جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

بازیابی پیام های واتساپ

ممکن است برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که پیامی را در واتساپ به اشتباه حذف کرده باشید و به دنبال بازیابی پیام های واتساپ باشید. این شرکت تدابیری را برای بازگرداندن پیام های حذف شده اندیشیده است تا بتواند رضایت کاربران را جلب کند. واتساپ با قابلیت بازیابی پیام های حذف شده توانست بسیار مورد توجه قرار بگیرد و از سایر رقبا در بازار پیشی گرفت. چنانچه در بین پیام های حذف شده خود به دنبال بازگرداندن پیامی مهم هستید، ادامه این مبحث را دنبال نمایید.

بیستر بخوانید: حذف پسورد و قفل ورود تبلت ایسوس

بازیابی پیام های واتساپ

آیا بازیابی پیام های واتساپ امکان پذیر است؟

بسیاری از کاربران واتساپ با این سوال مواجه شده اند که آیا امکان بازیابی پیام های واتساپ وجود دارد یا خیر؟ به منظور پاسخ به این سوال لازم است جوانب متعددی را در نظر بگیریم. یکی از شروط مهمی که برای بازگرداندن پبام های حذف شده واتساپ اهمیت دارد، تهیه نسخه پشتیبان به روز شده است.

به این ترتیب اگر نسخه پشتیبان شما از پیام های حذف شده در واتساپ قدیمی تر باشد، امکان باز گرداندن پیام ها وجود ندارد. همچنین لازم است از پیش، قابلیت پشتیبان گیری را تنظیم کرده باشید تا پیام ها بعد از حذف شدن بازیابی شوند و در دسترس شما قرار بگیرند.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل ایسوس

در این بین ممکن است برخی از برنامه ها مدعی شوند که قادر به بازیابی پیام های شما در واتساپ هستند. اما باید اشاره کنیم که این کار به این سادگی امکان پذیر نیست. چرا که پیام های واتساپ رمز گذاری شده هستند و این برنامه ها باید به رمز ها دسترسی داشته باشند که در حقیقت چنین چیزی عملا غیر ممکن است.

با استفاده از برنامه های شخص ثالث برای بازیابی پیام های حذف شده، تمام اطلاعات خصوصی و شخصی شما در معرض خطر قرار می گیرند. بنابراین استفاده از این ابزار ها توصیه نمی شود. با وجود اینکه ممکن است پیام های حذف شده شما بسیار مهم و ضروری باشند، اما برای بازگرداندن آن ها نباید به هر راه غیر معقولی متوسل شوید.

نحوه بازیابی پیام های واتساپ در آیفون از طریق iCloud

بازیابی پیام های واتساپ

نحوه بازیابی پیام های واتساپ در اندروید از طریق Google Drive

نحوه بازیابی پیام های واتساپ با حذف پشتیبان گیری از Google Drive

بازیابی پیام های واتساپ

بازیابی پیام های واتساپ از طریق نسخه پشتیبان محلی

در برخی مواقع به علت حجم بالای فایل های پشتیبان و سرعت پایین اینترنت، کاربران به دنبال ذخیره سازی بکاپ واتساپ روی حافظه داخلی دستگاه یا کارت حافظه جانبی هستند. به منظور بازیابی داده ها می توانید از طریق زیر اقدام نمایید.

1.ابتدا از طریق یک اپلیکیشن مدیریت فایل به حافظه داخلی دستگاه خود وارد شوید.

2. سپس اقدام به یافتن فولدر WhatsApp کنید. محل قرارگیری این فولدر در دستگاه های گوناگون، متفاوت است.

3. پس از آن وارد فولدر شوید و به قسمت Database بروید.

4. حالا فایلی برای شما به نمایش درخواهد آمد که می توانید عبارت BACKUP- را به آن اضافه کنید.

بازیابی پیام های واتساپ

5. حالا اقدام به حذف اپلیکیشن واتساپ از دستگاه خود کرده و آن را مجددا نصب کنید.

6. با ورود به برنامه و راه اندازی آن، دستگاه به طور خودکار می تواند نسخه پشتیبان روی حافظه داخلی را شناسایی کند. البته لازم است توجه کنید که در این شرایط نباید روی گوگل درایو متصل به حساب کاربری، فایل بکاپ وجود داشته باشد.

Rate this post
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید