جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

فلت گوشی ایسوس

فلت گوشی‌ ایسوس یکی از مهم‌ترین اجزای تشکیل دهنده‌ی ال سی دی این دستگاه‌هاست که در نمایش تصویر نقش بسیار موثری ایفا می‌کنند. خرابی فلت گوشی، میتواند به نمایش درآمدن تصویر در این دستگاه‌ها را به شدت تحت تأثیر قرار داده و کاربران را با دردسرهای بسیاری در خصوص تعمیر و بازیابی سلامت دستگاه مواجه سازد.

فلت گوشی ایسوس

همانگونه که می‌دانید صفحه‌ی لمسی تمام گوشی‌های هوشمند، در برابر عوامل مخربی نظیر ضربه، آسیب‌پذیر است و این موضوع به برند و مدل خاصی، خلاصه نمی‌شود. متاسفانه با وجود تمام پیشرفت‌های صورت گرفته در زمینه طراحی و ساخت صفحه نمایش، تولیدکنندگان هنوز موفق به ساخت یک صفحه نمایش ضدضربه و آسیب‌پذیر نشده‌اند. این موضوع سبب شده تا این بخش از دستگاه جزو آسیب‌پذیرترین و شکننده‌ترین بخش‌های هر گوشی باشد. متأسفانه در برخی شرایط وارد شدن ضربه به این بخش از دستگاه سبب خرابی سایر بخش‌های موبایل نظیر فلت نیز می‌گردد.

فلت گوشی ایسوس، در اصل نام مداری در پشت ال سی دی گوشی های موبایل می باشد که به وسیله ی آن تصاویر به نمایش در می آیند و با لمس صفحه نمایش می توان گوشی موبایل را مدیریت کرد. به طور کلی دو نوع فلت در گوشی های موبایل مورد استفاده قرار میگیرد که یکی فلت تصویر یا فلت ال سی دی نام دارد، که به وسیله ی اتصال به برد گوشی، امکان نمایش تصاویر و رنگ ها را ایجاد میکند. نوع دوم فلت تاچ نام دارد که با اتصال به برد گوشی موبایل امکان تاچ و لمس را در این دستگاه، ایجاد می کند. فلت در برخی از گوشی ها در بالای ال سی دی و در برخی مدل ها در پایین این لایه قرار دارد که بسته به نوع و مدل گوشی موبایل خواهد بود.برای تعمیر فلت گوشی می توانید به واحد تعمیرات موبایل ایسوس مراجعه کنید.

بایدها و نبایدهای تعویض فلت گوشی ایسوس

فلت گوشی ایسوس اگر چه کیفیت قابل توجهی در ساختار خود دارد، اما همچنان در برابر عوامل مخربی که در ادامه به ذکر آن خواهیم پرداخت، آسیب‌پذیر است. خرابی‌های پیش آمده در فلت گوشی عمدتاً ناشی از آب‌خوردگی و وارد شدن ضربه به این بخش از دستگاه اتفاق می‌افتد. در ارتباط با تعمیر فلت گوشی ایسوس بد نیست بدانید که این قطعه ممکن است در حین تعمیر بر اثر یک اشتباه کوچک پاره شده و یا صدمه ببیند (محل اتصال فلت به ال سی دی).

در این شرایط تنها راه حل باقی مانده تعویض کامل تاچ و ال سی دی گوشی ایسوس خواهد بود که هزینه سنگین برای صاحب دستگاه و ضرر بسیار برای تعمیرکاران را در پی خواهد داشت. به طور کلی دانش و مهارت تعمیرکار در درست تعمیر شدن فلت گوشی نقش بسزایی دارد. از همین رو اکیدا توصیه می‌شود تعمیر این بخش از دستگاه را صرفا به تعمیرکاران مجرب و زبده تعمیرات گوشی ایسوس بسپارید.

نشانه های خرابی فلت گوشی ایسوس

از مهم ترین نشانه های آسیب دیدن فلت گوشی ایسوس، میتوان به پرپر زدن تصویر و یا مشکل در کارایی تاچ گوشی اشاره نمود. تجربه نشان داده که پرپر زدن تصویر در برخی شرایط با فشردن بالای ال سی دی این مشکل برطرف شود. در چنین مواقعی توصیه میشود، عیب یابی و تعمیر فلت گوشی ایسوس را حتما به کارشناس زبده و دوره دیده ی این امر بسپارید، چرا که هر اقدام ناشیانه از سوی تعمیر کار ، ممکن است به پارگی فلت گوشی منجر گردد.

برای تعمیر ال سی دی موبایل ایسوس در یک نمایندگی معتبر توسط تکنسین های خبره  و در کوتاه ترین زمان تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

هزینه تعویض فلت گوشی ایسوس

تعمیر و تعویض فلت گوشی ایسوس یکی از پرتقاضاترین سرویس‌های مرکز تعمیرات ایسوس است. متأسفانه این سرویس جزو سرویس‌های پرهزینه‌ای است که کاربر و تعمیر کار را متحمل هزینه ی بالایی میکند. تعویض فلت، ممکن است منجر به تعویض سایر لایه های ال سی دی را نیز بشود. این اتفاق ممکن است در صورتی انجام بگیرد که سایر بخش ها سالم باشد و آسیب تنها، فلت را درگیر گرده باشد.

نمایندگی تعمیر گوشی ایسوس

نمایندگی تعمیر گوشی ایسوس، با هدف ارائه ی سرویس های پس از فروش و پشتیبانی گسترده در سطح کشور، احداث گردید. اکنون این نمایندگی در شعب مختلف تهران، کرج و شهرستان های مختلف به فعالیت میپردازد. نمایندگی تعمی گوشی ایسوس ، بدون شک از حرفه ای ترین و معتبرترین مراکز تعمیرات این گوشی های موبایل در سطح کشور است.

این مجموعه در حوزه ی اصلی تعمیر و بازیابی انواع این تجهیزات، خدمات خود را به کاربران و متقاضیان عزیز ارائه میدهد. کلیه ی این سرویس ها، به همراه گارانتی و ضمانت نامه ارائه میشود که خوشبختانه از این نظر رضایت خاطر اکثریت کاربران فراهم آمده است. شما عزیزان نیز در صورت تمایل به بهره مندی از این خدمات، میتوانید با هر یک از شعب نمایندگی تعمیرات ایسوس ، تماس حاصل کنید.

Rate this post
اشتراک گذاری