اشتراک گذاری

تعمیرات لپ تاپ ایسوس

تعمیرات لپ تاپ ایسوس نیاز به رعایت برخی پارامترهای تخصصی و ضروری دارد تا نتیجه مطلوب و دلخواه را در پی داشته باشد در غیر اینصورت نه تنها لپ تاپِ معیوب اصلاح نمی گردد بلکه ممکن است به سبب اِعمال برخی دستکاری های غیرضروری و ناشیانه خرابی دستگاه دوچندان شده و امکان تعمیر و بهبود آن برای همیشه از میان برود.

تعمیرات لپ تاپ ایسوس می بایست دریک مرکز مجاز و استاندارد، به دست کارشناسان دوره دیده و مجرب این حوزه و به وسیله تجهیزات تخصصی و پیشرفته این کار انجام پذیرد. نبود هر یک از پارامترهای مذکور سبب میگردد تا تعمیرات انجام شده، نتیجه مطلوبی در پی نداشته باشد. در این حالت دستگاه اندک زمانی پس از تعمیر مجدداً دچار خرابی گردد.

شما کاربران گرامی می توانید در صورت نیاز به خدمات مرتبط با تعمیرات لپ تاپ ایسوس به نمایندگی ایسوس مراجعه کرده و تخصصی ترین خدمات این حوزه را دریافت نمایید. استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر، به کارگیری جدیدترین روش های تعمیر، تعویض قطعات معیوب با قطعات اصل و اورجینال، عیب یابی صحیح دستگاه با استفاده از دستگاه های هوشمند، گارانتی خدمات ارائه شده و مواردی از این دست برخی از ویژگی های بارز واحدهای تخصصی نمایندگی لپ تاپ ایسوس است که سبب پیشروی و موفقیت این مرکز در حیطه کاری خویش گشته است.

 

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس با دیدی وسیع و تفکری عمیق همواره بر کیفیت خدمات و مشتری مداری متعهد بوده است. روند تعمیرات در این مرکز با ریشه یابی اختلال رخ داده آغاز میشود. شناخت کامل قطعات و نحوه عملکرد آنها موجب سرعت عمل تکنسین های نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس، در پروسه عیب یابی شده است. پس از ریشه یابی نقص فنی رخ داده، دستگاه معیوب زیر نظر تکنسین های مجرب و زبده، تحت تعمیر قرار میگیرد. دستگاه پس از آزمایش چند باره و اطمینان از عملکرد بی نقص، در نهایت صحت و سلامت در اختیار مشتری قرار میگیرد. جلب رضایت مشتری در این مرکز همواره در راس امور قرار داشته است؛ از این رو، تمامی مراحل در پروسه تعمیر، بر مبنای بالا بردن شاخص رضایتمندی در مشتریان صورت میگیرد.

تعمیر لپ تاپ ایسوس در تهران

تعمیر لپ تاپ ایسوس در تهران، عبارتی است که میتوان از دو منظر به آن پرداخت. تعمیر لپ تاپ ایسوس نکته اولی است که در نمایندگی لپ تاپ ایسوس، به واسطه تکنسین های مجرب و تجهیزات مدرن و پیشرفته، در بالاترین سطح کیفی ارائه میشود؛ نکته دوم در عبارت بالا “تهران” است. این شهر پرجمعیت جامعه های گسترده ای را در خود جای داده است. جامعه مورد نظر ما در این بخش، کاربران لپ تاپ ایسوس هستند.

کیفیت لپ تاپ های ایسوس جامعه کاربری این محصول را تا حد زیادی گسترش داده است؛ پس میتوان نتیجه گرفت که تعمیر لپ تاپ asus در تهران یکی از سرویس های تعمیری پرکاربرد است که با استفاده از راهکارهای ویژه و متدی نوین صورت میپذیرد. شعب این نمایندگی در سرتاسر تهران فعال بوده و شما عزیزان در هر نقطه از تهران که اقامت داشته باشید، در همسایگی یکی از شعب نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس قرار خواهید داشت.

تعمیر لپ تاپ ایسوس در کرج

تعمیر لپ تاپ ایسوس در کرج در نمایندگی مجاز ایسوس انجام میپذیرد. متاسفانه ساکنین شهر کرج به واسطه دسترسی به تهران همواره از دریافت خدمات اینچنینی در شهر کرج محروم بوده اند. نمایندگی لپ تاپ ایسوس به منظور رفاه حال کاربران لپ تاپ ایسوس تمامی سرویس های تعمیری مرتبط با این محصول در شهر کرج ارائه مینماید.

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ ایسوس، تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس، تعویض قطعات معیوب محصولات ایسوس با نمونه های اورجینال، ارائه ضمانت نامه معتبر خدمات و… از جمله خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس در کرج هستند. برای بهره مندی از سرویس های تعمیری این مرکز از طریق شماره های درج شده در وب سایت، اقدام نمایید.

خدمات تخصصی تعمیرات لپ تاپ ایسوس

یکی از محبوب ترین محصولات برند ایسوس در سراسر دنیا، لپ تاپ های این کمپانی می باشد. در ایران نیز کاربران زیادی از لپ تاپ های ایسوس استفاده می نمایند. از این رو نمایندگی رسمی ASUS واحد ویژه ای را برای فروش، تعمیر و خدمات پس از فروش این محصول در نظر گرفته است تا خدمات با بالاترین سطح کیفی و در اسرع وقت انجام شود.

در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس خدمات تعمیراتی ویژه ای به دست تعمیرکاران و کارشناسان مجرب و دوره دیده و مورد تایید نمایندگی ایسوس به کاربران گرامی ارائه می گردد. تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی لپ تاپ ایسوس دارای گارانتی معتبر می باشد تا کاربران با اطمینان خاطر لپ تاپ خود را جهت تعمیر به این مرکز بسپارند. تمامی عیوب نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ های ایسوس در این مرکز قابل رفع می باشند و در صورت تشخیص متخصصین و نیاز به تعویض قطعات لپ تاپ، از قطعات اصل و اورجینال استفاده خواهد شد تا از خرابی مجدد قطعه و آسیب به سایر قطعات لپ تاپ جلوگیری به عمل آید.

  تعمیر خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ

 اگر چه ممکن است در بعضی شرایط خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ باعث نگرانی شود اما این موضوع در بسیاری مواقع چندان هم نگران کننده نیست. اما در صورتی که به طور مکرر تکرار شود و مانع ادامه کار با لپ تاپ گردد نیاز به بررسی دارد. در این شرایط نیاز است که حتما یک کارشناس تعمیر لپ تاپ دستگاه را بررسی کرده و به طور دقیق عیب یابی نماید تا بتواند منشا بروز عیب را پیدا کرده و تعمیر نماید.

لازم به ذکر است که لپ تاپ ایسوس دارای قابلیتی به نام Self-Protecting است که به معنای خود صیانتی است و در شرایطی که احتمال آسیب به  قطعات سخت افزاری باشد عمل میکند. در واقع اگر مشکلی در هریک از قسمت های سخت افزاری لپ تاپ رخ دهد سیستم با فعال کردن این قابلیت از ایجاد صدمه به سایر قطعات لپ تاپ جلوگیری می نماید. قابلیت Self-Protecting در شرایطی که سیستم بیش از حد گرم شده باشد عملکرد بیشتری دارد و با خاموش کردن لپ تاپ از بروز مشکلات جدی تر جلوگیری می نماید.

تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس

هارد دیسک یا دیسک سخت هم یکی از قطعات مهم لپ تاپ است که عملکرد اساسی در این دستگاه دارد و خرابی آن حتی می تواند منجر به حذف شدن اطلاعات کاربر گردد. مواردی مثل: کاهش سرعت هارد، کاهش سرعت پردازش برنامه ها، افت سرعت جابجایی فایل ها، فرمت شدن و آسیب های فیزیکی، جزء مهم ترین ایرادهای این قطعه محسوب می شوند. بررسی و تعمیر هارد به ویژه در بخش سخت افزار، کاری بسیار حساس است که تنها از عهده تکنسین های مجرب بر می آید.

این قطعه پیچیدگی های بسیاری دارد و به دلیل ذخیره شدن اطلاعات سیستم در آن، از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. تعمیرکاران نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس با استفاده از روش هایی همچون: Defragment، جراحی هارد، اصلاح سطح پلاتر و در نهایت تعویض هارد، مشکلات این قطعه را برطرف می کنند.

تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس

به دلیل تفاوت ساختار کیبورد لپ تاپ با کامپیوتر، تعمیرات این قطعه حساسیت های ویژه ای دارد که باید مورد توجه قرار بگیرند.  برای تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس باید قاب دستگاه باز شده و صفحه کلید کاملا بیرون بیاید. تکنسین های نمایندگی رسمی تعمیر لپ تاپ ایسوس در مرکز سخت افزار ایران، برای تعمیر یا تعویض قطعه ی مورد بحث، پنل پشتی را باز کرده و با دقت، قاب دستگاه را جدا می کنند.

سپس با استفاده از ابزار خاصی، کیبورد را جدا می کنند. پس از جایگذاری صفحه کلید جدید، بخش های باز شده بسته می شوند و لپ تاپ تست می گردد. در صورت صحت اجرای مراحل، لپ تاپ مورد نظر به کاربران تحویل داده می شود. چنانچه مشکل حاد نبوده و قطعات داخلی را درگیر نکرده باشد، با تمیز کردن فضای بین کلیدها یا تعویض آنها، می توان مشکل کیبورد لپ تاپ ایسوس را برطرف نمود.

تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسوس

اگر مشاهده کردید که لپ تاپ شما علی رغم روشن شدن و کار کردن فن، صفحه نمایش آن روشن نمی شود و یا صدای هارد به وضوح به گوش می رسد، به احتمال زیاد مادربرد آن دچار مشکل شده است.

جریان کشیدگی در اثر استفاده از وسایل جانبی معیوب، سوختن قطعات به دلیل نوسانات جریان برق، قطعه پریدگی در اثر ضربه خوردن، تغییر حالت خازن و ایرادات شیارهای گسترش PCI، از جمله دلایلی هستند که موجب خرابی مادربرد لپ تاپ می شوند. خرابی آرایه بندی پایه چیپست گرافیک یا پل شمال و جنوبی، خرابی و سوختگی دایود ها و افزایش حرارت چیپ ها نیز از دیگر عواملی است که باعث خرابی مادربرد می شود و کاربر را ملزم می کند تا برای تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسوس از مسیر درست و اصولی وارد عمل شود.

اگر شاهد بروز هریک از این مشکلات در قطعه ی مورد بحث بودید، جای نگرانی نیست. متخصصین مجرب سخت افزار در واحد تعمیر لپ تاپ ایسوس، در خدمت شما هستند تا این قطعه را به صورت حرفه ای ترمیم و در صورت نیاز تعویض کنند.

تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسوس

خرابی ال سی دی لپ تاپ، برابر است با عدم نمایش تصاویر و به تبع آن، عدم امکان کار با این دستگاه. مشکلاتی همچون روشن نشدن، کاهش نور، وجود هاله های رنگی در تصویر، سیاه شدن ناگهانی تصویر، افتادن لپ تاپ از ارتفاع و یا ضربه خوردن آن و مواردی از این دست، مهم ترین مواردی هستند که عملکرد این قطعه را مختل می کنند.

آنچه اهمیت دارد این است که با توجه به وجود قطعات ظریف و مرتبط با هم در این قطعه، باز کردن و تعمیرات آن به شکل حرفه ای و تخصصی انجام شود. باید بدانید که بیشتر اوقات، تعمیر ال سی دی لپ تاپ asus عملا امکان پذیر نبوده و نیاز به تعویض آن می باشد.

البته تکنسین های مجرب ما در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس تعمیر این قطعه را در اولویت فعالیت های تخصصی خود قرار داده اند، اما گاهی هیچ راهی به جز تعویض LCD باقی نخواهد ماند. در این صورت، همکاران ما از ابزار ویژه ای استفاده می کنند و قطعه ی مورد بحث را به بهترین شکل و با قطعه ی اورجینال تعویض می کنند.

نمایندگی فروش قطعات اورجینال لپ تاپ ایسوس

تمامی تجهیزات سخت افزاری به کار رفته در ساختار کلی لپ تاپ که برای اجرای عملکرد های آن ضروری ست، قطعات لپ تاپ ایسوس را تشکیل می دهند. هنگامی خرابی و بروز اختلال در عملکرد لپ تاپباید درستی کارکرد همه این اجزا را بررسی کنیم و در صورت وجود کمترین اختلال آنها را رفع کنیم تا مشکلات و هزینه بیشتری را به دنبال نداشته باشد.

گاهی برخی از قطعات قابل تعمیر نیست و به تشخیص کارشناس تعمیر لپ تاپ باید قطعه را تعویض کرد. برای تعویض قطعات لپ تاپ باید حتما از قطعات اورجینال در دستگاه استفاده شود چرا که قطعات تقلبی نه تنها عمر کوتاه و کیفیت پایینی دارند، بلکه باعث آسیب های جدی و جبران ناپذیری بر روی سایر قطعات لپ تاپ نیز می گردند.

نمایندگی انحصاری ایسوس با امکانات و تسهیلات متنوعی که در اختیار کاربران خود می گذارد، مرجعی مورد اطمینان و موثق است که تامین کننده تمامی نیاز های کاربران خواهد بود. برای بهره مندی از این امکانات و امتیازات ویژه تماس بگیرید.

مزایای مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس

تعمیرات لپ تاپ ایسوس به دلیل کانفینگ ویژه و هوشمندِ این محصول می بایست به دست متخصصانی انجام پذیرد که آشنایی تام و جامعی با ساختار تمامی قطعات و ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری آن داشته باشند.

بعلاوه متخصصان تعمیرات لپ تاپ ایسوس ضمن آشنایی با ساختار قطعات، می‌بایست توانایی انتخاب رویکردهای سازگار با تعمیر هر مدل از لپ تاپ های ایسوس را داشته باشند. لذا می توان نتیجه گرفت که تخصص و هوشمندی کارشناسان و مهندسان تعمیرات لپ تاپ ایسوس نقش پررنگ تری نسبت به سایر پارامترها، حتی ماهیت، دشواری و پیچیدگی مشکل ایجاد شده، برخوردارند.

عدم توجه به برخی عوامل، نظیر مجاز یا غیرمجاز بودن یک مرکز، حضور کارشناسان کاربلد یا تعمیرکاران مبتدی، بهره مندی مرکز از ابزارآلات تخصصی یا قدیمی و مستهلک و مواردی از این دست ممکن است تبعات جبران‌ناپذیری برای مراجعه کننده به آن مرکز در پی داشته باشد. زیرا مراکز غیرمجاز، غالباً، تعهدی نسبت به تعمیرات انجام شده ندارند و در صورت بروز خطا در فرآیندِ تعمیر خود را ملزم به پاسخگویی نمی‌دانند. بنابراین نخستین اقدام جهت تعمیرات لپ تاپ ایسوس حضور در یک مرکز مجاز و معتبر است.

همگی ما می دانیم که نمایندگی یک محصول بهترین مکان جهت دریافت خدمات پس از فروش مرتبط با آن است از اینرو پیشنهاد ما به شما آن است که در صورت بروز هر گونه خطا و اختلال در دستگاه خویش به مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس واقع در نمایندگی ایسوس مراجعه نمایید و تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایید.

پارامترهای برآورد هزینه در مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس

کارشناسان مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس از جدیدترین فناوری ها و تکنولوژی های دنیای تعمیرات لپ تاپ ایسوس آگاهند و با تسلط تمام آنها را در عملیات تعمیر اجرایی می‌سازند. از همین روست که کیفیت در تمامی ابعاد این مرکز خودنمایی کرده و رضایت مشتریان همراه همیشگی نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس بوده است. برآورد هزینه در مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس بر اساس پارامترهای زیر صورت گرفته و به مشتریان گرامی در صورت درخواست پیش از اقدام به تعمیر اعلام می‌گردد:

  1. مدت زمان مورد نیاز جهت تعمیر و بازیابی
  2. عمومی یا تخصصی بودن عملیات تعمیر
  3. نیاز یا عدم نیاز به افزودن برخی از قطعات به دستگاه در حین تعمیر
  4. نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات معیوب در حین عملیات تعمیر
  5. میزان پیچیدگی عملیات تعمیر

نمایندگی ایسوس و جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز ایسوس

شرکت ایسوس بزرگترین کمپانی تولید کننده رایانه و تجهیزات جانبی آن در دنیا است که مرکز آن در تایپه تایوان قرار دارد. این شرکت ارائه دهنده برخی قطعات رایانه ای به شرکت هایی نظیر hp و آی بی ام است. محصولات اصلی این شرکت عبارتند از مادربرد، مادربرد سرور، رایانه شخصی، سیستم سرور، لپ تاپ، نمایشگر کریستال مایع، کارت ویدیو، تلفن همزاه، دیسک گردان های نوری، روتر ارتباط بی سیم، قطعات شبکه و … .

شرکت ایسوس (ایسوستک) توسط چهار مهندس کامپیوتر که سابقاً در شرکت رایانه ای ایسر مشغول بودند، راه اندازی گشت و در حال حاضر با پشت سرگذاشتن فراز و نشیب های بسیار صادرکننده محصولات خویش به پنج قاره جهان است. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با این شرکت و محصولات نمایندگی مجاز ایسوس به این بخش مراجعه نمایید.

اخبار، مقالات و سوالات متداول تعمیرات لپ تاپ ایسوس

کارشناسان ما در بخش اخبار مرکز تخصصی ایسوس برخی از مطالب و اخبار مرتبط با این حوزه را در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده اند. تیمی از کارشناسان مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس درصدد برآمده اند تا بروزترین اطلاعات و رویدادهای این حوزه را در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهند. از همین روی شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش مقالات تعمیرگاه تخصصی ایسوس از جدیدترین رویدادها و اطلاعات این عرصه مطلع گشته و آ‌نها را با دوستان و همکاران خویش در میان بگذارید.

همچنین کارشناسان ما در این مرکز به دلیل واکاوی و بررسی تعداد بی شماری از لپ تاپ های ایسوس با ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری این محصول آشنایی دارند و می‌توانند پیشرفته ترین مشاوره های فنی و تخصصی را به شما کاربران گرامی ارائه نمایند. شما کاربران گرامی می توانید در صورت مشاهده هرگونه افت در عملکرد دستگاه خویش و یا نقصان و اختلال در آن به مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس مراجعه نمایید و از تخصص و مهارت کارشناسان این مجموعه بهره مند گردید.

شایان ذکر است که کارشناسان ما به دلیل دریافت تعداد بیشماری از پرسش های مرتبط با لپ تاپ های ایسوس از سوی کاربران و مشتریان خویش برآن شده اند تا با اختصاص بخشی از فضای سایت به حوزه پرسش و پاسخ، پاسخگوی پرسش های این عزیزان باشند. شما کاربران گرامی نیز می توانید از طریق بخش سوالات متداول تعمیرات تخصصی ایسوس، پرسش های خویش را با کارشناسان ما در میان گذاشته و تخصصی ترین مشاوره ها و راهنمایی های ممکن را دریافت نمایید.

نمایندگی ایسوس و واحدهای تخصصی تعمیرات ایسوس

نمایندگی ایسوس در راستا ارائه هر چه تخصصی تر خدمات به مشتریان و کاربران ایسوس، ساختار درونی خویش را به واحدهای متعددی تقسیم نموده است که در هر یک از آنها خدمات تخصصی مرتبط با یک دستگاه به کاربران گرامی ارائه می گردد. در صورتی که شما نیز کاربر یکی از دستگاه های ایسوس هستید و در حال حاضر این دستگاه به دلیل بروز برخی اشکالات نیازمند تعمیر گشته است می توانید با مراجعه نمایندگی ایسوس تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایید.

کارشناسان این مجموعه با واکاوی و بررسی تعداد بی شماری از دستگاه های ایسوس موفق به تدوین پیشرفته ترین و سازگارترین شیوه های تعمیرات ایسوس و ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در این زمینه گشته اند. حضور کارشناسان مجرب و کاردان در این مجموعه سبب گشته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به نمایندگی ایسوس بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در دستگاه های ایسوس را رفع نمایید و از مراجعه به دیگر مراکز بی نیاز گردید. واحدهای تخصصی تعمیرات ایسوس در این بخش معرفی گشته اند.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری