جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

دلایل پرش تصویر موبایل ایسوس

بسیاری از کاربران تصور می کنند که علت پرش تصویر موبایل ایسوس یا دیگر برندها مربوط به کیفیت پایین در ساخت آنها است. در صورتی که این مشکل می تواند دلایل دیگری هم داشته باشد. البته این مشکل یک ایراد عمومی بوده و هر مدل موبایلی را می تواند درگیر کرده و موجب اذیت شدن کاربر حین استفاده از گوشی شود.

در این مطلب از نمایندگی ایسوس ما می خواهیم علل مختلف پرش تصویر گوشی ایسوس و دیگر برندها را مورد بررسی قرار داده و به شما راهکارهای مناسب رفع این ایراد را ارائه دهیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

پرش تصویر موبایل ایسوس

بررسی دلایل پرش تصویر گوشی ایسوس

گاهی علت پرش تصویر گوشی ایسوس یا دیگر برندها مربوط به عدم هماهنگی بین cpu و پردازنده گرافیکی است. در این صورت می توان مشکل را به روش های نسبتا راحت و کم هزینه برطرف کرد. اما گاهی مسئله فراتر از این بوده و به قطعات سخت افزاری و آسیب دیدگی آنها مربوط است. مثلا ممکن است که آی ُی لایت از کار افتاده باشد. در ادامه به برخی از دلایل نرم افزاری و سخت افزاری مربوط به پرش تصویر موبایل ایسوس اشاره خواهیم کرد.

  • دانلود و نصب یک برنامه معیوب
  • ویروسی شدن موبایل
  • مشکلات مربوط به سنسور گوشی
  • روش های حل مشکل پرش تصویر گوشی ایسوس

این مقاله را از قلم نیندازید چون حتما به کارتون میاد 👈 بازیابی اطلاعات موبایل ایسوس

استفاده از حالت Safe Mode

همانطور که گفته شده یکی از دلایل پرش تصویر موبایل ایسوس و یا برندهای دیگر مربوط به دانلود برنامه های معیوب از اینترنت است. برای اینکه بتوانید به راحتی از این مورد جلوگیری کنید باید از حالت امن یا

 Safe Mode گوشی خود استفاده کنید. اگر موبایل را در این حالت تنظیم کنید تنها برنامه های اصلی روی آن اجرا می شوند. در وضعیت امن اگر مشکلی مانند پرش تصویر بر روی گوشی شما به وجود آید می توانید بررسی کنید که آیا ایراد از یکی از برنامه های نصب شده روی موبایلتان است یا خیر و اگر چنین بود این برنامه را حذف کنید.

گرم کردن نمایشگر

یکی از دلایل پرش تصویر گوشی ایسوس مربوط به ایراد پیدا کردن آیسی ها یا سنسورهای صفحه نمایش است. این مشکل می تواند زمانی به وجود آید که به موبایل شما ضربه وارد می شود. در این هنگام می توان با گرم کردن نمایشگر به تحریک آیسی لایت پرداخت و نیم سوز شدن این قطعه را برطرف کرد.

برای این کار می توانید چند روز نور صفحه را زیاد کنید. البته پیشنهاد می شود بعد از عیب یابی دقیق گوشی اقدام به چنین امری کنید.

پرش تصویر گوشی ایسوس

ریست فکتوری

اگر دلیل پرش تصویر موبایل ایسوس شما ، ویروسی شدن آن و یا یک مشکل نرم افزاری دیگر باشد می توانید به عنوان یکی از آخرین راه حل ها به ریست فکتوری کردن گوشی خود فکر کنید. با انجام این کار تمامی اطلاعات مربوط به شما از روی گوشی پاک خواهد شد پس بهتر است که از قبل اطلاعات مهم خود را در جایی ذخیره کرده باشید یا به اصطلاح از آنها بکاپ تهیه کرده باشید.

نکته: گاهی پرش تصویر در گوشی ایسوس ممکن است مربوط به بخشی از تصویر نمایگشر باشد. به این صورت که همه ی نمایشگر سالم بوده و فقط بخشی از آن تصویر را به درستی نمایش نمی دهد و یا پرش آن را نشان می دهد در این زمان نیز می توان با ریست کردن گوشی ایسوس خود این ایراد را برطرف کنید.

تعمیر و تعویض ال سی دی

گاهی ممکن است که دلایل پرش تصویر موبایل ایسوس و دیگر برندها بسیار جدی تر بوده به گونه ای که نیاز باشد تا ال سی دی آن را تعمیر یا تعویض کنید. البته برای انجام این کار حتما باید از برند اصلی نمایشگر گوشی خود استفاده کنید و حتما زیر نظر یک تکنسین ماهر در زمینه تعمیر ال سی دی موبایل ایسوس چنین کاری را انجام دهید.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید