جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

جدیدترین مادربرد ورک‌استیشن ایسوس معرفی شد

مادربرد ورک‌استیشن ایسوس در دو مدل مختلف در نمایشگاه SC17 معرفی شد. همانطور که میدانید کمپانی ایسوس بزرگترین تولیدکننده مادربرد در جهان شناخته میشود. این کمپانی نام آشنا در کنفرانس اخیر به معرفی سخت‌افزارهای تخصصی در موارد شبکه، ذخیره، پایگاه و آنالیز پرداخت. از جمله سخت‌افزارهای حرفه‌ای معرفی شده در این کنفرانس میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سرورهای سطح بالا (HPC)
  • ورک‌استیشن از جمله شتاب‌دهنده ESC8000 G4
  • سیستم رک RS720Q-E9-RS8-S سرور های تخصصی
  • مادربرد حرفه‌ای سرور Z11PA-U12
  • مادربرد ورک‌استیشن مدل WS X299 SAGE

در این مطلب به اخبار پیرامون معرفی دو مدل از سخت افزارهای ذکر شده میپردازیم. با ما همراه باشید.

مادربرد ورک‌استیشن ایسوس

 مشخصات مادربرد ورک‌استیشن ایسوس مدل WS X299 SAGE

این مادربرد کارایی بسیار بالایی دارد. با استفاده از آن میتوانید از حداکثر کارایی‌های مبتنی بر  GPUبهره‌مند شوید. این قدرت را ۷ اسلات کامل PCI-E 3.0 برای شما فراهم میکنند.

با استفاده از این مادربرد قادرید از چیدمان ۴ کارت گرافیک در وضعیت‌های NVIDIA® SLI و AMD® CrossFireX استفاده کنید. محصول جدید مادربرد ایسوس بیشتر جهت کاربردهای Neural Network  و موارد مشابه ساخته شده است. این محصول برای استفاده از پردازنده‌های حرفه‌ای Intel® Core™ X  با ۱۸ هسته طراحی گشته است.

برای تعمیر مادر برد لپ تاپ ایسوس تو یه مرکز معتبر با شماره های درج شده تو سایت تماس بگیر تا مشاورای کاربلد نمایندگی رسمی ایسوس راهنماییت کنن!

فناوری کنترل حرارت در ورک‌استیشن  WS X299 SAGE

جهت کاهش دما در این MotherBoard از فناوری‌های دقیق کنترل حرارت و دفع آن استفاده شده است. بدین ترتیب از حداکثر عملکرد بدون گلوگاه حرارتی CPU مطمئن خواهید بود. هیت‌سینک تعبیه شده بر روی مدار VRM دارای پره‌های منظم برای راندن بهتر حرارت به خارج میباشد. یک هیت‌سینک اضافی نیز به همراه لوله ناقل حرارت، ابداعی نوین از کمپانی ایسوس است. زمان عرضه این محصول از طریق نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس همزمان با عرضه جهانی آن خواهد بود.

مادربرد سرور ایسوس مدل Z11PA-U12

مهمترین مشخصه این مادربرد ابعاد مناسب و جمع جور  ATXآن است. با استفاده از این محصول بدلیل تعبیه ۱۲ اسلات رم DIMM ظرفیت بی‌نظیری از حافظه را در اختیار دارید. این مادربرد با پشتیبانی از دو  GPU، یک پلتفرم ایده‌آل جهت توسعه برنامه‌های Deep Learning و آموزشی است.

مادربرد جدید سرور ایسوس دارای دو عدد رابط OCuLink به منظور ارتباط port-to-port با پشتیبانی از فناوری NVME است. این رابط‌ها استفاده از اسلات‌های توسعه PCIe را برای شما آسان خواهند کرد. این مادربرد از ۳ درگاه mini-SAS HD و ۱۲ رابط SATA نیز پشتیبانی می‌کند.

هر یک از این پورت‌ها، دارای سرعت ۶ گیگابیت در ثانیه هستند. تعبیه یک رابط ۷ پین SATA نیز به منظور اتصال درایو نوری و یا یک درایو ساتای خارجی امکانات این مادربرد را تکمیل کرده است.

نمایندگی ایسوس و واحدهای تعمیرات ایسوس

نمایندگی ایسوس ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با تعمیرات مادربرد است. نمایندگی تعمیرات مادربرد ایسوس با تجهیز فضای خویش به پیشرفته‌ترین ابزار تعمیر، این امکان را فراهم ساخته تا تمامی عیوب مادربرد در این مرکز رفع گردند. تعمیرات مادربرد ورک‌استیشن ایسوس نیز در این مرکز توسط کارشناسان ماهر انجام میگیرد.

علاوه‌بر تعمیرات مادربرد سایر خدمات این مرکز در ارتباط با تعمیر و سرویس دیگر محصولات ایسوس به کاربران نیز میباشد. واحدهای مجزای موجود در این مرکز ارائه دهنده تمامی خدمات تخصصی و فوق تخصصی مرتبط با تعمیرات ایسوس هستند.

واحدهای موجود در این مرکز تمامی مادربردها را پشتیبانی کرده و تمامی ایرادات ایجاد شده در هر یک از مادربردها را برطرف می‌سازند. جهت آشنایی با واحدهای تعمیرات ایسوس به بخش زیر مراجعه نمایید.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری