logo
اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تنظیمات بایوس لپ تاپ ایسوس

تنظیمات بایوس لپ تاپ ایسوس یا سایر برندهای موجود در بازار، موضوع مهمی است که باید کاربران این تجهیزات با نحوه ی انجام آن آشنا باشند. البته نیاز به تنظیم بایوس لپ تاپ asus امری نیست که مرتبا به آن احتیاج پیدا کنید. در واقع بایوس یک تراشه الکترونیکی است که بر روی مادربرد قرار می گیرد و توسط یک نرم افزار ویژه مدیریت می‌شود. این تراشه بر عملکرد تک تک عناصر موجود در مادربرد نظارت داشته و فرآیند بوت سیستم رایانه ای را پدید می آورد. در این مقاله کلیه جوانب تنظیم دوباره ی بایوس را برای شما شرح می دهیم تا در صورت نیاز بتوانید آن را تنظیم کنید.

روش ساده ای برای تنظیمات بایوس لپ تاپ ایسوس

تنظیمات بایوس لپ تاپ ایسوس می تواند دارای پروسه ی پیچیده ای باشد که در برخی از نسخه های مختلف لپ تاپ ایسوس به یک دیسک یا کارت حافظه ی حاوی UEFI احتیاج دارد. اما می توان طبق روش ساده ای که در ادامه عنوان می شود، تنظیم بایوس لپ تاپ asus را طی روش ساده ای انجام داد. به هر حال اگر احساس می کنید انجام مراحلی که در اینجا قصد آموزش آن ها را داریم، از عهده ی شما خارج است؛ با کارشناسان واحد پشتیبانی نمایندگی رسمی ایسوس تماس بگیرید و طی مدت کوتاهی از مشاوره های تخصصی و سرویس های تعمیر در محل این مجموعه بهره مند شوید.

تنظیمات بایوس لپ تاپ ایسوس

گام اول: به محیط بایوس وارد شوید.

اولین مرحله برای انجام فرآیند تنظیمات بایوس لپ تاپ ایسوس، ورود به منطقه ی خاص بایوس است. برای این این منظور کافی است پس از روشن کردن لپ تاپ کلید Esc موجود در کیبورد را فشار دهید. دقت کنید که باید دقیقا زمانی این دکمه را بفشارید که لوگوی سیستم هنوز نمایان نشده است. پس از فشردن Esc صفحه ای برای شما باز خواهد شد که می توانید با استفاده از کلید های جهت نمای لپ تاپ تنظیمات را شکل دهید. عبارت Enter Setup را در این بین بیابید، توسط کلیدهای جهت نما بر روی آن بروید و کلید Enter را بزنید تا به بخش تنظیم بایوس لپ تاپ ایسوس وارد شوید.

گام دوم : تنظیمات تخصصی مرتبط با بایوس را اجرا کنید.

تنظیمات بایوس لپ تاپ ایسوس با چند گزینه ی ساده امکان پذیر است. برای انجام این کار پس از ورود به بایوس، با استفاده از کلیدهای جهت نمای لپ تاپ باید گزینه Securit را انتخاب کنید. یک منو برای شما باز خواهد شد که باید داخل آن به دنبال عبارت Secure Boot Menu  باشید. سپس این قابلیت را غیر فعال کنید و Disable  بزنید. در آخر باید با رفتن بر روی منوی Boot و جهت فعالسازی Launch CSM، گزینه Enabled را فشار دهید. اکنون تنظیمات لازمه بر روی بایوس سیستم شما، انجام شده است. جهت کسب راهنمایی های تخصصی تر با کارشناس ما در نمایندگی رسمی ایسوس تماس حاصل فرمایید.

تعمیر انواع لپ تاپ های قدیمی و جدید ایسوس

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس مجموعه ای فوق تخصصی است که در راستای ارائه ی خدمات تعمیراتی انواع لپ تاپ های قدیم و جدید ایسوس به فعالیت می پردازد. خاطرنشان می نماییم که کلیه ی امور مرتبط با تعمیرات لپ تاپ ایسوس زیر نظر کارشناسانه ی تکنسین های ماهر شکل گرفته و براساس پارامترهای اصولی و استاندارد عرضه می شوند. ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی نیز از ویژگی های بارز سیستم کاری نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس می باشد که تجربه ی استفاده از دستگاهی بی نقص را به ارمغان می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *