جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

رونمایی از سریع ترین نمایشگر گیمینگ دنیا توسط ایسوس در رویداد CES

ایسوس همواره یکی از برندهای پیشگام در حوزه تولید و عرضه نمایشگرهای گیمینگ بوده است. همکاری این کمپانی با برند انویدیا اتفاق ویژه ای را در حوزه مانیتورهای گیمینگ رقم زده است. ایسوس و انویدیا با همکاری یکدیگر توانسته اند محصولی فوق العاده در سرعت تولید کنند تا لذت بازی های کامپیوتری را برای گیمر های حرفه ای چندین برابر کنند.

در نمایشگاه CES 2020 از سریع ترین نمایشگر گیمینگ دنیا توسط ایسوس رو نمایی شد. گیمرهای حرفه ای قطعا از این محصول ایسوس با نام ROG Swift 360HZ اسقبال خوبی خواهند کرد؛ چرا که سرعت یکی از فاکتورهای حائز اهمیت در ورزش های الکترونیکی است و سرعت بالا میتواند جذابیت بازی را تا حد زیادی بالا ببرد. اگر بخواهیم تحلیلی بر نام این محصول تازه وارد داشته باشیم، این نمایشگر ۲۴ اینچی نام خود را از رکورد فوق سریع خود یعنی ۳۶۰ هرتز برگرفته تا یادآور مرزهایی جدید در گیمینگ حرفه ای باشد.

بررسی تخصصی سریع ترین نمایشگر گیمینگ دنیا

با بررسی دقیق تر سریع ترین نمایشگر گیمینگ دنیا متوجه خواهید شد که این مانیتور ایسوس رکوردهای بسیاری را جا به جا کرده است. 360 هرتز در این محصول قطعا پاسخگوی نیازهای گیمرهای حرفه ای که همواره در جستجوی نمایشگرهای فوق سریع هستند، خواهد بود. این نمایشگر با پنل ۲۴٫۵ اینچی، و تفکیک پذیری FULL HD و سازگاری کامل با فناوری NVIDIA G-Sync انقلاب تازه ای را در سرعت نمایشگرهای گیمینگ ایجاد کرده است.

نمایشگر ROG Swift 360Hz این قابلیت را دارد که ۵۴ برابر سریعتر فریم های بازی ها را نسبت به یک نمایشگر ۶۰ هرتزی تصاویر را نشان دهد. شاید در نظر داشته باشید که نمایشگرهای ۲۴۰ هرتزی امروزی سرعت بالایی نسبت به نمایشگرهای معمولی دارند؛ این در حالی است که در برخی بازی ها نظیر Counter-Strike: Global Offensive و Overwatch کارت گرافیک های کنونی امکان تولید هزاران فریم در ثانیه را دارند که در این نمایشگر حدوداً ۵۰ درصد سریعتر فریم ها در پنل به نمایش در می آیند. رو نمایی از سریع ترین نمایشگر گیمینگ دنیا توسط ایسوس میتواند منجر به منسوخ شدن بسیاری از نمایشگرهای گیمینگ شود.

علاوه بر این‌ها Swift 360 اولین نمایشگری خواهد بود که از تکنولوژی 360Hz G-Sync انویدیا استفاده می‌کند و می‌توانیم اطمینان داشته باشیم که آخرین آن‌ها هم نیست. ادعاها در رابطه با این دستگاه به این صورت است که در این مدل از نمایشگر، گیمر عوامل تهدید کننده در بازی را سریع تر شناسایی کند و همین امر در سریع تر شدن روند بازی بسیار تاثیر گذار است. این مانتیور احتمالا در اواسط 2020 راهی بازار شده و قیمت محصول نیز در همان زمان از طرف کمپانی عرضه کننده تعیین میشود.

تجربه خدمات ویژه در نمایندگی ایسوس

نمایندگی ایسوس با ارائه خدماتی ویژه و منحصر به فرد تجربه ای تازه در حوزه خرید یا تعمیرات محصولات ایسوس برای شما کاربران گرامی ایجاد خواهد کرد. این مرکز با ارتقا دانش فنی تکسین های خود هیچ گونه حد و مرزی را در زمینه تعمیرات محصولات الکترونیکی باقی نگذاشته است. سطح کیفی خدمات ارائه شده در نمایندگی ایسوس در حد استانداردهای روز دنیا بوده و کاربران گرامی میتوانند در صورت بروز اختلال در هر یک از محصولات ایسوس به این نمایندگی مراجعه کرده و از خدمات ارائه شده در این مرکز بهره مند شوند.

Rate this post
اشتراک گذاری