جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

علت روشن نشدن موبایل ایسوس چیست؟

روشن نشدن موبایل ایسوس از آن دسته از مشکلات رایجی است که اکثر کاربران این دستگاه با آن دست و پنجه نرم‌ کرده‌اند. اگر شما هم یکی از کاربران گوشی‌های ایسوس هستید و با این مشکل روبه‌رو شده‌اید در ادامه با ما باشید تا دلایل بروز این مشکل را پیدا کنید.

روشن نشدن موبایل ایسوس

بررسی دلایل و راه حل روشن نشدن موبایل ایسوس

شاید گوشی شما شارژ ندارد

اگر با مشکل روشن نشدن موبایل ایسوس روبه‌رو شدید، قبل از اینکه نگران شوید و سریع گوشی و کارخانه سازنده آن را متهم کنید، بهتر است از شارژ داشتن موبایل خود مطمئن شوید. گاهی اوقات شارژ گوشی به اتمام می‌رسد و فراموش می‌کنیم آن را شارژ کنیم، به همین دلیل گوشی خاموش می‌شود. بنابراین بهتر است گوشی ایسوس را به شارژ متصل کنید تا از به اتمام رسیدن شارژ آن اطمینان حاصل کنید.

باتری گوشی خراب شده است

رایج‌ترین دلیل روشن نشدن گوشی ایسوس، خراب شدن باتری آن است. البته خراب شدن باتری همه موبایل‌ها امری بدیهی است چراکه دیر یا زود به دلیل استفاده نادرست عمر آن‌ها به پایان می‌رسد. البته خرابی باتری گوشی به مرور زمان خودش را نشان می‌دهد و نهایتاً کامل خراب شده و مانع از روشن شدن گوشی می‌شود. بنابراین اگر باتری گوشی شما در مدت زمان کوتاهی خالی می‌شود یا اینکه کمی باد کرده است، باید منتظر روشن نشدن موبایل ایسوس خود باشید.

با گوشی خود چه کار کرده‌اید؟

اگر گوشی شما پس از اینکه از دستتان افتاد یا خیس شد، دیگر روشن نشد به احتمال زیاد دچار مشکلات سخت‌افزاری شده است. خیلی از کاربران پس از خیس شدن گوشی سعی می‌کنند آن را روشن کنند که این کار سبب ایجاد اتصالات کوتاه مدت و درنهایت از کار افتادن کامل گوشی می‌شود. 

بنابراین یکی دیگر از دلایل روشن نشدن موبایل ایسوس وارد شدن ضربه به آن یا خیس شدن آن است. اگر چنین اتفاقاتی برای گوشی ایسوس شما افتاده است نباید انتظار داشته باشید که روشن شود و مانند روز اول برای شما کار کند. بهتر است سریعاً آن را به دست تعمیرکاران نمایندگی ایسوس بسپارید.

گوشی روشن است اما صفحه نمایش آن خاموش است

گاهی اوقات مشکل از گوشی نیست بلکه مشکل از صفحه نمایش آن است. برای اینکه بفهمید آیا گوشی و صفحه نمایش همراه با یکدیگر خاموش هستند یا تنها صفحه نمایش آن خاموش است، بهتر است دکمه پاور را نگه دارید. می‌توانید از صدای بوت یا لرزش دستگاه متوجه روشن شدن گوشی بشوید. 

اگر با فشردن دکمه پاور گوشی متوجه شدید گوشی روشن شده است اما صفحه نمایش آن خاموش است یعنی اینکه نمایشگر گوشی از کار افتاده است. در این صورت بهتر است برای برطرف کردن مشکل روشن نشدن موبایل ایسوس به نمایندگی ایسوس مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیر موبایل ایسوس

تعمیرات تخصصی، سرعت بالا، هزینه و کیفیت مناسب همه از ویژگی‌های بارز نمایندگی تعمیر موبایل ایسوس هستند که کاربران موبایل ایسوس را به این مرکز جذب کرده‌اند. علاو‌ه‌بر این نمایندگی تعمیر موبایل ایسوس تجهیزات پیشرفته نرم‌افزاری و سخت‌افزاری را در اختیار مهندسین ماهر خود قرار داده تا پروسه عیب‌یابی و تعمیر موبایل ایسوس به بهترین شکل ممکن انجام شود. بنابراین می‌توانید با خیال راحت تعمیر موبایل ایسوس را به نمایندگی رسمی ایسوس بسپارید.

Rate this post
اشتراک گذاری