جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسوس

تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسوس در واحد اختصاصی لپ تاپ و با استفاده از تجهیزات برتر انجام می شود. ال سی دی یکی از حساس ترین قسمت های لپ تاپ است که غالبا قطعه ای ظریف و شکننده است. تولید کنندگان لپ تاپ ها برای ساخت و طراحی ال سی دی این دستگاه بسیار حساس هستند.

ترک خوردگی یا برخی اوقات متوقف شدن صفحه نمایش بدون هیچ دلیل ظاهری، از رایج ترین مشکلاتی است که کاربران برای تعمیر لپ تاپ ایسوس خود به دنبال راه حل های آن می گردند.

با در نظر گرفتن شدّت ایراد و مشکل می توانیم برای تعمیر ال سی دی لپ تاپ asus و احیانا تعویض آن مسیر مشخصی را طی کنیم. در گام نخست برای اینکه بفهمیم که آیا باید صفحه نمایش را عوض کرد یا نه؟ لازم است لپ تاپ ایسوس را به یک مانیتور خارجی از طریق  پورت VGA متصل کنیم.

تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسوس

چگونگی تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسوس

وقتی لپ تاپ ایسوس را به پورت VGA متصل کردید، باید منتظر عکس العمل دستگاه خود بمانید؛ اگر لپ تاپ  شما شروع به کار کرد و مانیتور وصل شده به آن روشن شد، نشان می دهد که مشکل تنها مربوط به صفحه نمایش است،

بنابراین باید برای تعمیر ال سی دی لپ تاپ asus خود به فکر یک نمونه جایگزین اصل باشید. در صورتی که صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس مشکی است و هنوز یک تصویر کم‌نور در ال سی دی لپ تاپ asus قابل مشاهده است، ممکن است اینورتر لپتاپ خراب باشد که به راحتی می توان آن را با هدف تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسوس، تعویض و جایگزین کرد.

اگر خطوط مواج در صفحه نمایش خارجی دیده می شود، احتمالا مشکل مربوط به مادربرد لپ تاپ ایسوس است که برای تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسوس نیاز است به یک مرکز استاندارد و رسمی مراجعه کنید.

تو می تونی با خوندن مشکلات رایج صفحه نمایش لپ تاپ و راه های بر طرف کردن اون خیلی از اختلالات و ایرادات صفحه نمایش لپ تاپت رو خیلی زود حل کنی 😉

بررسی مشکلات در تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسوس

چگونه از آسیب رسیدن به ال سی دی لپ تاپ ایسوس پیشگیری کنیم؟

برای اینکه به سرویس تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسوس نیاز نداشته باشید، لازم است تحت هیچ شرایطی لپ تاپ خود را در معرض فشار قرار ندهید، زیرا اصلی ترین عاملی که سبب از بین رفتن ال سی دی لپ تاپ asus می شود، فشار یا ضربه است که پیکسل های ال سی را از بین می برد و نهایتا باید ال سی دی را تعویض کنید.

ریختن مایعات بر روی لپ تاپ ایسوس نیز باعث می شود برد آسیب ببیند. از آنجایی که هایولتاژ نوعی برد است، باید به این نکته نیز توجه ویژه کنید.

تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسوس را می توان در سه بخش مورد بررسی قرار داد؛

مشکل مربوط به خود LCD  مشکل مربوط به هایولتاژ، مشکل مربوط به گرافیک سیستم در صورت وجود و در صورت عدم وجود از NB . در غالب موارد مشکل ال سی دی لپ تاپ ایسوس از این سه مورد خارج نیست،

در غیر این صورت نیاز به بررسی های دقیق تری است که برای تعمیر ال سی دی لپ تاپ asus باید ارزیابی های بیشتری انجام دهیم.

تعمیرات لپ تاپ ایسوس

واحد تعمیرات لپ تاپ asus برای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر خود از تجهیزات و ابزارآلاتی استفاده می کند که به خوبی با همه تکنولوژی های به کار رفته در این دستگاه سازگار هستند و به خوبی می توانند منشأ ایراد را شناسایی کنند و در نهایت تعمیرات را در مسیر درست خود هدایت کنند.

همکاران ما در واحد تعمیرات لپ تاپ به دلیل تجزیه و تحلیل های گوناگون از قطعات مختلف این دستگاه، به خوبی با همه اجزای لپ تاپ های ایسوس آشنایی دارند و می توانند بهترین و مناسب ترین راه حل ها را برای اجرای یک تعمیر درست پیاده کنند.

تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسوس

 تعمیرات ایسوس

تعمیرات ایسوس در واحد های جداگانه و اختصاصی انجام می شود. لپ تاپ ها، آل این وان ها، موبایل، تبلت، کارت شبکه، روتر و … هر کدام در بخش اختصاصی خود و توسط کارشناسان حوزه خود مورد بررسی قرار می گیرند.

برای اینکه تعمیرات هر یک از محصولات ایسوس به درستی و به خوبی و با کیفیت برتر ارائه شود، مجموعه ای از بهترین و مدرن ترین تجهیزات عیب یابی و تعمیر را فراهم کرده ایم که با استفاده از آنها در هر یک از واحد های تعمیراتی، دیگر لازم نیست نگران دستگاه خود باشید. فقط کافی است به تعمیرکاران ما در این بخش اعتماد کنید و نهایتا از این اعتماد لذت ببرید.

نمایندگی ایسوس

فروش و خدمات پس از فروش دو بخش اصلی و اساسی در نمایندگی ایسوس است. در این نمایندگی با ارائه خدمات پس از فروش اصل و شرکتی این اطمینان به کاربر داده می شود که خرید او یک خرید امن و مطمئن است. با استفاده از تسهیلات مشاوره ای رایگان همیشه این امکان برای همه کاربران ایسوس فراهم است که بتوانند با کمک این خدمات بهترین گزینه را متناسب با شرایط ویژه خود داشته باشند.

بنابراین توصیه می کنیم قبل از هر گونه اقدام برای خرید هر یک از محصولات ایسوس حتما با مشاوران ما به گفتگو بنشینید و با اطلاعات کامل از ویژگی های دستگاه مورد نظرتان، وارد عمل شوید.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری