر است که، در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در عملکرد تاچ تبلت ایسوس خود، میتوانید از خدمات نمایندگی تبلت ایسوس نیز بهره مند گردید.

[us_image image=”1774″ size=”full” align=”center”]

چرا تاج تبلت ایسوس من کار نمیکند ؟

سوالی که بسیاری از کاربران از کارشناسان تعمیر تاچ تبلت ایسوس میپرسند، دلیل خرابی و ناکارآمدی تاچ دستگاه شان است. در ادامه به مرور مهم ترین آسیب های صفحه ی لمسی تبلت های ایسوس خواهیم پرداخت :

 • شکستگی صفحه نمایش
 • نفوذ آب و سایر مایعات به درون صفحه نمایش تبلت
 • دانلود برنامه های ناسازگار با تبلت
 • آسیب دیدن کارت حافظه ی تبلت
 • تقرار گرفتن تبلت در معرض گرمای بسیار
 • کثیف شدن صفحه ی لمسی تبلت

جلوگیری از خرابی تاچ تبلت ایسوس

از آن جا که خرابی تاچ تبلت ایسوس ممکن است، هزینه های زیادی را برای کاربران به همراه داشته باشد، به کار گرفتن راهکارهای بازدارنده میتواند نقش موثری در جلوگیری از خراب شدن این قطعه ی حساس، به همراه داشته باشد. برای مراقبت کردن از ال سی دی تبلت ایسوس، روش های مختلفی وجود دارد که می‌توان از آن ها استفاده کرد. برخی از اصلی ترین روش هایی که می‌تواند در جلوگیری از تعمیر تاچ تبلت ایسوس ،  و دیگر گجت ها، تاثیرگذار باشد شامل موارد زیر می‌شود :

 • استفاده از گلس محافظ ال سی دی
 • استفاده از گارد محافظ تبلت ایسوس
 • دقت در مراقبت از تبلت
 • عدم استفاده از تبلت با دستان خیس

نشانه های خرابی تاچ تبلت ایسوس

اغلب مراجعین به نمایندگی تعمیر تاچ تبلت ایسوس ، از بروز مشکلات زیر در دستگاه خود، ابراز ناراحتی میکنند :

 • شکستگی روی صفحه نمایش تبلت
 • کار نکردن تاچ تبلت
 • سیاه شدن بخشی از صفحه نمایش
 • سوسو زدن صفحه نمایش
 • ایجاد هاله یا خطوط رنگی روی صفحه نمایش
 • عملکرد نادرست تاچ

تعمیر تاچ تبلت ایسوس با کمترین هزینه

اما اگر بنا به هر دلیل نیاز به تعمیر تاچ تبلت ایسوس ، خود دارید و دستگاه شما از گارانتی بهره نمی‌برد یا بنا به هر دلیل قابلیت استفاده از ضوابط گارانتی را ندارید، توصیه می‌کنیم انجام تعمیر بر این قطعه ی حساس را به نمایندگی تعمیرات تاچ تبلت ایسوس، واگذار کنید. کارشناسان  نمایندگی ایسوس با بهره‌گیری از مدرن ترین تجهیزات و جدیدترین متدهای تعمیر تبلت، تعمیرات لازم را روی ال سی دی تبلت شما انجام می‌دهند و بدین صورت بهترین نتیجه را برایتان به ارمغان خواهند آورد

هزینه ی تعمیر تاچ تبلت ایسوس

مقدار هزینه‌ ای که باید برای تعویض یا تعمیر تاچ تبلت ایسوس خود، پرداخت کنید به مدل تبلت و کیفیت صفحه نمایش آن بستگی دارد. عامل مهم دیگر میزان آسیب وارده به دستگاه است. اگر در اثر ضربه‌ای که به تبلت ایسوس شما وارد شده، فقط گلس روی ال سی دی دچار شکستگی شده و خود تاچ همچنان کار میکند، می‌توانید با استفاده از این روش های ساده تر تعمیر و صرف هزینه‌ای مقرون به صرفه مشکل ایجاد شده و شکستگی های روی صفحه ی تبلت خود را از بین ببرید، اما در صورتی که آسیب، عمقی ترین لایه ی صفحه نمایش را درگیر کرده باشد، تعمیر تاچ تبلت ایسوس را سخت تر میکند و مسلما هزینه ی بیشتری نیز خواهد داشت.

نمایندگی تعمیر تبلت ایسوس

تعمیر تبلت ایسوس از اصلی ترین و مهم ترین خدماتی ست که نمایندگی ایسوس در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. تعمیر صحیح تبلت ایسوس، نیازمند شناخت و اشرافی بالا نسبت به ساختار سخت افزاری و نرم افزاری این گجت ها میباشد که خوشبختانه کارشناسان تعمیر تبلت ایسوس در این نمایندگی به خوبی از آن برخوردار هستند. کادر تعمیر نمایندگی تعمیر تبلت ایسوس ، پس از عیب یابی دقیق دستگاه و شناسایی مشکل، اقدامات لازم جهت رفع صد در صدی آن را در کوتاه ترین زمان ممکن به عمل خواهند آورد.

[us_carousel columns=”4″ items_quantity=”8″ items_layout=”portfolio_2″ carousel_dots=”1″ taxonomy_category=”%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1,%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84,%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa” overriding_link=”post”]