جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

لپ تاپ  ASUS Vivobook Pro 16X 3D OLED

لپ تاپ ASUS Vivobook Pro 16X 3D OLED یکی از محصولات جدید کمپانی ایسوس‌ است که از طریق آن می توانید بدون نیاز به عینک فیلم های سه بعدی را تماشا کنید.‌ صفحه نمایش این محصول از نوع OLED با وضوح 3200 در 2000 پیکسل بوده و از نرخ رفرش 120 هرتز بهره می‌برد.

نمایشگر لپ تاپ ایسوس Vivobook Pro 16X 3D OLED همچنین دارای یک لایه رزین نوری، یک لایه عدسی شکل، لایه‌ ای سوئیچینگ کریستال مایع 2D/3D به همراه پوشش ضد انعکاس است. مجموع این لایه ها باعث می شود که کاربر بتواند از فناوری تصاویر سه بعدی برخوردار شود. در ادامه با مقاله ای از تیم حرفه ای واحد تعمیرات لپ تاپ ایسوس همراه باشید تا به سایر ویژگی های این رایانه منحصر به فرد بپردازیم.

ASUS Vivobook Pro 16X 3D OLED

مشخصات لپ تاپ ASUS Vivobook Pro 16X 3D OLED

از جمله ویژگی های لپ تاپ ASUS Vivobook Pro 16X 3D OLED می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قیمت لپ‌ تاپ ASUS Vivobook Pro 16X 3D OLED

تا به امروز کمپانی ایسوس هیچ گونه اطلاعاتی را درباره نرخ لپ تاپ‌ ASUS Vivobook Pro 16X 3D OLED و همچنین زمان عرضه آن ارائه نداده است. اما مسلما با افزایش قابلیت ها و امکانات دستگاه باید هزینه بیشتری را برای خرید آن بپردازید.

خرید لپ تاپ ASUS Vivobook Pro 16X 3D OLED

فروشندگان معتبر علاوه بر عرضه محصولات اصل، خدمات پس از فروش و گارانتی مطلوبی را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. به همین دلیل ضروری است که برای خرید لپ تاپ ASUS Vivobook Pro با صفحه نمایش سه بعدی حتما از طریق  مراکز مجاز و نمایندگی ایسوس  اقدام کنید.

لپ تاپ ASUS Vivobook Pro 16X 3D OLED

خدمات پس از فروش لپ تاپ ایسوس Vivobook Pro 16X 3D OLED

به طور کلی تعمیر لپ تاپ به دلیل پیچیدگی ساختار آن و ظریف بودن قطعات رایانه کاری دشوار بوده و از عهده افراد عادی خارج است. تعمیر لپ تاپ ایسوس Vivobook Pro 16X 3D OLED نیز از این قاعده مستثنی نیست و حتما باید توسط اشخاصی انجام شود که دوره های آموزشی تخصصی را سپری کرده باشند. لذا لازم است که تعمیر رایانه خود را حتما به کارشناسان ماهر نمایندگی لپ تاپ ایسوس بسپارید.

 

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید